Brandontan91

Domů Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Brandontan91

Zvolené téma obsahuje celkem 25 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Mysakusak a poslední změna proběhla před 6 měsíců, 1 týden.

• Autor

Koffing

Narazil jsem na nej na youtube. Je to absolutni blazen co ma 200 milionu xp. To je 20x level 40. Ma pres 5000 legendarnich raidu. Absolutne nechapu. Treba sedi u stolu a pred sebou ma 5 telefonu a jede expy. Ja kdyz byl double xp jsem jel taky sileny tempo ale uz mi z toho dost hrabalo tohle proste nechapu. Jen takova zajimavost jaky jsou asiati hraci. Jen pro predstavu ja mam legendarnich raidu asi 60…

• #8716 Odpověď

RajauCz

Ja treba nemam ani jednu legendu 🙁 hold vesnice 🙁

• #8717 Odpověď

Sadecky Peter

Brandontan91 je zo singapuru a je „najlepší“ hráč pokemon go na svete, ak si správe pamatám na poseldné tabulky tak druhý za ním zaostáva o zhruba 100 mil exp 😀 je kto vie či hraje naozaj čisto a vlastne či je to len jeden človek každopádne čo som počul tak ked lovil Raikou, tak len vyhral raid a ak nebol 100% ani sa ho len nepokúšal chytiť, paradox je že viem že ešte donedávna nedostal ani jednu pozvánku na Mewtwo a mal iba jendého jediného z akcie z Jokohamy 😀

• #8722 Odpověď

Koffing

Hele videl jsem jeho screeny je dohledatelny i na fb. Mewtwo candy ma 10.000 kazdou legendu sel minimalne 500x a od kazdy ma candy v radech tisicu. Jeho sbirka 100% mu zabira snad polovinu storage. Mozna 20 tyranu vsechny na max a legendy machampy proste od vseho mozna 10 kusu. Potom gymbadge. Ma zlaty jen za krmeni. Nikdy nebojoval ani nebranil proste 3000x krmeni = gold medal. Ja ho vcera videl na videu prvne a proste silenost.

• #8725 Odpověď

Mysakusak

Zkuste nekdo spocitat, kolik ho to stalo. Treba jen na raid pasech …

• #8726 Odpověď

Mysakusak

Cetl jsem o nem ruzne clanky … No s tim aby hral podle pravidel se moc nemaze .,. Takze neni nic moc co obdivovat …

• #8727 Odpověď

Sadecky Peter

presne ako hovoríš, ked podvádza tak vlastne jedno čo má a čo dosiahol, aspon pre mna , podvodníkov je veľa ale tých čo hrajú čestne niečo „dosiahnú“ je podstatne menej, a skor tý si zaslúžia uznanie, aj určite nemajú ani toľko expov ani takých namakaných pokemonov

• #8732 Odpověď

Petr

tak on ma snad dokonce nejakej „svůj team“ – kdo vi, jak to je ve skutecnosti – ale tak schvalne někdo zkuste prestat pracovat nebo chodit do skoly a třeba to taky pujde 😀

• #8736 Odpověď

Sadecky Peter

na to zabudni 😀 ja som nepracoval ani nechodil do školy asi pol roka trávil celé dni chytaním pokemonov ale k takým číslam ako má on sa ani len zdaleka nepribližujem 😀 😀 nie že by ma to nejako trápilo 😀

• #8734 Odpověď

Mysakusak

Ma tym lidi, kteri poskytuji chytani legendarnich pokemonu na komercni bazi. Stejen tak poskytuje komervni servis sbirani predmetu …
    Jeho cenik na Kyogre je dole. Takze minimalne podvadi tim za hraje za nekoho jineho a na vic uctu ….
    Fotkami kdy hraje z vic mobilu najednou se verejne chlubi.
    Niantic ho podl mne nezabanoval jen pro to, ze mu dela reklamu ….

Ja mam Kygogre sice jen jednoho, ale aspon si pamatuju kdy a jak jsem ho chytil :-).

Pokémon Go Kyogre Service
    2 Kyogres = S$32
    5 Kyogres = S$75
    10 Kyogres = S$140 *All Prices are stated in Singapore Dollars (SGD)

• #8743 Odpověď

Koffing

Ten kolik musel nianticu nacpat penez za raid passy a ostatni vymozenosti typu lucky egg. Jeden cas mel pres 600x star piece a kdyz roloval super incubatory bylo to snad na 5 min. Prece si niantic neodstrihne takovy zdroj penez + reklamu k nezaplaceni. Timhle by byl podvod i kdyz nekdo chytne nekomu jen jednoho pokemona

• #8746 Odpověď

Mysakusak

Ja spise nechapu lidi, pro ktere maji nejakou cenu pokemoni, ktere si sami nechytili … Ona ta hra by asi mnela byt spise o ceste = chytani a zabava, nez o vysledku = mit nejlepsi pojemony za jakoukolov cenu.

• #8758 Odpověď

TNT

Může krmit velké nenasytné ego a to znamená, že jde za ty pomyslné hranice etiky hraní POGO, které bychom mi nikdy nepřekročili. A druhou věcí je, že se to odehrává v Asii, které je mentalitou a kulturou zcela odlišná od Evropy. Podíval jsem se na jediné video a to zrovna bylo s Nickem Trainer Tips a to mi stačilo si dotyčného zaškatulkovat jako ten co má peníze a nepotřebuje ty další peníze někde vydělávat. Dokud nespustí souboje PvP jeden na jednoho, což je nosným pilířem seriálu Pokemon, tak je proklamace „nejlepší“ úplně zcestná, je maximálně nejvýkonnějším trenérem ve statistikách a to je tak všechno. Nemám potřebu se dívat na videa o něm, když mi to vůbec nic nového o POGO neřekne.

• #8764 Odpověď

Sadecky Peter

PvP je síce nosným pilierom serialu, ale všetci hráme hru a nepozráme serail, uprimne tá hra sa od serialu v mnohých veciach diametrálne líši, a práve vo chvíli ked zavedú PvP ten nosný pilier, my všetci ktorý hrajú poctivo na daždi, snehu blate derú svoje nohy a topánky v tej chvíli zacítime trpkú chuť dokonalých fakerskych pokemonov 🙁

• #8767 Odpověď

Mysakusak

Podobne se to zvrhne, pokud spusti vymenu. Podle mne nebude mozne aby z toho nebyl komercni servis. Uz ted treneri jako Brandontan chytaji dalsim lidem pokese za prachy …

Nez jsem zacel chytat pokemony, tak jsem sbiral mineraly. Manzelka mi to zarthla – aktivity s tim spojene byly na hrane prijit o kejhak … Ono lezt v noci do zavreneho zatopeneho uranoveho dolu … Na mineralogickych burzach je mozne za penize koupit prakticky jakykoliv vzorek … Ale tim to ztraci jakekoliv kouzlo, co si sam nenajdes nema ten pribeh.

• #8768 Odpověď

Akeno

Pevně doufám že výměna ani PVP nikdy nebude, protože v tom by profitovali jen podvodníci. Místo toho doufám že vypustí speciální pasy na sólování legendárek, nebo legendární vejce na 50km.

• #8771 Odpověď

Mysakusak

Solovat legendarky by mozna bylo prirozenejsi pres megaevoluci … Kazdopadne by to chtelo nejaky dalsi cil. Kdyz clovek vysoluje vsechny r3 tak hleda co dal. Dobry napad na PVP by bylo spise vypustit nejke NPC. V normalich pokemonech jsou jich mraky …

• #8773 Odpověď

Akeno

No tak NPC, třeba jako trenéři stadionů z původních her by byli jistě zajímaví (hlavně Sabrinu bych chtěl hodně vidět :D). Otázkou je, jak by ve hře vlastně fungovali a kde by je bylo třeba hledat.

Jinak pro ten další cíl bych viděl právě i to sólování těžších raidů, Niantic by mě už taky udělat něco pro sólisty a ne jen nutit hráče do týmové hry, když mnozí o to nemají zájem.

• #8774 Odpověď

Mysakusak

Sabrinu ? Tu psycho-uchylacku co vlastni matku transormovala na panenku ? No tak tu bych take rad potkal :-).

• #8787 Odpověď

Gripen

Skoukl jsem nové video Nicka z Treiner Tips o Brandontanovi91 a ten týpek má můj obdiv. To žehraje jak hraje je jeho věc, ale líbí se mi kam v Singapuru ve své komunitě hru dotáhl. Jak jsou jedna parta a užívají si to. A to je i to hlavní co asi Niantic chtěl…
    Jasně, krom vydělání balíku peněz… 🙂

• #8788 Odpověď

Mysakusak

Pokud vim tak lide kolem nej zavadly takzvany Brandontan spusob hrani raidu. Nacpou se do loby, vubec nebojuji a bezi na dalsi raid aby toho vic stihly …. K velke potese ostatnich spoluhracu. Detaily na reggeditu …

• #8789 Odpověď

Mysakusak

Na vysvetleni – cilem tehle finty je usetrit review a potion. Nasadi chcipaky a nerejoinuji = spotrebuji jen 6 review a minimum potion. Ostatni hraci rejoinuji a spotrebujiaz 12 review a tuny potion. Na redditu teto finte rikaji Brandon Tan effect. Hodne obdivu, ze ?

• #8792 Odpověď

Petr

hadam, ze jestli nasazujou chcipaky, tak je pak zrovna hodeji do salamu a nerevivujou ne?

• #8795 Odpověď

Mysakusak

No to mas vastne pravdu … Je to jeste vetsi finta nez jsem si myslel. Takze 0 review , 0 potion proti cca 12 review + X potion vuci lidem co to za ne odehraji. Kdyz nevis co z penezma a s pasy na raidy si tapetujes – genialni metoda jak usetrit zdroje a praci :-(.

• #8796 Odpověď

Gripen

Jsou to ale hlavy mazané tihle Brandontanovci…. 🙂

• #8801 Odpověď

Mysakusak

No nevim, ja bych je na pristim raidu as lyncoval. Nebo minimalne ukoncil boj , zalozil novou privatni skupinu z nechal je at propali pass …

Odpovědět: Brandontan91
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook