Vykopnutí z gymu

  • Toto téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla před 5 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #8098
      m
      Host

      Poslední dva dny se mi v noci 2x stala tato situace.

      Večer obsadíme s manželkou gym v pořadí Ona a pak Já. Ráno se probudím a žena je pořdá na gymu a já jsem pryč.

      Jediné korektní řešení, je že by můj pokémon ztratil motivaci rychleji neš maželčin a někdo ho vykopnul takto (a pak by se vybodnul na dobývání gymu). Pokémoni byli: žena Snorlax (2000) a já Lapras (1900).

      Předevčírem se mi stalo, že někdo (neviditelný, v okolí se žádná postava nepohybovala) zaútočil na gym, pak 30 min nic, pak zase útok, pak zas nic a nakonec za cca 5hodin to zhodil.

      Osobní názor je ten, že si někdo postavil bota a testuje, nestalo se vám něco podobného?

    • #8099
      Akeno
      Host

      Také se mi stalo že jsem byl jednou v gymu první, v průběhu dne se tam přidali asi 4 další lidi. a na druhý den byl můj pokémon zpět, ale ti další si tam hezky v klidu seděli dál.

      • #8100
        m
        Host

        Jenže to není problém, prvního vykopneš tak, že uděláš soubo, odejdeš a zase uděláš souboj. Tak umlátíš jen prvního.

        Ale já první nebyl, ale až druhý. A první tam zůstal pořád. Jedině snad, že by prvního někdo dokrmoval.

    • #8103
      petr
      Host

      nebo někdo zahaji fight z auta/autobusu..
      nebo proste fly…

    • #8105
      _Fry_
      Host

      A je nějaké pravdilo, kteří pokémoni ztráci motivaci pomaleji? Opravdu se mi stává, že jedu třeba proti 6 polomrtvým pokémonům a dva tam zůstanou napříč pořadím na další kolo. Pak už třeba jede vlak/bus nebo není čas a nechám je tam.

    • #10471
      Russulagrisea
      Host

      Popíšu nedávnou situaci. Obsadíme gym, vložíme 2 žluté pokémony a odcházíme čekat na tramvaj, přestože za chvíli na gymu má začít lege raid. Bohužel nebyl čas zůstat, ale ještě vidíme přicházet skupinku 6 lidí. Jinak nikde ani noha. Začíná se o gym bojovat, během chvilky jsou oba pokémoni pryč a gym obsazuje modrý. Ale co to? Okamžitě zase boj, modrý je pryč a do gymu naskáče 6 žlutých …chvilku potom začíná raid, celá šestka bojuje a my odjíždíme tramvají pryč.

      Ach jo …

    • #10477
      samotm
      Host

      Kdyby všech těch šest mělo modrý i žlutý účty a chtěli si tam dát svoje „žlutý“ pokemony, tak proč by tam dávali 6 „modrých“ pokemonů. To je přece blbost.

      Hele, říkej si co chceš, ale můj „červenej“ účet získává jen jednu výhodu a to tu, že mi někde netvdre pokemon 200 dní v gymu. Nic jinýho. Takže na vyhození vlastního pokemonu z druhýho účtu nevidím vůbec nic špatnýho. A pořád budu tvrdit, že vše co jsem nahrál na červeným účtu je zasloužené.

    • #11538
      EnriqueJak
      Host

      Hello everyone. I am new user of this forum :). I am from Hungary and my language is poor :). Thanks

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook