Stojici panacek (gps singal is not found)

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Stojici panacek (gps singal is not found)

  • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel petr a poslední změna proběhla před 5 roky a 11 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #10293
      MartialApple
      Host

      Ahoj, nemohl jsem nikde najit podobny prispevek. Proto se na vas obracim s radou. Mam takovy problem, ze mi casto panacek stoji na miste i kdyz jdu, vyjedu na plochu, znovu spustim poke go a panacek vzdalenost, kterou jsem usel ujde, ale zase se zastavi. Nekdy se mi hra vzpamatuje za hodinu, jindy treba vubec. A hlaska “gps signal is not found” mi vyskoci a treba pul dne nemuzu hrat. Vim, ze vse nasvedcuje, ze to uz nemusi zvladat muj mobil (vlastnim iphone 6 snad uz 4. rokem) ale napr. aplikace runtastic se kterou beham mi vzdy spocita trasu jako driv. Ten problem s panackem uz jsem mel kdysi, prestal hru na chvili hrat a potom jsem se k ni vratil a vse jelo ok. Nemel nebo nema nekdo podobny problem? Neexistuji nejake resetovaci aplikace gps, ktere byste mi doporucili? Jinak uz opravdu nevim, dekuji.

    • #10294
      Lord_Ice_Cube
      Host

      Zkus nějakou aplikaci jako GPS test, kde uvidíš počet a sílu zachycených družic. Pokud budou hodnoty v pohodě, bude chyba ve hře. Jedině zkusit reinstal.

    • #10304
      petr
      Host

      ja tohle taky mel.. bohužel gps test ukazal o dost slabsi hodnoty, nez telefon v druhé ruce..
      Takze u me to bylo GPS.. pomohl novy telefon..

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook