Aktualizace Pokémon GO 0.89.1

Tak tu máme další aktualizaci Pokémon GO, tentokrát s číslem 0.89.1.

Scrollovací bug opraven!

Snad nejhorší bug uživatelského rozhraní, jaký kdy hra měla. Při určité akce, jako je třeba evolve pokémona, se vždy obrazovka přesunula na začátek seznamu pokémonů, což znatelně znepříjemňovalo hraní. Tento bug nás trápil zhruba měsíc, než jej Niantic konečně odstranil.

Už bylo také na čase – Pokémon GO Community Day se blíží a milion expů čeká 🙂

Nová nahrávací obrazovka

Niantic přidal nahrávací obrazovku s tématem silvestrovských oslav. Už je sice 18. ledna a zdá se být pasé, na druhou stranu ta vánoční s GEN III byla opravdu super.

Úprava 3D grafiky

Niantic provedl několik úprav, které ovlivní zvláště velké pokémony ve hře. Připravte se na to, že někteří pokémoni budou větší jak na herní mapě, tak při chytání a budou se chovat i jinak z pohledu fyziky. Například Kyogre má zhruba o čtvrtinu větší kruh při chytání.

Další menší úpravy

 • PokéDex byl rozdělen záložkami na regiony (generace).
 • Inkubátory se řadí podle typu a Free Incubator je hned na začátku seznamu.
 • Upravena citlivost u akcí dotknout se a táhnout. Poznáte hlavně při listování mezi pokémony.
 • U Shiny pokémonů je v seznamu ikonka hvězdiček, aby bylo poznat že je shiny.
 • Hra si pamatuje poslední použitý pokéball. To se hodí hlavně když si červené šetříte na PoGO plus.
 • Menší grafické úpravy herní mapy.
 • Ikonka gymu u bránících pokémonů nově znázorňuje jak je na tom s motivací.

Závěr

Pokud jste si všimli nějakých dalších novinek anebo oprav, tak dejte vědět do komentářů.

Jestliže nevidíte aktualizaci v Google Play můžete si APK stáhnout na:

https://www.apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-89-1-release/pokemon-go-0-89-1-android-apk-download/download/

 

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook

19 thoughts on “Aktualizace Pokémon GO 0.89.1”

  1. Hra nakupila stejné inkubátory na sebe (podle počtu použití). Zkus kouknout jestli tam nemáš několikrát Inkubátor na jedno použití.

 1. Tak nevím, u shiny Bulbasaura jsem teda žádnou ikonku hvězdiček nenašla a po pravdě, to, jak ikonka gymu u bránících pokémonů zobrazuje to, jak je na tom pokémon s motivací, mi také není jasné. Jeden ji má celou dobu mordou, druhý ji měl od začátku červenou, pak chvíli zmodrala a teď je zase červená. Sdríčka mají oba plná. Hm….

    1. Myslím že barva ikonky u pokemona bude znamenat celkové „zdraví“ neboli motivaci všech v gymu, stejně jako to ukazuje srdíčko nad gymem, čili ikdyz někteří mají plné tak zbytek může být s motivaci na dně

 2. hurá jupí, rolování odstraněno :-))) i když mám IOSku a upgrade ještě nemám, tak se těším, že konečně přestane tenhle šílenej vopruz :-)))

 3. „Hra si pamatuje poslední použitý pokéball“
  To mi přijde dost nelogický a hloupý, snad to půjde někde vypnout

  1. …ty balony jsou opravdu zase další nesmyslnost a omyl „přírody“, vůbec nevím k čemu to může být dobrý??! Ideální byla priorita toho nejobyčejnějšího červeného balonu, zdržovat se vybíráním balonu je naprosto kontraproduktivní jako bylo to idiotské rolování obrazovky.

   1. Byť vaše rozhořčení chápu a nejlepší by bylo si to moct individuálně nastavit. Tak zkuste pochopit že pro někoho kdo používá plusko je to dobrá věc.
    Vás nebaví přepínat né nutně vždy na obyčejný ball. Nás s pluskem, pokud chcem mít čím „házet“, nebaví pokaždé přepínat na GB nebo UB. 😉

 4. Kyogre ma sice vetsi kruh, ale ostatni pokemoni jsou mensi a dal. Nekteri dokonce mizi z obrazovky kdyz letaji (napr. Zubat). Tohle se uplne nepovedlo.

  1. Já si nepamatuji, že by se nějaká aktualizace někdy opravdu povedla 😂😂
   Spíš mě zaráží že změní vzdálenosti pokemonu a ani je to nenápadně vyzkoušet. To je fakt fuserina. Dřív mě to sralo teď už se tomu spíš smeju.

  2. zrovna to letani mimo obrazovku se me osobne strasne libi 🙂 a nova uvodni obrazovka je pecka ikdyz je uz po silvestru

   1. Já myslím že létání mimo obrazovku bylo udělané záměrně, celkem mne to i pobavilo, aspoň nedělá pořád ty stejné pohyby, jinak úvodní fotku bych neřešil, někdy mi přijde že češi se neumí radovat a pořád jen hledají blbosti na které můžou nadávat… Jistě pár věcí které nevyhovují všem či chybičky se najdou ale konečně jde vidět že updaty přináší konečně dost nových věcí které hru postupně mění a za to mám velkou radost 🙂

    1. naprosty souhlas 👍me se napriklad libi sledovat Destra a Prayera na Youtube,ty dva se raduji snad uplne ze vsecho a otom maji hry byt,pro radost,jak rad rikam,na vsem hledej neco pozitivniho,napr. 100% IV nebo shiny verze

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *