Testovací příspěvek

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Ostatní Testovací příspěvek

  • Toto téma obsahuje celkem 25 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Hero a poslední změna proběhla před 5 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #443
      Anonym
      Host

      Testovací příspěvek

    • #462
      marjeke
      Host

      bolo by dobre dat sem jednu temu kde by sa pisalo vzdy o novom update ,a co nas nove čaká

    • #480
      drago
      Správce

      Přiznám se že nějaká trvalá témata promyšlená nemám. Můžeme to sem sepsat a uvidíme 🙂

      • #623
        holyholyster
        Host

        Chtel bych jen zeptat, na projení s GRAVATARem, vytvoril jsem si ho az po te co jsem si zde uz vybral jeden z nabizenych obrazku. A mam ho i nyni, i kdyz mam na DRAVATARU jiny.
        Nevite co s tim?

    • #492
      FrieboHerculo
      Host

      Co takhle nějaký téma ve stylu kde se budou trenéři chlubit co zrovna chytli a co se jim vylíhlo? 🙂

      • #496
        drago
        Správce

        Takové téma by se hodilo. Z konkrétních příkladů se můžeme spoustu věcí dozvědět. Existují mýty, že třeba Lapeas se spawnuje kolem jednoho místa za 6 – 7 dní, anebo že Snorlax se spawnuje postupně každý třetí den 2 km od sebe na místech které vytvoří rovnostranný trojúhelník.

        Samozřejmě probrat i útok a testování. No a pak se chystají i shiny pokémoni to bude teprve něco 🙂

    • #597
      holyholyster
      Host

      Já už všechny mám, ale myslím že ve velkých městech je to celkem běžné…

    • #598
      holyholyster
      Host

      Jinak určitě by to chtělo nové články i rozhovory, je to vždy zajímavé čtení…

    • #599
      holyholyster
      Host

      Nejvím by mně zajímala nová aktualizace…
      Chtělo by to oživit.

    • #624
      holyholyster
      Host

      Chtel bych jen zeptat, na projení s GRAVATARem, vytvoril jsem si ho az po te co jsem si zde uz vybral jeden z nabizenych obrazku. A mam ho i nyni, i kdyz mam na GRAVATARU jiny.
      Nevite co s tim?

      • #634
        drago
        Správce

        Gravatar se přiřazuje podle emailové adresy (pozor na velká a malá písmena). Když budeš mít stejnou u gravatar i tady, tak ti to spáruje.

        • #655
          holyholyster
          Host

          dik za odpoved, ale zatim se to nesparovalo, i kdyz jmeno a email totozne s GRAVARem, ale asi je to tim ze jsem si tady vybral obrazek drive nez jsem se zaregistroval drive nez u Gravataru.

        • #657
          sevanan
          Host

          to si nemyslím, taky jsem měl prvně obrázek tady, ale po zaregistrování na Garvatar WordPress.com a nahrání zvoleného obrázku (QR code) se mi obrázek automaticky změnil… na Gravataru dokonce můžeš mít více obrazků podle emailů a nebo obrázky dle libosti měnit pro zaregistrovaný email

    • #787
      FrieboHerculo
      Host

      Nebylo by fajn vytvorit nejaky tema kde by si mohli hraci vymenovat informace kde je jaky hnizdo spawnu?

    • #802
      FrieboHerculo
      Host

      Potreboval bych pro brno ,ale bohzel jsem se zatim nikde nedohledal

    • #11069
      Hero
      Host

      Bezva už jsem si dlouho něco nepřelouskal v ruštině 😀

    • #633
      drago
      Správce

      Chci víc článků, které dáme dohromady jako komunita. Takové kolektivní vědomí 🙂

      Samozřejmě klasické články přidávat budu. Něco pro nováčky (tipy a triky) a něco pro pokročilé (tabulky, statistiky).

    • #640
      drago
      Správce

      Asi by to předělat šlo, ale chronologické řazení je přirozenější.

    • #642
      drago
      Správce

      Nahoře v modrém rámečku jak je:

      Zvolené téma obsahuje celkem 15 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel SaviourSavi a poslední změna je stará 1 hodina, 24 minut.

      Se dá kliknout na čas (1 hodina, 24 minut) a přesune tě to na poslední příspěvek.

      Rolovátko úplně na konec zkusím promyslet.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Ostatní‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook