Co nového nám přinesla aktualizace Pokémon GO 0.147.0

Před pár dny se objevila nová aktualizace Pokémon GO s číslem 0.147.0. V současné době už byste jí měli mít možnost stáhnout z Google Play. Prozatím však není pro hru nutná.

Nová nahrávací obrazovka

Po aktualizaci konečně uvidíte novou nahrávací obrazovku, která nahradí tu fádní nepěknou současnou. Opět se vrátí barvy a duch světa pokémonů. No posuďte sami 😉

Na letní nahrávací obrazovce vidíme takzvané jezerní trio – Uxie, Mesprit a Azelf. Dále velké množství vodních pokémonů, což by mohlo nasvědčovat příchod zajímavých vodních eventů.

Nový útok Charm

V zdrojových kódech hry se objevil nový fairy útok Charm. Jedná se o rychlý útok se silou 20, který generuje 11 energie. Je poměrně pomalý – trvá 1,5 vteřiny.

Teď si nejsem jistý, ale nevzpomínám si na žádný rychlý fairy útok. Navíc tento se mi zdá i celkem silný. Hmm uvidíme co z toho bude. Fairy pokémoni nejsou zrovna bojovníci, ale někteří rozhodně nejsou špatní obránci.

Nové ne-evoluční formy

Další zajímavostí, kterou datamineři objevili je označený NOEVOLVE pro několik pokémonů, konkrétně Pikachu, Wurmple, Wobbuffet, Bulbasaur, Charmander, Charizard, Squirtle, Blastoise a Raticate.

Těžko soudit co to může znamenat. Speciální druh klasického pokémona, který nejde evolvovat?

Může to souviset s dalšími kusy kódu. Objevil se zde totiž pojem Purified (očištěný). Tedy že bychom potkali nějakého pokémona, kterého než budeme moct použít tak musíme očistit? Hmm zajímavá spekulace.

Další kus kódu pak odkazuje na sérii nastavení označených jako Kangaroo. Niantic takovýmito názvy označuje své další hry. Napříkald Beluga  byla označení pro propojení s Let’s GO a Koala  pro Pokémon Sword and Shield.

Další reference MewTwo A

Během několika posledních aktualizací postupně přibývá v zdrojových kódech odkaz na MewTow A. Ani tato aktualizace není výjimkou. Může to však trvat ještě dlouho než se objeví něco konkrétního.

Ostatní

Tato aktualizace opravuje několik chyb, zvláště problémové animace. Slíbené je i fixnutí Adventure Sync, které občas vypadává a je nutné restartovat telefon.

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook

7
Komentujte

avatar
4 Komentované diskuze
3 Odpovědi na diskuzi
0 Sledující
 
Nejvíce reakcí na komentář
Nejžhavější diskuze
6 Už okomentovali
dragoPNK78MysakusakpetrAlbertNeri Právě okomentovali
  Přihlásit k odběru emailem  
Upozornit na
PNK78
Host
PNK78

Mě přestal fungovat kompas, resp. funkce kde sleduje rotaci mapy podle toho kam se natocim.

Mysakusak
Host
Mysakusak

Neni to tak ,aby se purifikace „prozreni“ pouzila na „shadow“ pokemony (to jsou ti no-evolv), aby se mohli evolvnout ?

petr
Host
petr

myslim, ze ne – shadow muzou byt uz evolvnuty a hlavne to maji byt silny pokesi.. tady se mluvi o Pikachu, Wurmple, Wobbuffet, Bulbasaur, Charmander, Charizard, Squirtle, Blastoise a Raticate – resi se, ze to bude mit mozna neco spolecnyho s tim Kangaroo (nova hra) – nekdo dokonce tvrdi, ze to ma co delat primo s mewtwoA.. na druhou stranu nekteri lide rikaji, ze to bude presne jak rikas, protoze se v pogo pomerne hodne drzeji puvodniho nazvoslovi.. jen nerikaji, ze noevolve=shadow – jakoby shadow proste jeste neprislo.. Pak jeste reseji, ze raketaci vypusteji shadow formy na raidy a aby… Číst vice »

AlbertNeri
Host
AlbertNeri

Na Mewtwo A jsem hodně zvědavý. Možná by to mohla být odměna za všechny splněné letní úkoly. A hodně mně zaujal i ten ne-evolve, to by mohl být takový odkaz na seriál, protože pokud se nemýlím tak Ash měl Bulbasaura, hodně silného ale bez evolvu. Čili možnost mít Bulbasaura 2400CP s 180Hp, tedy číselně na tom bude stejně jako Venusaur, jen se nevyvine.

Russulagrisea
Host
Russulagrisea

Ten opalující se PSYDUCK je naprosto skvělej !!! 😀 😀 😀

Mysakusak
Host
Mysakusak

A je to samicka nebo samecek ? Nejak to neni poznat …