Aktualizace 0.97.2

Máme tu další aktualizaci Pokémon GO, tentokrát s výrobním číslem 0.97.2, která nám již tento pátek přinese novou zábavu při chytání pokémonů – Research (výzkumy) alias denní úkoly (více informací v článku V Pokémon GO byly představeny úkoly a hon na Mew).

Research

Research jsou úkoly v pokémon GO, které budou spuštěny 30. března. Tedy pokud se něco nepokazí. Dá se předpokládat, že bez tohoto update nepůjdou.

Field Research – běžné úkoly budete získávat z pokéstopů a pokud splníte alespoň 1 za den, tak dostanete razítko (stamp). Za 7 razítek pak bude speciální odměna (Research Breakthrough), včetně možnosti chytnou pokémona. Niantic dokonce slibuje legendární. Podle posledních indicií by se odměna měla lišit podle obtížnosti.

Special Research – budou příběhové úkoly se speciální odměnou. Za první bude Mew.

Ze zdrojového kódu to vypadá že odměny budou moct být:

 • zkušenosti
 • věc
 • stardust
 • candy
 • oblečení pro avatara
 • další úkol (research)
 • pokémon

Jakmile Research vyjdou, tak k nim uděláme speciální stránku. Věřím že mi pomůžete s dodáním dat, vašimi postřehy a tipy.

Nová nahrávací obrazovka

Jakmile si nainstalujete novou aktualizaci Pokémon GO 0.97.2, tak první co vás překvapí je nová nahrávací obrazovka s motivem prvního Special Research na jehož konci je mýtický pokémon Mew.

Profesor Willow ve 3D

Profesor Willow na nás bude mluvit ve 3D, respektive jeho 3D model. Podobně jako v oficiálních hrách i anime nám zavolá a prostřednictvím videohovoru sdělí detaily.

Niantic připravil několik emocí a gest, které z něj udělají více reálnější postavu.

Dva nové medal

Svou sbírku medal budeme moct rozšířit o dvě nové a to Challenge Badge za splněné research a Mew Encounter Badge. Tedy tak jsou pojmenovány v APK. Jak to bude v reálu se uvidí.

Hra rozlišuje mezi legendary a mythic

Doposud hra rozlišovala pokémony na normální (bez přívlastku), shiny a legendary. Nově přibude mythic, což je právě Mew ale v budoucnu se můžeme těšit i na Celebi, Jirachi a Deoxys.

Pro nás hráče to mělo význam jen při vyhledávání.

Hra už si nepamatuje poslední míček

Tak to že si hra pamatovala jaký pokéball jste naposledy použili byl údajně bug a měl by být v 0.97.2 opraven.

Závěr

Pokud jsem něco přehlédl, tak napište. Díky 🙂

Jestliže máte problém s aktualizací hry anebo vám nejde stáhnout, tak APK naleznete zde.

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook

10 thoughts on “Aktualizace 0.97.2”

 1. Pixelové obrázky pokemonů? Já se v nich vůbec nevyznám, nepoznávám je… To jako už navždy takhle zůstanou?

 2. Postřeh pro tupouny. Počasí se přesunulo do pravého horního rohu. Pravý dolní je připraven pro dalekohled = Resarch

   1. Ze screenhotu je videt, ze pravy dolni roh bylo treba uvolnit pro ikonu Research = dalekohled. Proto presunuli pocasi do leveho horniho rohu (ve verzi 0.97.2).

 3. V nabídce nejbližších Pokémonů se zobrazují siluety chybějících na větší vzdálenost než u chycených.

  1. Já takhle dneska viděl Togetic v práci a byl úplně mimo, u pokestopu, kde jsem snad v životě nebyl, takže můžu potvrdit. 🙂 Divil jsem se, co to má znamenat. 😃

  2. Potvrzuji, taky jsem cestou do práce viděl pokese, kterého nemám a byl u pokestopu skoro kilometr daleko. Jestli to není bug, ale funkce, tak je to super 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *