Vaše tipy pro hraní v zimě

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Deníky trenérů Vaše tipy pro hraní v zimě

  • Toto téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel drago a poslední změna proběhla před 7 roky.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #558
      drago
      Správce

      Další článek na pokestop.cz napíšeme společně 🙂

      Napište 1 – 3 tipy jak hrát Pokémon GO v zimně. Může to být naprosto cokoliv. Přímo ve hře, strategie, hardware, oblečení/obuv anebo něco důležitého ke zdraví.

      Začnu. Zjistil jsem že největší slabinou u oblečení je momentálně krk. Jak máte sklopenou hlavu k telefonu tak to brzy pocítíte. Musí se to řešit buď šálou anebo já mám přes čepici ještě přehozenou kapuci od mikiny.

      Rukavice s dotykovými polštářky jsou super věc. Neumím si teď představit že bych bez nich hrál. Ovšem většina je velmi lehká, max do mínus pár stupňů. Trpí hlavně ruka co drží mobil (poznáte až se vrátíte domů). Pozor na to. Zatím jsem nepřišel na to jak to vyřešit. Možná mít na levé ruce rukavici do pořádných mrazů 🙂

    • #564
      FrieboHerculo
      Host

      No teď když je taková kosa tak chodím převážně jen večer takže nehrotím co mám na sobě. Takže zimní boty co maj v sobě kožíšek bez nich ani ránu ,mikina na tu termo mikinu krk omotat šálou na hlavu kulicha a nato zimní bundu a ještě se přehodím kapucí. Na ruky klasický zimní rukavice a vždy tu jednu jen sundám 😀 .. A power banka bez ní bych nemohl ani vyjít.

    • #565
      sadecky peter
      Host

      to vážne všetci používate powerbank? ja som sa dostal na lvl 33 bez jediného použitia powebank 😀 chce to len trocha plánovania kedže telefon mi vydrží dve hodiny 😀
      inak čo sa týka zimy okrem toho že to prináša veľa komplikácii tak jedna veľaká výhoda je tu tiež, v mojom okolí momentálne v jednom lyžiarskom stredisku, ktoré je ale zárovn v lete aj turstické centrum sa nachádza pár gymov umysetnených na turistických chodníkch,tie sa nie úplne zhodujú ale zo zjazdovkami v zime sa k nim dá dostať veľmi veľmi obtiažne, ale ked už to človek zváldne, tak je fakt veľký predpoklad že tam nejakú tú chvíľu ostane 😀

    • #615
      drago
      Správce

      Díky za pomoc, článek byl sepsán a publikován 🙂

      Jak hrát Pokémon GO v zimě

      • #616
        Moro
        Host

        Dobrá práce drago, teď bys mi měl na oplátku napsat nějakou recenzi na pivo a tu zase já publikuji na svém webu 😀

    • #2318
      SB
      Host

      Ano, dnes a včera jsem také měl pocit déja vu, když jsem mrznul a sněhové vločky mi zamokřily displej tak, že nešel ovládat 🙂

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Fórum ‚Deníky trenérů‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook