Boj v Gymech 1

  • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel gwahir a poslední změna proběhla před 6 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #1563
      Bruno
      Host

      Dnes jsem viděl jak klesal Gym přesně po 1000 bodů až na 40000 bodů. Když se hodinu nic nedělo, šel jsem se přidat, protože byl vyhozen můj Gyarados z 10 místnosti (aspoň jsem si ho vylepšil z 2600 na 3000). Vytáhl jsem Gym na 43555 a Gym znovu začal pravidelně klesat po 1000 na současných 20555. Je toto možné normálním soubojem nebo to dělal někdo nějakým programem?

    • #1571
      M. Husak
      Host

      Normální souboj snad snižuje právě o 1000 na 1 vítězství. Pokud někdo vykydlil 1 pokemona, utek a stále dokola, tak by to odpovídalo …

    • #2896
      SaviourSavi
      Host

      Ahoj. Mám dotaz k erroru v gymu.
      Nevíte co jej může způsobovat? Vyberu si svoju šestku na boj, kliknu na ikonku, ukáže se GO a to se na obrazovce přibližuje a velice často se to sekne a hodí to error.
      Může to být i zařízením? (S3 Neo).
      Děkuji za odpovědi

    • #2899
      Pepazdepa
      Host

      může to být nepřesnou GPS, když ti avatar uteče od gymu

    • #2902
      Welby
      Host

      Pokud ti při boji uteče avatar od gymu, tak se objeví error a vyhodí tě to z boje. Pak dostaneš soft ban na 5 minut, kdy nemůžeš v gymu bojovat. Pokud to během těch pěti minut zkoušíš, tak se stane to, co popisuješ. Tzn, že to vypadá, že začne boj, ale ve chvíli, kdy má začít, tak to hodí error a boj skončí. Musíš počkat těch 5 minut a pak tě to zase pustí bojovat.

    • #2923
      gwahir
      Host

      Na podzim se takhle choval jeden trojkový červený gym u nás. Po volbě dobyvatelů hodil chybu a ban. Signál OK, GPS OK. Shodit nešel a levelovat taky ne. Zkoušeno opakovaně cca v rozmezí 14 dní na IOS i Androidu. Pak jsem tam jednou přišli a už byl dobitý. Od té doby je to OK.
      Beru to jako bug. Prostě se to v tom kvantu dat stát může.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook