Shadow ban

  • Toto téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Limetka124 a poslední změna proběhla před 4 roky a 4 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #15058
      Cumajdan
      Host

      Ahoj,
      Teď sem dostal shadow ban a vůbec nevím za co. Jediné co používám, tak je CalcyIV, za což se ban nikdy nedával. Nemám rootlej telefon a mám po celou dobu hraní, něco přes dva roky, jenom jeden účet.
      Stalo se něco podobnýho někomu z vás?

    • #15066
      lelenka
      Host

      Nebude to souviset spíše s vypuštěním 4 generace? Je to divné, zkus delet a nový instal.

    • #15078
      Cumajdan
      Host

      Myslíš něco ve smyslu. Vypustili sme gen 4, tak tady máš shadow ban aby sis nemyslel. Psal jsem na podporu, že si myslím, že mi hondali neoprávněně, ale klasický se nikdo neozývá.

      • #15079
        petr
        Host

        a nepodelala se ti GPS a neskakalo ti to na velkou vzdalenost?
        android nebo iphone? iphonisti maji ted asi nejake mensi problemy…

        • #15081
          Čumajdan
          Host

          Ne, všechno mám v pohodě. Jediný co mě napadá je, že když sem nastupoval do šaliny, tak sem hru nevypl a jenom sem uspal mobil a jak sem z ní vylezl, tak sem mobil zase probral. Ale to by bylo docela brutál, za tohle dostat ban.
          Jinak teda pro upřesnění, mám první strike z toho jejich novýho systému hlídání podvádění.

        • #16211
          Lukas
          Host

          Tak za tohle ban nikdy nedostaneš, hraju pravidelně než jdu na vlak, jezdím cca 60km, hru vždy uspím, zapnu ve stanici kde mají pokestopy či arénu a opět uspím, po vystoupení jen probudím

        • #15082
          Čumajdan
          Host

          Jinak mám Android.

    • #15130
      Oscar
      Host

      Kam to presne pises, mel jsem taky tabulku a dneska zmizela, chci se od nich ujistit jestli to plati nebo to je bug. Diky. Jak ta tabulka ban se ma ukazovat dlouho?

      • #15141
        Čumajdan
        Host

        Jak se má ukazovat dlouho to nevím. Ale já sem se na tu reklamaci dostal přes ni. Úplně dole byl odkaz na stránky, kde bylo vysvětlení, co znamená první, druhej a třetí strike a úplně dole byl odkaz na reklamační formulář. Ale jak se na tu stránku dostat bez odkazu z té tabulky netuším. Její adresu si nepamatuju.

    • #23110
      Limetka124
      Host

      Jestli tady někdo shadow ban dostal, na jak dlouho je?

    • #15098
      Cumajdan
      Host

      Teď mi Niantic odpověděl. Účet nemám zabanovanej. Asi prostě bug.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook