Candy za krmení

  • Toto téma obsahuje celkem 23 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Bauch a poslední změna proběhla před 6 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 17 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #6354
      Akeno
      Host

      Občas se mi stane, když krmím pokémona v gymu (vlastního i cizího), že za to dostanu jeho candy. Někdy mi vypadne hned třeba po druhé malině, ale někdy do něj narvu třeba i 10 malin a nic. Tak by mě zajímalo jestli je tohle padání candy něčím podmíněné a nebo je to jen náhodné?

    • #6355
      RajauCz
      Host

      Taky jsem to někde četl a zajímalo by mě jak zjistím že jsem dostal candy jednou jsem kvůli tomu narval asi 20 malin do Ampharose a nic. Ukáže se to v journalu nebo stejně jako když udeláš transfer?

    • #6356
      Akeno
      Host

      Ukazuje se to v pravém rohu, tam kde se ti ukazuje kolik si za krmení dostal stardustu, tak se tam ukáže i candy.

    • #6357
      RajauCz
      Host

      Aha, tak to se mi nikdy nestalo 🙁

    • #6358
      Bauch
      Host

      Též jsem o tom četl ale zatím se mi to nepovedlo

    • #6359
      Alagartada
      Host

      Muzu potvrdit, candy za krmeny jsou. Nevim po kolika, nekdy mi to da na 21, jindy ne. Dokonce mi to pridalo candy kdyz jsem krmil na dalku sveho pokemona.

    • #6363
      _Fry_
      Host

      Taky se mi to jednou stalo, ale nebyl jsem si jistý, zda to není candy za buddyho.

    • #6371
      Gonzáles
      Host

      Pokud vím, tak je to jen o náhodě. Už jsem toho nakrmil celkem dost a zatím jsem žádnou candy nedostal…

    • #6373
      BUbak
      Host

      co psali na reditu sanci ti zveda medaile na zlaty medaily na gymu mas veci sanci na candy ale i tak je mala 😀

    • #6374
      oliwrah
      Host

      mě to chodí furt. krmim když jsem pod gymem i na dálku, ta pravděpodobnost je tam stejná. nevím jestli to záleží na medajli, drači a ocelovou pravda ještě nemám ale i dratiny candy za malinku mi chodi. S berries nedělám nic jinyho než že krmím, momentalně sem zaujatej na scyther candy, tak je dávám všude do gymu a sem tam mi daj candynku.

    • #6812
      Peetr
      Host

      Chodí to dost často, cca mi přijde tak 1candy na 50 jakychkoli berry jednomu pokemonovi, dam 10, za cas dam dalsich 10 a opakuju nez to padne. Pak krmim jiného, krmim jen dragonite, snorlax a tyhle cenne.

    • #6922
      Linda
      Host

      Posledni dobou nejni den abych nedostala candy.. uz krmim jen tyra a blisey a cca po 15 malinach ci bananech mi vypadne

    • #6970
      Míra
      Host

      Mně snad ještě candy při krmení nevypadla. Tedy aspoň jsem si toho nikdy nevšiml.
      Mám jeden dotaz: Platí to, že může padnout jen pro krmení vlastního pokemona, nebo i cizího?

    • #6973
      Mysakusak
      Host

      Pada i z ciziho.

    • #6984
      AbebaCZ
      Host

      Nakrmeno 3196 berry a candy to dava sem tam, stalo se mi ze jsem dostal candy Tyranitara a hned vedle od Blissey v jednom gymu ale taky jsem tyden nedostal zadne candy.Je pravda ze si to musim hlidat protoze to nikde v Journal neni

    • #6989
      Hranda
      Host

      Mám odkrmeno 4400 berry,v průměru mi to vychází 1 candy/50 berry. Mony na které potřebuji candy dávám poblíž bydliště,Bo gymy mají už zlaté odznaky.

    • #7222
      Rado9LH
      Host

      Dnes za Chansey +2.

    • #7248
      Bauch
      Host

      Za halloween event nakrmeno již 300x a zatím žádná candy :/ předtím jsem dostával cca 1 candy za 50 nakrmení

    • #6362
      petr
      Host

      😀 tohle se mi sice nestalo, ale uplne to chápu 😛

Aktuálně je na stránce zobrazeno 17 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook