Zapdos

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel MartialApple a poslední změna proběhla před 5 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #10237
      Akeno
      Host

      Dnes jsem získal svého prvního Zapdose, tak by mě zajímalo jaký moveset je pro něj nejlepší. Na Hubu v jeho infu píšou že Thunder shock / Discharge, ovšem v návodech na porážení bosů doporučujou Charge Beam / Thunder Bolt. Tak jsem z toho docela zmaten.

    • #10240
      Akeno
      Host

      Já momentálně všechny candy vrážím do ohnivého Moltrese. U Zapdose chci počkat, až budu mít všechny za celý měsíc, a pak alespoň jednoho vytáhnout výše. Přeci jen je to erbovní pokémon mého týmu a tak bych chtěl mít alespoň jednoho bojeschopného.

    • #10243
      MartialApple
      Host

      Rad bych si vytahl Moltrese, problem je ze ze 3 moltresu 3x neni ani wonder. Tak trochu jsem vcera doufal ve wonder zapdose a zase nic. To mam fakt takovou smulu, ze 4 legendarky a ani jedna neni 80+

    • #10247
      Koffing
      Host

      Ja osobne ohnivy mony nepouzivam. Daji se nahradit treba letajicim proti grass a nebo je sundam drakem. Zapdose mam vytazenyho uz od prvnich raidu jako maskota instinct a obcas ho vytahnu ale neni tak v permanenci jako tyrani nebo psychic commmando.

    • #10295
      Koffing
      Host

      Pokud prijde cas tak par fajnovych flareonu se najde a prinejhorsim switch tyrana na fire blast. Ale pokud jde ciste o regiice tak ten dostane pecky i od machampu a stone edge je na nej taky super.

    • #10345
      MartialApple
      Host

      Tak dalsi zapdos a neni ani 80+ … to je tragedie

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Pokémoni‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook