Azumarill, Jynx

Domů Fóra Pokémon GO Deníky trenérů L3/T3 Boss challenge Azumarill, Jynx

Zvolené téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Mysakusak a poslední změna proběhla před 5 měsíců, 1 týden.

• Autor

Koffing

Mame tady nove L3 bosse. Rekl bych ze mohli vybrat neco vice prestizniho.

• #8857 Odpověď

Mysakusak

Take jsem doufal, ze vyberou neco ze 3-ti generace. Neco co se spatne lovi. Jinxu a Azumarilu mam metraky, vcetne 100% Azumarila. Piloswini mam taky metraky …

Vsichni tri jsou trivilane odslolovatelni pokesi, kteri jiz solovlay predhociz T3 (Machamp, Gyrardos). Snad jen Jinx mitne potrapi …

Horsi ze ze z predchozich r3 bosu nam nechali jenom Machampa :-(. Takze vubec zadna vyzva nezustala …

• #8858 Odpověď

samotm

Tak zrovna Jynx bych čekal, že by mohla jít v pohodě. Poslat na ní Tyrany a je po ní. To pro mě bude horší ten Azumarill. Nikdy jsem nesbíral pokemony na útok, takže nemám žádný na něj.

• #8859 Odpověď

Mysakusak

Jednoho Jolteona snad mas. Podle simulace jde Azumaril umlatit jednim Jolteonem zs 90 sekund. Rajku nebo Execcute si ho davaji jako predkrm k snidani. Totalni upadek r3 s ohledem na obtiznost …

• #8862 Odpověď

samotm

Tak jestli jde umlátit jedním Jolteonem, tak to teda nemám slov, to měl pak být maximálně L2. A budeš se divit, ač skoro level 40, tak Jolteona nemám ani jednoho, Raiku taky nevedu a Execcuta taky ne 🙂 Dřív jsem jel prostě jenom CP3000+ potvory.

• #8864 Odpověď

samotm

No, nevím kde si byl na tom, že ho dá jeden Jolteon. Podle simulace co jsem dělal ted já, tak když budu všem útokům uhýbat, tak potřebuju 3 na levelu 40.

• #8867 Odpověď

Mysakusak

Nevim co jsi kde pocital, simulace je dole. Je pro realisticke uhybani a vyhodne pocasi. Jak vidis death je 1.545 = cipne jen jeden jolteon.

Overall Power Moves Time to Win Deaths Win %
        371.2% 300.6%
        Pokemon TypeThunder ShockPokemon Type 2Thunderbolt
        112.7 1.545 100.0%
        357.9% 286.0%
        Pokemon TypeThunder ShockPokemon Type 2Discharge
        116.3 1.6 100.0%
        333.9% 270.4%
        Pokemon TypeThunder ShockPokemon Type 2Thunder
        125.3 1.73 100.0%
        325.3% 225.1%
        Pokemon TypeVolt SwitchPokemon Type 2Thunderbolt
        122.0 2.275 100.0%
        317.0% 219.3%
        Pokemon TypeVolt SwitchPokemon Type 2Discharge
        125.2 2.28 100.0%
        285.0% 199.2%
        Pokemon TypeVolt SwitchPokemon Type 2Thunder
        139.8 2.54 100.0%

• #8870 Odpověď

samotm

Tak nedával jsem výhodné počasí. A ten tvůj výpočet ukazuje, že potřebuješ 2 jolteony, ne že ho spláchneš jedním 🙂

• #8871 Odpověď

Mysakusak

Staci jeste zapnout lepsi uhybani a vyjde spotreba jolteonu 0.935. Takze to jednim jde. Musel by jsi ale byt na wi-fi a rychlem pripojeni, pres nase mobilni site se uhybat neda. Na rade diskuzi se uvadi, ze to je jednodusdi nez r2 Cloyster a v r3 nema Azumaril co delat.

• #8863 Odpověď

Mysakusak

Jinx sezrana na prvni pokus Tyranitarama s 20 sec rezervou. Nuda :-(.

• #8865 Odpověď

samotm

Že zrovna ty píšeš Jinx, když je to Jynx.

• #8866 Odpověď

Mysakusak

Piloswine splachnuta na prvni pokus dvema Gyaradosy, 30 sec rezerva. Meganuda :-(.

• #8872 Odpověď

Holyster

Jaky Gyaradosy?

• #8873 Odpověď

Mysakusak

No to vznikne kdyz se Gyarados prezere stardustu a candy. To neznas 🙂

• #8874 Odpověď

Mysakusak

No dobre , tak je ozivim Gyaradosi …

• #8876 Odpověď

Holyster

Myslel jsem kolik je más CP a co měly za útoky…

• #8882 Odpověď

Mysakusak

Js myslel ze mne honis za pravopisnou chybu (dohledaval jsem si jak se asi sklonuje).
      CP 3265, 2896
      Waterfal, Hydropump
      Bylo to bez boostu pocasim (pod mrakem) a druhemu Gyaradosovi zbylo asi 5% zivotu.

Odpovědět: Azumarill, Jynx
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook