Co si myslite za nastane zitra ? Peklo na zemi ?

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Aktualizace, novinky a události Co si myslite za nastane zitra ? Peklo na zemi ?

  • Toto téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla před 6 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #5987
      Mysakusak
      Host

      Co si myslte ze nastane zitra ?
      Peklo na zemi ?
      Vsichni dostanou pozvanky na exclusive raid, po lucernech se budou houpat fialove opice s po ulicich dusat stada tyranosauru, ktere je budou honit ?
      Nebo bandy nastvanych hracu nebudou schopni raid na MewTwo zorganixovat s dojde k dalsimu hazeni Digletu na Niantic ?
      Ja pro jistotu na vetsine gymu v centu Prahy nejaky raid odehral, i kdy jsem treba jen klofal Magicarpa …

    • #5992
      Mysakusak
      Host

      Takze us se to vi. Zitra MewTwo nenastopi, ale nastopi tri legendarnich pesani Raikou, Entei, a Suicune …..
      Od 6.9 se budou exklusivni Raid passy testovat s vybranymi hraci ….

    • #6003
      Mysakusak
      Host

      Asi se mu opravdu nechce do toho mokra … Po Praze radi stale stado znamych legendarnich kvocen … Za by nastoupil klasicky kolem 16:00 USA casu a my museli cekat do zitra ?

    • #6004
      Mysakusak
      Host

      Tak v Tokyu sedi na gymech zaroven Suicune a vsechny kvocny ! Ze by to nechali namixovane ???

    • #6005
      sevanan
      Host

      je to namixované u nás se šlo na Eteie a hned pak na Lugii…super!

    • #6067
      TheCraQ
      Host

      Psi taky nejdou davat fo Gymu..?

    • #6006
      Mandy
      Host

      🙂 ja mam 100% vodny event. V Chorvatsku na pobrezi je tolko kaprov, ze už mam 600 candy na stvrteho Gyrosa, a stale dufam ze bude aj Shiny…. to by som si uz zasluzila 🙂
      Siucine ??? čo na neho nachystať?

    • #6012
      Mysakusak
      Host

      V Evrope radi Entej. Nachystat na nej golemy a hasice vapiky s hydropumpama …

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Aktualizace, novinky a události‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook