Blissey s dazzling Gleam vs magmortar s fight útoky

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Pokémoni Blissey s dazzling Gleam vs magmortar s fight útoky

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Mysakusak a poslední změna proběhla před 5 měsíců, 3 týdnů.

 • Autor
  Příspěvky
 • #16852 Odpověď

  Pakobyla

  Zdravím,
  začal jsem dávat do různých battle simulátorů magmortara s fight útoky Karate Chop /Brick Break proti Blissey Psychic Zen Headbutt /Fairy Dazzling Gleam a vychází mi, že magmortar dokáže víc vydržet než dosavadní machamp. Jde mi o co nejlepšího bijce proti blissinám a podle simulátorů mi vychází magmortar ale jen za předpokladu, že blissey bude mít Dazzling Gleam (protože magmortar jako ohnivý tip je odolný vůči těmhle tipům útokům)
  Takže má otázka zní, je tomu skutečně tak? Protože jsem neviděl lidi diskutovat na tohle téma magmortar vs blissey s dazzling gleam (což jsou nejvíce používané útoky) jen si chcu potvrdit, že jsem to opravdu nezadával špatně. Dík

 • #16853 Odpověď

  Mysakusak

  Asi mas pravdu s ohledem na TDO – celkovy damage udeleny za dobu zivota potvory. Ten je dulezity u PvP. Pri raidech ale doposud slo o DPS – damege za cas. Pri raidech je dulezitejsi umlatit bose v cas, ne kolik utocniku pri tom cipne …

  • #16861 Odpověď

   Pakobyla

   Jde mi o sundávání blissey přímo v Gymu. Jelikož lidé blissey hodně dokrmují, tak musím pak používat spousty potion a revive na machampy. Ale takhle magmortar by měl vydržet více a docela už to jde i vidět a jestli blissey odstraní o nějakou tu sekundy pozdíš nehraje u mě takovou roli. Jde mi o to použít co nejmíň potionu a revive.

 • #16890 Odpověď

  Mysakusak

  Ja osobne potion a review prevazne vyhazuji, protoze je nemam kam dat. Tak resim spise cas …

Odpovědět: Blissey s dazzling Gleam vs magmortar s fight útoky
Informace o Vás:
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook