Ztráta motivace obránce gymu – výpočet?

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Ztráta motivace obránce gymu – výpočet?

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  TNT a poslední změna proběhla před 11 měsíců, 2 týdnů.

 • Autor
  Příspěvky
 • #8479 Odpověď

  Honza

  Ahoj, nevíte jestli jde nějak spočítat, kolik % CP/HP ztratí obránce po prohře s útočníkem? Je to 1/3 toho co měl před začátkem souboje nebo to závisí i na poměru ATK/DEF/HP příšery?

  A dotaz druhý, úzce související – když vím původní CP svého mona a jeho aktuální CP jakožto obránce v gymu, lze zjistit, jestli vydrží ještě dva útoky nebo už jen jeden?

  Jde mi samozřejmě o co nejefektivnější dokrmování. Díky.

 • #8481 Odpověď

  samotm

  Tak jedno je jistý, s plným CP vydrží 3 útoky. Po třetině to neklesá, klesá to trochu míň než třetina, poslední útok zase víc. Ale výpočet, to fakt nevím.

  Zajímavější by byl spíš výpočet na to, jak rychle klesá pokemonům motivace v gymu. Ví někdo? Díky.

 • #8484 Odpověď

  Michal

  Není to náhodou 10% za hodinu?

  • #9813 Odpověď

   TNT

   Ztrata motivace 10 % za hodinu plati u pokesu s vyssim cp nad 3000. Proto existuje strategie rozhodovani zda expeni obrannych pokesu ukoncit tesne pod hranici 3000cp nebo cp maxovat.

 • #8488 Odpověď

  Gonza

  10% za hodinu to zřejmě nebude, protože když má vysoké CP, tak to klesá mnohem rychleji, než když má nízké CP. Např. seedot s CP 68 ztratil za 2:20 hod. 11% a dragonite s CP 2938 za 1 hodinu 9%.

  A k mému dotazu – ta třetina to opravdu není. Teď jsem sledoval, jak mi někdo buší snorlaxe a kleslo to nejdříve na 73% a pak asi na 45%. Taky to ale může záviset na výchozím CP…

  Díky za reakce.

 • #8495 Odpověď

  Petr

  vlevo nahore mas policko „hledat“ – dej tam REWORK – ukaze ti to clanek o reworku gymu – mrkni na to, plus na komentare pod tim.. něco uzitecnyho tam najdes…
  presny cisla nevim, jen ze cim vic CP, tim rychleji jde dolu.. a zlom by mel byt pravdepodobne na 3000 – proto většina lidi říká, at davas nejsilnejsi tesne pod 3k – bude silnejsi dele, nez ten přes 3k..
  u dokrmovani to ma smysl sledovat asi jen když ti to nikdo nerube – a pak vidim smysl jen v medaili – ale nedostanes vic bodu za vymlaceni, nez za drzeni?
  v tom jestli vydrzi – sel bych normalne po třetinách – akorát ti to asi moc nezamakne, když budou aspoň 2 utocnici a budou vedet co delaji..

 • #9809 Odpověď

  Honza

  Tak jsem to teď testoval na dvou pokemonech – Blissey CP 2734 klesla nejdřív na cca 2000 a pak na 1270 a Pinsir CP 2166 klesl nejdřív na cca 1585 a pak na 1010. Testoval jsem to asi 8x a vždy to bylo cca stejně.
  Když to vezmu přes procenta, tak každá prohra jim z plného CP ubrala 27%. U obou se to chovalo stejně i když budou mít určitě jiné staty At/Df/St.

Odpovědět: Ztráta motivace obránce gymu – výpočet?
Informace o Vás:
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook