Ztraceny účet Pokémon go

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Ostatní Ztraceny účet Pokémon go

  • Toto téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel mikinka5712009 a poslední změna proběhla před 2 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #798
      Kodl076
      Host

      Dobrý den, mám problém, přítelkyni blbnul telefon a došli jsme až do stadia kdy jsme obnovili tovární nastavení. V tu chvíli to byla ta největší chyba, kterou jsme mohli udělat, jelikož se nám smazaly i přihlašovací údaje k Pokémon go. Jelikož jsme měli Pokémon go stažené z neoficiálních stránek ještě v době kdy u nás nebylo volně ke stažení a kolovaly obavy, že jsou aplikace zavirované atd. Tak jsme vytvořili fiktivní emaily pod kterými jsme se přihlásili. Bohužel nás nenapadlo si tyto údaje někam poznamenat, jelikož se nám hra prihlašovala automaticky. Teď se bohužel nemůžeme přihlásit, jelikož nevíme email. Kontaktovali jsme Niantic a vysvětlili nás problem. Niantic bohužel furt dokola píše ať zkontrolujeme všechny naše emaily , že nám tam posílá informace jak získat účet zpět ale nenechají si vysvetlit, že email nemůžeme zkontrolovat, když si ho nepamatujeme. Bohužel ani po tom co jsme jim napsali údaje o účtu Pokémon go, kdy byl založen, samozřejmě nick, kde byl zalizen, datum narození který se zadával při vytváření účtu, zůstatek zlaťáků atd atd… Tak i tak nám neudělali email k našemu účtu Pokémon go. Tak bych se chtěl zeptat zda je někdo zbehli v řešení problémů s niantic, nebo jestli neví někdo jak tento problém vyřešit. V poslední řadě jestli někdo kdo už nehraje by nedaroval, popřípadě neprodal ucet, nechci aby přítelkyně hrála po 8 měsících od začátku a sám hrát také nechci.

    • #999
      Bauch808
      Host

      Zdravím, tento problém vám niantic určitě nepomůže vyřešit protože slušně řečeno je to jen vaše hloupost zakládat si účet na fiktivní mail.

    • #1022
      drago
      Správce

      Pokud jsi provedl nákup za reálné peníze mohlo by to nějak jít. Jinak asi ne. Musíš zjistit jaký to byl email a získat k němu přístup/založit jej.

      Prostě napiš Niantic že email, který jsi používal byl nenávratně zrušen a nemáš k němu přístup. Nějaký postup by na to mohli mít (třeba přes tu kreditku).

    • #5982
      Tobiass 666
      Host

      Dobrý den

      Nelze se mi přihlásit pomocí google účtu

    • #6933
      Josef
      Host

      Dobrý den, prosím vás mám prosbu, odhlásil se mi účet na Pokemon Go na trainer účtu a ale nepamatuji si heslo a údaje které po mě chce Pokemon Go pro obnovení hesla jsem zapomněl kvůli automatickému přihlašování jsem na to nebral ohledy, asi je to moje hloupost ale hraju tuto hru s kamarády a nevím jak to heslo zjistit. Předem děkuji za odpovědi.

      • #24085
        mikinka5712009
        Host

        Mohlbych požádat mě se nejde přihlasit ani př. email ani přes facebook mam IOS

    • #9493
      Petra Kozáková
      Host

      Jméno trenéra: Petka3
      začátek hry: 2.9.2016
      Nelze se přihlásit k účtu, nefunguje gmail.

    • #9494
      Petra Kozáková
      Host

      Jméno trenéra: Petka3
      začátek hry: 2.9.2016
      Nelze se přihlásit k účtu, nefunguje gmail.

    • #15476
      jirka
      Host

      dobrý den
      ztratil se mi účet od pokémonů jak ho mohu najít

    • #15477
      jirka
      Host

      dobrý den
      ztratil se mi účet od pokémonů jak ho mohu najít

    • #19480
      Vojtěch
      Host

      Mám problém někdo mě ukradl účet a nemohou se na něj přihlásit,co mám dělat ?
      Díky za odpověď.

    • #20825
      Morticie1983
      Host

      Dobrý den. Prosím chtěla bych se zeptat. Musela jsem odinstalovat. A znovu nainstalovat. Aplikaci pokemon go. Což se mu povedlo, ale po nainstalování se mi zpustila nová hra. A nemůžu se dostat k původnímu účtu. Všechny přihlašovací údaje mám stejné. Jak se dostat do původní hry?
      Popřípadě jak kontaktovat niantic. Děkuji.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Ostatní‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook