Aktualizace s bugem – po najetí na pokemona – BÍLÁ OBRAZOVKA 4 PŘÍPADY

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Aktualizace, novinky a události Aktualizace s bugem – po najetí na pokemona – BÍLÁ OBRAZOVKA 4 PŘÍPADY

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  welby a poslední změna proběhla před 1 měsíc.

• Autor

Petr

… NĚCO SE DNES SOUDRUHŮM V NIANTICU HRUBĚ NEPOVEDLO … bez aktualizace si nezahrajete … a aktualizací moc taky ne ))

• #15056 Odpověď

Cruncher

Jsem na tom stejně – dá se s tím něco dělat?
    Blbě se chytají…

• #15059 Odpověď

lelenka

Otevřela se 4 generace, takže hraj určitě s aktualizací. Mně se zase objevují daleké pokestopy v nearby a ty blízké jsou jakoby odsunuté dál. Holt určitě chyby budou.

• #15080 Odpověď

petr

nemyslis to, ze se ti ukazujou na zacatku ty pokemoni, ktere nemas? i kdyz jsou u nejakeho stopu, ktery je vyrazne dal? tak to totiz funguje uz docela dlouho – kdyz mas v dosahu noveho, tak ti ho to hodi na zacatek, jakoze priorita..
      a aktualizace mi normalne v pohode zamakla – tentokrat – jen asi vsichni vybehli do ulic, takze to vecer chvilkama zamrzalo..

• #15060 Odpověď

Michal

Také mám po najetí na pokemona bílou obrazovku a nelze to vyrušit ať stisknu na vyzivaci tabulce no ani yes.

• #15061 Odpověď

arley venini

u nás taky u všech !!!!!

• #15084 Odpověď

enkattt

To samé, bílá obrazovka, divné znaky a velikost, nejde chytat, začalo to aktualizací, ale nemůžu posoudit, jestli zároveň i 4. generací. Vyřešil už jste to někdo? Zrovna když vidím spoustu nových pokémonů kolem a začalo to zase být zajímavé…

• #15087 Odpověď

Petr

.. tak po asi 4 hodinové odinstalaci …jsem to znovu nainstaloval …a vše ok, včetně 4. generace .)

• #15088 Odpověď

Petr

.. tak po asi 4 hodinové odinstalaci …jsem to znovu nainstaloval …a vše ok, včetně 4. generace .)

• #15090 Odpověď

welby

Tato chyba se objevila i u pár známých. Příčina u nich byla stejná – u hry měli dříve zakázaný přístup k foťáku. Hru odinstalovali a při nové instalaci ten přístup k foťáku povolili.

Odpovědět: Aktualizace s bugem – po najetí na pokemona – BÍLÁ OBRAZOVKA 4 PŘÍPADY
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook