Shiny Pikachu

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Pokémoni Shiny Pikachu

  • Toto téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel 877205719736 a poslední změna proběhla před 4 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #5632
      drago
      Správce

      Kolem poledni 15.8.2017 byl potvrzen výskyt Shiny Pikachu. Momentálně bude asi nejjednodušší chytit jej v nějakém hnízdě. Pokud o nějakém víte dejte vědět.

      Známá hnízda do 24.8.2017.
      Praha
      Bezručový Sady
      Komunitní centrum Hrubého

      • Téma bylo upraveno před 6 roky a 8 měsíci uživatelem drago.
    • #5636
      Russulagrisea
      Host

      Šance na chycení je stejná jako u magicarpa? A pokud chytím, tak nechat nebo z toho bude shiny rajče po evoluci?

      • #5652
        drago
        Správce

        Momentálně nevíme jaká je šance na shiny. Když byl event na Magikarp, tak průzkumy ukazovaly na 250 – 350 k 1. Já osobně už jsem chytil od daleko více Magikarpů, shiny jsem fakt chtěl, a nemám ho.

        Evoluce viz. jak píše Rody. Shiny se přenáší na další evoluce, jen je třeba si uvědomit, že Nianticu to ne vždy funguje.

    • #5637
      Rody
      Host

      Po chytnutí samozřejmě po evolve z něj bude shine Raichu

    • #5666
      Ronja
      Host

      To všichni chytají jen v Praze??
      Nechápu, proč bych kvůli PoGo měla neustále někam cestovat.. Dřív ta hra byla lepší… 🙁

    • #5667
      sevanan
      Host

      Kdepak chytá se všude, akorát v Praze je to jednodušší než třeba u nás v Jindřichově Hradci, tady se musíme mnohem intenzivněji domlouvat a přemlouvat na Raidy, ale zase na druhou stranu je to tu víc friendly a všichni se známe navzájem, víme kde kdo bydlí, jaké má trasy, gymy cestou atd. Je to těžší a spousta raidů se musí odpískat kvůli nedostatku hráčů, ale i tak mi chybí z legendary birds jen Articuno, kterej mi nevyšel ani na jeden ze 4 pokusů 🙁

    • #5689
      Bauch
      Host

      Tak máte ho někdo už nebo ne ? 😀

    • #11170
      Kedzi89
      Host

      Tak u nas v Chomutove je velky vyskyt shiny pikachu skoro po celym meste. Vsude kde jsem byl tak jsem na nej narazil, akorat ho nechytnu jinak nez pres toceny hod a musi byt great chytnu ho i na nice ale asi na 5 pokusu.

      • #11175
        petr
        Host

        to je rok stara diskuze.. navic mas ted event…

    • #11193
      Kedzi89
      Host

      Aha 🤐

    • #20843
      877205719736
      Host

      jake vyhody má shiny ,,,,,,pokud má nizke cp a iv je jako rajče

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Pokémoni‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook