Vizovice a Valašské Klobouky

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Lokální Komunita Zlínský kraj Vizovice a Valašské Klobouky

Zvolené téma obsahuje celkem 19 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Boby1582 a poslední změna proběhla před 5 měsíci, 1 týdnem.

• Autor

Mysakusak

Jedu na 3 týdny na dovolenou do Drnovic (mezi Vizovicemi a Valašskými Klobouky). Mam k dispozici slušné stádo tyranitatů a golemů specielně vyšlechtěných na lov legendárních ptáků. Nepotřebuje někdo v této oblasti trochu píchnout s raidy ? Rád se připojím a přispěji palebnou podporou …

• #5148 odpověď

SaviourSavi

Já su tu jen na víkendy (kúsek od Klobúk), takže hodně málo času na Raidy. myslím, že tu tolik kvalitních hráčů nenajdeš 🙁
    Zítra možná pojedu na ploštinu

• #5155 odpověď

Mysakusak

SaviourSavi : Delal jsem pruzkum pres GymHuntr co sedi za pokemony v gymech a podle toho to vypada naprosto katastrofalne. Ani ve Zline nedokazi gymy obsadit na 6 pozic a sedi tam sami chcipaci. Chtel jsem jet do Zlina na Arcticuno ale to asi nema cenu – tam nikdo nebude.

Zitra = nedele ? Pokud by jsi mnel chut tak se muzem sejit a zkusit aspon r3 ve dvou (mam auto a do Kolbouk nebo Brumova muzem zaject). Rekni kdy se ti to hodi a kde v okoli Drnovice (co treba primo v Drnovicich u hospody) ?

• #5156 odpověď

Mysakusak

Pokud mozno odpoledne, dopoledne hlidam sve baby pokese ….

• #5168 odpověď

SaviourSavi

Zítra = dnes, ale asi to nakonec nevyjde…v nedělu ještě uvidím, možná by to na chvilku odpoledne šlo 😉 Bydlím v dědině hned vedle Brumova 😉 takže možem dát zcuka tam, ale jak říkám, zatím nemožu slíbit nic.
    Jaká jsi barva?

• #5171 odpověď

Mysakusak

Jsem modry – to je u spoluprae na raidy asi jedno. Dnes klidne muzu. Dopoledne jsem chytal v Brumove = katastrofa. Apliakace padala diky spatnemu signalu (neni tam G3). Na detske hristi sedelo Arcticuno a smutne koukalo ze nikdo nejde … Dalsi smutne Artcticuno bylo v Kloboukach …
    Pokud mne bude schanet v Drnovicich, tak se ptej na Fojtiku (ja Fojtik nejsem ale najdes mne) …
    Muzem kouknout na gymhuntr kde je R3 a zajet tam …

• #5172 odpověď

SaviourSavi

No pro mě nejlepší by to bylo zítra dopoledne, odpoledne nevím 🙂
    Jo já su taky modrý, když už, tak možem obsadit nějaký gym. A jeden gym držím už asi 20 dní v Nedašově 🙂

• #5173 odpověď

Mysakusak

Zitra dopoledne musim hlidat deti. Co dnes vecer ? Nejaky R3 v Kloboukach nebo Bylnici najdeme, pripadne muzeme vykydlit vsechny gymi v oblasti ? Muzu i nekam zajet …,

• #5174 odpověď

SaviourSavi

To si jdu sednůt právě, leda v noci 😀
    Anebo vem aj baby pokyse na lov 🙂

• #5175 odpověď

SaviourSavi

739 920 825 😉 jdu z netu napiš sms

• #5176 odpověď

Mysakusak

Baby nemuzu – 2 mesice. Napisu SMS.

• #14560 odpověď

LUBEN

ZDAR…VYSOKE POLE ..STÁMA NIKDO NEHRAJE?

• #14561 odpověď

Mysakusak

Luben: Na vanoce budu v Drnovicich. Pak to tam muzeme kydlit dle libosti. Zkus nekoho sehnat v Ujezde – celkem fest tam nekdo haji oba gymy …

• #14564 odpověď

LUBEN

supr…. mam kamosa v poly… tak budem 3.. a ujezd……newim..:/

• #14565 odpověď

LUBEN

supr…. mam kamosa v poly… tak budem 3.. a ujezd……newim..:/

• #14642 odpověď

LUBEN

Draku..a prosímte ..dotazz..de pridavat pokestop..a gym?

• #14643 odpověď

Mysakusak

Pokestopy a gymi muzu pridavat jen hraci jine hry – Ingress, kteri dosahli v teto hre alespon 10 levlu. Pak jim to musi schvalit Ingress 12 a vyssiho levlu.
    Drak s tim nic neudela.
    Muze s tim udelat neco ja (cast pokestopu v Drnovicich jsem jako Ingress portaly navrhoval) …
    Pokud nekde neco na Valasku potrebujes osadit, tak o vanocich tam zase budu a muzu to zkusit …

• #14673 odpověď

LUBEN

okeyy,,sefe…tak o vanocich se domluvimee..a jasne pokud budes chtit..

• #14674 odpověď

LUBEN

okeyy,,sefe…tak o vanocich se domluvimee..a jasne pokud budes chtit..

• #20434 odpověď

Boby1582

Ahoj chci se te zeptat.Jestli by si mi jednoho netrejdnul mam 10lvl.A potreboval bych trochu popostrcit do toho zacatku.Muj code na postavu je 610303170941 tak si me pls pridej do přátel kdyžtak mi napis na email davidjanac1582@seznam.cz a tam by jsme se ještě domluvily.
    Tak zatím ahoj

Odpověď na: Vizovice a Valašské Klobouky
Osobní informace:

Storno
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook