Shánim Heracrosse na Výměnu

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Pokémoni Shánim Heracrosse na Výměnu

  • Toto téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel DougyGiro91 a poslední změna proběhla před 5 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #10885
      DougyGiro91
      Host

      Zduř komunito, dlouho marně toužím po Heracrossovi a teď kdyż je aktivní trading, doufám že se najde nějaký vlastník pár kousků, který ho bude ochoten semnou vyměnit. Dorazím kamkoliv. Kontakt zde, nebo na fb feomarth hlaalu

    • #11111
      DougyGiro91
      Host

      No táááák lidi, jeden kousek 🙂

    • #11115
      Mildavil19
      Host

      No asi si pro něj budeš muset zaletět 😀 a chyť i pro mě

    • #11116
      Mildavil19
      Host

      No asi si pro něj budeš muset zaletět 😀 a chyť i pro mě

    • #11117
      DougyGiro91
      Host

      No snad ne, v Latině by mě ještě obrali 😀 mám možnost jednoho kusu, ale je to samice a ta nevypadá tak dobře jako samec.

    • #11120
      Akeno
      Host

      Si počkej až ho pustí. Kdo si počká ten se dočká. Tímhle pravidlem si řídím už dlouho 😀

    • #11133
      DougyGiro91
      Host

      No snad to jednou přijde, zatím vypustili jen nanicovatého Farfetchda a Corsolu, Kangu nepočítám, to byla ošklivost pro matku měst 😀 Škoda že pražský fest a ostatní nebyly taky propadák, alespoň by je vypustili všade 😀 Můj koncept by byl s každou novou generací udělat regionálky a ty staré vypustit.

    • #11141
      Akeno
      Host

      S Kangou souhlasím, to byl vážně humus. Taky ho díky tomu ještě nemám, to samé Unown.
      Jinak já bych regionálky zrušil úplně, jen to nabádá lidi k podvádění.

    • #11160
      MartialApple
      Host

      Co byl humus s Kangashanem?

    • #11161
      DougyGiro91
      Host

      Byl vypuštěň jen ve středních čechách. Když už ho měli na safari, měli ho tam nechat nebo ho pustit všude a je nej pro středočechy.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Pokémoni‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook