Co je a neni podvadeni ?

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Deníky trenérů Co je a neni podvadeni ?

  • Toto téma obsahuje celkem 23 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Khaleesi a poslední změna proběhla před 6 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #453
      M. Husak
      Host

      Rad bych otevřel diskuzi na téma co je a není povádění a jak se k tomu stavět. Příklad ze života : Na silvestra jsem na mapě ve Zlíně uviděl, že si někdo osadil 4 pokestopy návnadama v (aula univerzity). Zašel jsem tam, uviděl partu maníků jak chytají. Těšil jsem se že pokecám a pak jsem si všimnul že všichni kromně chytání ve volném čase kydlí okolní gymy přes GPS emulátor … Co s tím ?

    • #457
      jogurt1990
      Host

      nahlasit ale nevim jak se to dela taky jsem se na melniku s tim setkal ale nikoho jsem ani nikde nevidel a gym byl eihle jinyho tymu a u gymu nikdo

    • #458
      Jindras
      Host

      Taky jsem u nás viděl puštěno asi 8 lurek na pokéstopech a nikde ani noha.

    • #461
      marjeke
      Host

      to isto cloveka vytoci.ludia ktory poctivo chodia by si zasluzili za chodenie nejake coinsy automaticky

    • #463
      samotář
      Host

      Podvod je podle mne vše, co jde proti myšlence (duchu) hry. Ale nedrásá mne to. Chodím si po venku, mrznu (moknu,…), lovím a jediné místo, kde se s takovými setkávám, jsou gymy. Porazím je, strčím jim tam nějakého odpadkového kašpara (omráčeného později zobchoduji), zinkasuji zlato, odkráčím a oni se vrátí. A tak pořád dokola…

      Ano, nemám sto peněz denně (v průměru tak 30) a nemohu si vše koupit, jenže já to ani nepotřebuji. Na sady šťastných vajec si nastřádám a než je spotřebuji, zvolna si rozšiřuji zásobníky.

      Ano, musím pokaždé gym(y) vyčistit, ale na druhé straně nespotřebovávám prach na posilování nejméně deseti „neporazitelných“ obránců a mohu si posilovat útočnou sestavu.

      Nespěchám. Hra má široký záběr a nemá jen jeden cíl (zlatá za velekapry má u nás asi jinou hodnotu, než ve Třeboni), nelze v ní být nejlepší. Kdo podvádí, podvádí především sebe. Ale právě to má každý nastaveno jinak, takže to i jinak cítí a prožívá. Mi třebas nejvíc chutnají borůvky vlastnoručně nasbírané (les), jiný si je koupí a pochutná si také. Oba jsme spokojeni. On se nemotá v neznámém mu prostředí a já tam mám větší klid. Houbaření, rybolov, lov, vaření, tvorba… tam všude je to podobné.

      Každý začal jindy, každý hraje s různým zaujetím i nasazením, každý hraje v jiných podmínkách… není to šach, není to fotbal. Hra nás (chodíme společně i na střídačku se ženou) vyhání ven, provětrává, otužuje, jsme spokojeni. Těch 1350 hrou napočítaných kilometrů se nám neztratí. No, a že máme v mobilu jen 147 různých stvorů? Všechny je stejně mít nebudeme, tak nač podvádět. 🙂

    • #466
      jogurt1990
      Host

      Mam otazku jak nahlasit nepoctivce ?

      • #477
        samotář
        Host

        Hlásit? Není komu, není proč. Pusť je z hlavy a budeš spokojenější.

    • #474
      stefan
      Host

      Vlastne mimo tech gymu asi podvodnici stejne nic neovlivni (zatim) ,leda ze se nekdo nauci bugovat CP pokemonu. Takhle se da stejne vsechno dobit a spis mam pokemony jako chodici aplikaci , ze mam o duvod vic se projit.

    • #476
      samotář
      Host

      🙂 posledně jsem celou reakci pověsil pod jiný příspěvek. Ale to jsou malé věci.

      Kapři u nás také jsou, vím i kde, občas si tu trasu (park s potůčkem, poblíž čistička) projdu a když se zadaří, tak i pět jich přinesu. Jenže velcí mezi nimi nejsou. Odhaduji to tak na osm do sta. Máme jich patnáct 🙂 (bude druhý Gyros). S malými krysami je mírně lepší, Rattatů jsou všude kolem spousty, až si někdy připadám jako derattatizátor. 🙂

      Za nabídku průvodcování děkuji a až si v teplejším čase uděláme výlet na jih, zkusím se ozvat. Do Třeboně to máme rozhodně dál.

    • #484
      jogurt1990
      Host

      za jaký team jsi ?

    • #531
      Ondra
      Host

      nahlásit zde:
      https://support.pokemongo.nianticlabs.c … _id=319968

    • #3057
      Klárka
      Host

      Za posledních pár týdnů, co jsem si dodala odvahy jít a vylepšit si gym o těch skoro 10000 bodů a vmáčknout svého (oproti ostatním) chcípáčka chudáčka pokémona na poslední místo.. se mi to stalo snad pokaždé. To je pak tak k vzteku.. trvá mi to půl dne, spotřebuju většinu batohu a ještě zbytečně.. Řeknu vám, to se mi chce i vzteky plakat 🙂

    • #3058
      Khaleesi
      Host

      To mě žel bohu též. Konečně se mi po půl hodině snažení podaří sundat gym, jenom aby se tam nacpal maník, který má všude v okolních gymech 3.2k tyranitary… Mě se můj jeden chudáček podařil vylíhnout z vejce, tenhle už je měl do týdne po spuštění generace II. Nehledě na to, že dřív šaškoval s regionálními. Takhle mám u domu gym, ale je to zbytečné, protože se tam vždycky napakujou ghostí uzurpátoři… 🙁

    • #3059
      Khaleesi
      Host

      Taky mi není po chuti chování některých trenérů, kteří nám vjedou autem na trávu k gymu a úplně to tam dobahní a rozederou, když hned přes cestu je parkoviště… tihle mě kupodivu štvou víc než ghosti…. ti aspoň za sebou nezanechávají bordel a hnus to napohled :/

    • #471
      kub
      Host

      Promiňte, zase mi něco uniklo. Nikoli „karů“. Samozřejmě míněno „kaprů“. 😀

    • #505
      samotář
      Host

      …prodeji… to ten kalvádos 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Deníky trenérů‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook