Co nejšílenějšího jste udělali abyste chytili pokémona

Domů Fóra Pokémon GO Deníky trenérů Co nejšílenějšího jste udělali abyste chytili pokémona

Zvolené téma obsahuje celkem 44 odpovědí. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  lelenka a poslední změna proběhla před 3 měsíců.

• Autor

drago
    Klíčník

Zdravím, takže další téma na článek 🙂

Co nejšílenějšího, popřípadě sociálně zavrženíhodného, jste udělali, abyste chytili pokémona a jakého?

Přiznám se, že mě se tyhle věci spíše vyhnuly. Ale na svatební cestě v Loro Parku (Tenerifé) jsem to nevydržel, pustil Pokémon GO a chytil Aerodactyla. Strašně se za to stydím 😀

• Téma bylo upraveno před 1 rok, 9 měsíců uživatelem  drago.
  • #619 Odpověď

sevanan

tak doufám, že aspoň stál za to a nebyl to jen nějaký odpad 😀

a abych nebyl OT:
    pod záminkou, že jdu s odpadky jsem se züčastnil lurovačky kousek od bytu, venku jsem strávil 3 hodiny a po návratu domů se snažil doma namluvit, že jsem hledal kontejnery na elektroodpad a textil, taky na to nejsem hrdý …

• #620 Odpověď

holyholyster

🙂
    🙂
    🙂

• #621 Odpověď

M. Husak

Asi hodinu jsem pendloval mezi 2 ma pokestopy abych dostal divokeho blatoise. Nabral bally, vse vyhazel … Nakonec jsem to vzdal :-(.

• #622 Odpověď

holyholyster

Muj prvni DRAGONITE mne stal asi 2000,- Kc
    Jeli jsme s manzelkou autem a objevil se na radaru Dragonite. Tehdy jeste radar neukazoval polohu.
    Tak jsem premluvil manzelku, ktera ridila a objizdela se mnou nekolik bloku domu nez jsme ho chytil…

Ale chtela si jit za odmenu neco koupit…

PS: dal bych i nnohem vic
    🙂

• #625 Odpověď

Čumajdan

V porovnání s váma sem teda pěknej žabař. Kvůli Dratinumu sem jednou vlezl po setmění na Francouzkou v Brně.

• #626 Odpověď

Chmeld4

sevanan 😀 😀

Musím říct že v tomhle sem fakt dost slabej. Já přišel jen o pár minut pozdě do práce kvůli odchytu Venusaura. Což s možností si to jen nadělat není vlastně nic moc 😀

• #11282 Odpověď

Ewee

No jak se to vezme už jít v noci na Francouzkou je nebezpečný 😀😆🤣 Bratislavská by taky stála za to,ale to by byl faktor strachu..

• #675 Odpověď

_Fry_

Já jsem několikrát vstával asi v 4:30 ráno a před cestou do práce šel chytat pokémony a dobývat gym. Dokonce to bylo i v -18°C, kdy mi málem umrzly prsty.

• #730 Odpověď

g259

Neni to sice pokemon, ale sel jsem v horecce a v mrazu protocit pokestop, cca 200m byl zrovna 7 denni bonus.

• #781 Odpověď

Gripen

V říjnu sem byl s rodinkou v Praze, tak v průběhu dne jsme s klukem trochu lovili a žena si procházela obchody v centru. Večer sme sedli do restaurace, dali dobré jídlo a nějakou tu hořící B52-ku….(míchaný nápoj s Absintem). No a pak když už jsme šli k hotelu (lehce v náladě) , tak říkám ženě: Další ulici doprava, tam je hotel, my si ještě lehce zalovíme na Kampě….! Cca po 10-ti mim., právě jsme chytali Gyaradose (!!!), mi žena volá, že vůbec neví kde je, zabloudila…..
    záchranná akce, byl sem ten nejhorší….ale Gyarados chycen…:-)

• #806 Odpověď

zabule

Největší šílenost asi před 30 minutama, vylítnu od rozdělaný práce, protože se u blízkého stopu objevil opět po týdnu Dragonite. No, ale měl 2190 a to fakt nešlo , 10 ultra a pak zmizel 🙁 Tak se naštvaná zas vracím do práce. Ach jo 🙁 Já slušnýho prostě nechytnu.

• #810 Odpověď

Chmeld4

Maliny používalas ?

• #812 Odpověď

Čumajdan

A kde pracujete? Já sem Dragonita od začátku hry viděl dvakrát. Poprvé zdrhl a na podruhé sem ho teda chytil. Ale stojí za prd, CP okolo 1100 a navíc je jenom average podle hodnocení. Hraju to od 13. července a toho prvního Dragonita sem viděl někdy v prosinci. Jinak hraju v Brně. Asi prostě chodím blbě, nebo já už nevim.

• #814 Odpověď

Zabule

V Praze 🙂 ale videla jsem ho jednou i u nás ( kus od MB), ale všechno až teď v tomto roce.

• #838 Odpověď

SB

Chytil jsem jednoho Dragonita v Brne, v zari u Maří Magdalény, CP 2200, IV 13 (padlo na nej asi 150 pokebalu), to bylo jednou, co jsem jej videl, od te doby nic. Ale za chvili uz budu mit druheho, vychozeneho. Jsem lvl 31.

• #813 Odpověď

Zabule

Jasně: -) prostě byl moc silenej, minule měl jen 248, ale ten je max na candies :-)Mam level 28 a silnej Dragonite žádnej: -( a Gyaradose jsem ještě ani nepotkala 🙁

• #815 Odpověď

Čumajdan

Gayardose sem si poctivě vychodil. Teď chodím na druhýho. Taky mám s Magikarpem nachozených 410 km. 😀 Aspoň někdo je na tom stejně bídně jak já. 😀 Na to, že sem level 30, tak mám mnohem slabší Pokémony, než potkávám v gymech u hráčů s nižším levlem. Dragonita mám jednoho, co sem psal, Snorlax má CP 248 a má to nejhorší hodnocení, co sem kdy viděl. Laprase mám teda dva, ale oba CP 2100 a nemám candies na vylepšení. Občas si říkám, že mě to ještě baví. 😀

• #818 Odpověď

Čarodějka

My máme u nás gym v parku u zámku, který je zavřen a není přístupný veřejnosti. A už jakou dobu je stejný level se stejnými pokeši… tak jsme to včera nevydrželi, vzali v noci žebřík, přelezli plot, přibombili… a už tam jsme taky… 🙂

• #819 Odpověď

holyholyster

🙂
      🙂

• #1653 Odpověď

CertTom

To zní zajímavě. Kde to je? 🙂

• #840 Odpověď

sadecky peter

To ja ked som prvý krát zbadal dragonite v okolí tak som bol celý v strese ako ho chystím ked bude mať nedajbože cp okolo 2500 už som stresoval, kontroloval ultra baly a ked som ho konenčne našiel tak cp 48 😀 jedna malina jedna ultra ball a bolo vymaľované 😀

• #841 Odpověď

gwahir

Já nevím co si stěžujete. Jsem lvl 30 – Laprase ani jednou. Gyarados vychozený – potkat u nás? Ani náhodou. Jediný od července potkaný Snorlax cca před 3 týdny zaplať bůh přes 2200 a nechal se cca 10 bally chytit.
    Opět jediný kdy potkaný Dragonite před týdnem – 2.2k – vyházel jsem všechno, pak vystartoval protočit okolní 4 pokéstopy a doufal, že počká. Počkal a posledním ballem dal. Teda takový stres jsem neměl snad 20 let 😉
    No a Aerodactyla jsem viděl poprvé minulou sobotu na kruháku v Liberci. Neměl jsem odvahu říct manželce, že zastavuju a jdu něco chytat 😉

• #842 Odpověď

gwahir

No a jinak nejšílenější jsme tu asi všichni do jednoho – hrát tuhle infantilní hru už půl roku, v +35 i -20 st., před pozdviženým obočím časti populace a výsměšnými komentáři vlastních dětí …
    Chi chi chi

• #1650 Odpověď

Russulagrisea

Jako šílenec jsem si připadal včera. Jet přes celou Prahu z Dejvic až na Roztylské náměstí přecpanou MHD ve špičce pro posledního Scythera (a ještě tam byl jen jeden, tak jsem měl bobky ať mi z té žluté bobule nezdrhne). Ale ten příjemný pocit že bude brzy hotovo a sbírka kompletní za to stojí 🙂

• #1655 Odpověď

CertTom

Mám také několik „šíleností“, ale ani se za to moc nestydím. Dcera, synovci i kamarád s rodinou hrají také velmi aktivně, takže se spíš bavíme. Tady jsou naše střípky:

Sousedovy narozeniny.

„Pikachu!“. „Toho ještě nemám“. „Kde?“ „U kulturáku“. Rychle na kola. „Kam jedete?“ – „Jenom do vsi na krátkou projížďku…“ Blahosklonné vysvětlení manželky k třiceti hostům – „Oni chytají pokeše :-)“

Noční vstávání.

Vybírám v 7 ráno. Další výběr ve 4 (to, co vydrží nebo co obsadím). Aspoň jednou za čas vstanu holt v noci. Pokud je u sousedů na zahradě něco zajímavého, jdu tam.

Zahraniční SIM.

Dovolená v Albánii. Nechat chytání jenom na Wi-Fi? Kdepak! Za 6 Euro koupím místní datovou SIM nabitou na 2 GB. To stačí. Od té doby mám vyzkoušeno asi 6 zahraničních datových SIM a směle můžu přispět do diskuse o nehorázných tarifech v ČR. Zatím vede SríLanka s 5 GB za 5 dolarů (a líhnou se tam Snorlaxové a celkem běžné jsou Tangely).

Výstup na kopec.

Služebka do pohraničí. Výlet do okolí. Všude samé žluté gymy na vysokém lvl. Ale od cesty byl vidět slabý červený gym na těžko dostupném kopci. Hodina chůze jedním směrem. Dobytí a obsazení. Dodnes drží (od října).

Cyklista proti přesile.

Projížďka na kole po okolí. Povyšování gymů. Setkání s konkurenční skupinou v autech. Vybíjená. Na to nemám. Přejezd ke gymu, který to už má za sebou (povýšen na konkurenčních 10). Snižuji, co to jde. Večer. Nový příjezd nájezdníků. Dobytí počká na zítřek.

Kde je Ditto?

Vesnický jarmark. Cvičný odchyt Pidgey. Oooh? Úplně nový Ditto! „Děcka, běžte si ho odchytit, je u kostela“. Jásot (úspěšných). Slzy (neúspěšných). Druhý den bloudíme po Praze. Ditto nikde. O týden později. Gotcha? Nikoli: Oooh? Radost!

Čekání v hospodě

Hospoda s gymem. Level 9. Super. Než přijdou kolegové, zkusím povýšit. Málo času. Po obědě chvilku zůstanu. Level 10 dosažen! Po animaci jdu dát svého pokeše. Pozdě! Procházím hospodu. Který hajzl to byl?? 🙂

Projížďka po krajině

Návštěva u příbuzných. Kudy pojedeme? Uděláme si hezkou projížďku. Zběžný monitoring. Řídí manželka. „Tam byl krásný modrý gym na 2 lvl, pojeďme tam.“ „Tati, ne, už jsme to přejeli.“ „No tak! To byla krásná zapadlá vesnička.“ Brzdy. Otočka. Opravdu! Nádherná vesnice. Betlém. Nedaleko rozhledna. Pikachu. Obsazení a povýšení. Výdrž: 2 měsíce.

atd. atd.

• #1707 Odpověď

verycora

🙂 Už dlouho jsem se tak nepobavila… Úplně to vidím v barvách 🙂

• #1740 Odpověď

Rostikvich

Hezký. Závidím podporu rodiny.
    „Já vás doženu“ a jdu si rychle vytočit pár pokebalů.
    Slyším: „Mami, taťka pořád hraje ty pokemony?

• #1860 Odpověď

Kastrna

Přesně!
      Manžel: No ty snad nejseš normální takhle pořád hrát. Nech se vyšetřit.
      😂

• #1880 Odpověď

gwahir

Já si jen dobiju ten gym u mostu.
      No jo. Tak my počkáme v autě 🙁
      O 15 minut později:
      A ten druhej u parkoviště si asi dobít nemůžu, co?
      Můžeš, ale domů můžeš osk jít pěšky.
      Hmm, tak nic.
      Ale jinak se máme rádi 🙂

• #1882 Odpověď

M. Husak

Moje žena: Jiná ženská by šílela že večer na hodinu záhadně zmizíš … Já naštěstí vím že jsi musel jít pomstít toho pokeše co ti v poledne sejmuly :-).

• #1971 Odpověď

Achajka11

Se synem jedem busem na trénink karate, syn kouká na pokemony v okolí, najednou zařve na celý bus Pikachu!!! Řidič se lekl, dupnul na brzdy… Dobrovolně jsme vystoupili a ulovili prvního Pikachu… na karate došli pěšky a aspoň vylíhli 5km vejce 😂
    Přijdu pro syna do školy a první otázka je Mami, máš nového pokémona???
    Manžel tuhle hru taky nechápe, a asi začíná žárlit 😂😂😂😂

• #1982 Odpověď

g259

To mate stesti ze neslo o Pichu, kdyz se mi vylihl prvni a deti nadsene pobihali a kriceli, tatinek ma Pichu, byl jsem rad, ze jsem doma a nikdo u toho neni.

• #3735 Odpověď

Mysakusak

No dnes vecer to bylo peklo. Vidim u rybnika za vsi na Sumave dratini. Zkousim zkratku pres opustenou pastvinu. Podlezam elektricky ohradnik a samozrejme dostavam pecku vysokym napetim do zad. Padam ze svahu a ztracim v trave mobil. Nastesti chytam tabletem – mobil mam jako wifi hotspot – nalezam ve tme mobil triangulaci sily wifi signalu. V okamziku nalezeni mobilu slysim temny dusot z nedalekeho haje. Pastvina nebyla opustena – stado Miltanku brani sve teritorium. Maximalni rychlosti podlezam ohradnik, tentokrat bez elektrosoku a odklizim se do bezpeci. Dratini byl chcipak CP 96 – no aspon do gulase s ananasem :-).

• #3738 Odpověď

chienblanc

Tak za me vitezna historka – dostat kvuli pokesovi elektrosok, to svedci o maximalnim nasazeni a odhodlani. Nebo teda tom zminovanem silenstvi 🙂

Mimochodem Mysakusak=M. Husak, nebo se mi to jen zda?

• #3739 Odpověď

Mysakusak

Nezda. M. Husak = Mysakusak. Pro zprehledneni jsem zacel pouzivat stejne ID jako ve hre, at nematu spoluhrace.

• #3743 Odpověď

Russulagrisea

Sice to nesouvisí s chytáním, ale za šílence jsem považován byl 😀 Ve Špindlu při lyžování na Labské jsem si uvědomil, že ta stará lanovka jede tím správným tempem 😀 Čili vznikl takový rituál: přijet, nasednout na lanovku, sundat rukavice, zapnout hru, chytit při jízdě nahoru 2-3 pokeše (kupodivu se tam i něco spawnovalo), včas to nahoře před vystoupením zase uklidit a připravit se na jízdu dolů. Takhle jsem „vylanovkoval“ pěkných pár candy na Snorlaxe 😀

• #3768 Odpověď

CertTom

Tak tak. Lanovkovat se dá třeba i na Monínci. Tam je dokonce gym na spodní i horní stanici a pokéstop dole i uprostřed. Umístěný pokeš na horní stanici vydržel z poslední lyžovačky dva měsíce než přijeli cyklisti.

• #5278 Odpověď

Gonzáles

Než předělali gymy, tak jsem neměl moc šancí získat coiny, bo něco dobít pro mě bylo skoro nemožný a někde se udržet aspoň na 2 vybrání odměn jsem považoval téměř za zázrak.
    Cestou z práce jezdím kolem VZLU v Letňěnech a uprostřed areálu byl krásnej modrej stabilní gym, kde byli 4 slabí pokémoni ale nikdo po nich nešel. Chtěl jsem se tam taky přidat, tak jsem reálně plánoval ninja akci s nočním výletem a dosazením svýho pokeše do gymu. Studoval jsem areál na googlemas, hledal správný místo na přelezení plotu, zjišťoval kde a jestli maj kamery atd.
    K realizaci plánu ale nedošlo 🙂

• #5283 Odpověď

Mysakusak

Gonzáles: Zaslouzis cenu za ferovou hru – velka cast hracu by volila Fly GPS a jednoduche kliknuti na joystick :-).

• #5286 Odpověď

RajauCz

Včera jsem jedl oběd a najednou mi zavibroval mobil že se pokemon vrátil z gymu, zajímalo mě který tak jsem otevřel pokemony a u pokéstopu asi 1,5 km daleko Dragonite tak jsem nasadil boty oběd nechal na stole a běžel celou cestu doběhl jsem a 2569 CP takže Golden Razz Berry ultraball a byl tam! Taková radost už dlouho nebyla 😀

Jinak drago, příspěvků už je tu dost tak se těším na článek 🙂

• #11225 Odpověď

Kedzi89

To ja jednou jel s pritelkyni( ted uz manzelkou) do kina ze bude romantika a cestou jsem uvidel Vaporeona. Musel jsem se otocit a vtatit se abych ho chytil, to jste mely videt ten vyraz 😂😂 vubec z toho nebyla nadsena a nahle bylo po romantice. Ale pekne mi to vratila, na nasi svatbe jsme mely svatebni noviny a samozrejme to tam musela o me napsat ze ji po vecerech utikam z bytu chytat pokese 😂😂. Cca 30 lidi si tukalo na celo a nechapaly jak dospelej clovek muze hrat hru pro 15 decka, aspon ze ty jejich decka mely pro to pochopeni a koukalo mi do telefonu 😂😂😂

• #11338 Odpověď

lelenka

Tak akce typu v sedm ráno v sobotu mrknu kde co je a u pokestopu dosažitelného na kole Dragonite – hurá beru svůj mobil a pro něj. Cestou zpět vidím sousedovic syna jak utíká pěšky téže k pokéstopu, nejsem tedy šílená sama.
    Doma jediný kdo nehraje je manžel(synové hrají jen tak lehce), ale občas je shovívavý . Při jednom CD nás svezl do parku ve Slavkově a prošel se s námi, i když jeho komentář byl – příště spím v autě:). Ale viděl,že věková hranice je u PoGo nekonečná:).

Odpovědět: Co nejšílenějšího jste udělali abyste chytili pokémona
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook