Sezóna I. skončila, kdo co dal?

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Deníky trenérů L3/T3 Boss challenge Sezóna I. skončila, kdo co dal?

  • Toto téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel drago a poslední změna proběhla před 6 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #7426
      drago
      Správce

      Tak se pochlubte, kdo jste co dal z první sezóny? 🙂

      • Téma bylo upraveno před 6 roky a 5 měsíci uživatelem drago.
      • Téma bylo upraveno před 6 roky a 5 měsíci uživatelem drago.
    • #8653
      Russulagrisea
      Host

      Velká radost. Dnes první pokus o sólo Ninetalese a povedlo se napodruhé i bez boostu. Bylo cloudy. 3x namaxovany Gyarados waterfall hydropump. Napoprvé jsem začal Golemen a to chybělo pár sekund. Ninetales měl heatwave, se solarem bych ho nedal určitě.

    • #8655
      Mysakusak
      Host

      Od te doby co jsem si namaxoval Gyaradose se mi Ninetiles uspesne vyhyba …. Liska zbabela …

    • #8657
      Mysakusak
      Host

      Tak jsem dal solo pocasim naboostovane Omastra. Bez namaxovaneho Raiku by to neslo … Venosauri cipaly po jednom zasahu ..,

    • #8669
      Koffing
      Host

      Ninetalese jsem sundal. Na prvnim miste gyara wf hp na max a dalsi golemy 2700 pocasi s boostem na rock a musim rict ze ten gyara proti golemum nic moc. Pri rainy pocasi by byli urcite lepsi. Takze na lisku jedine golem

    • #8670
      Koffing
      Host

      Casove tak 10 sec pred limitem. Nebyt pocasi nedal bych ho…

    • #8747
      Mysakusak
      Host

      Tak jsem si uz taky ukamenoval Ninetalese. Jeden Gyros s hydropumpou, 3 golemove a dorazeni rexikem…
      Zbyva mi Alakazan. Podle simulace by mnel jit s uhybanim umlatit jednim rexikem. To jsem zvedavy …

    • #8838
      Russulagrisea
      Host

      Jo!!! Myslel jsem že jdu obětovat free pass, ale stal se zázrak! Dal jsem na první pokus Ninetalese boostnutyho počasím (bylo jasno) a ještě měl solar beam. Zbylo 8 vteřin, bez uhýbání. Sestava 1x Kyogre přes 4000 CP a 3x Gyarados. Vše čistě vodní útoky.

      Velké štěstí jsem měl na to, že jsem dal hydropumpu, pak dostal zásah, který nabil tak polovinu dalšího útoku a akorát těsně před smrtí pokémona stihl pustit další hydropumpu. Jediné přerušení této frekvence a nešlo by to…

    • #8769
      Russulagrisea
      Host

      Potvrzuji. Bez uhýbání jsem ho dal 3x už a vždy byli v boji všichni čtyři moji Tyranitaři bite a crunch. Nejslabší je cca 3400CP

    • #8770
      Russulagrisea
      Host

      Potvrzuji. Bez uhýbání jsem ho dal 3x už a vždy byli v boji všichni čtyři moji Tyranitaři bite a crunch. Nejslabší je cca 3400CP

    • #8850
      Russulagrisea
      Host

      A hned další den jsem si tu hubu rozbil a pass vyhodil. Boostnutýho Omastára jsem 2x těsně nedal na čas a na další pokus a přeskládání pokémonů už jsem neměl prostor. Strašně nakládal !!! Palmy stihly každá jen 1x solar a musel být rejoin.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
  • Fórum ‚L3/T3 Boss challenge‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook