Rare candy

Zvolené téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Akeno a poslední změna proběhla před 5 měsíců, 2 týdnů.

• Autor

Tafas

ZDravíčko,

chtěl bych se vás zeptat, jak to vypadá s rare candy z raidu?
    Kdy padou nebo jaká jsou podmínky abych nějaký dostal.
    Chodím cca 14 dní raidy 1-3 a nic. Naposledy mi padli od mého 1 5 Lvl raidu.
    Děkuji moc.

• #9779 Odpověď

Mysakusak

Cim vic dostanes z raidu micu,tim vetsi jsou odmeny a sance na rare candy. Jinak je to o nahode. Ja bezne dostavam z kazdeho 3-tiho solo r3 tak 2-4 kusy.

• #9780 Odpověď

Mysakusak

Jo a je to take o levlu raidu. 1-2 je skoro bez sance. 3 dava smysl solo na gymu vlastni barvy. 4-5 vyjde na sejne.

• #9787 Odpověď

Akeno

Myslím že je to hlavně o náhodě. Kolikrát se mi stalo že jsem dostal rare Candy i za jedničkový raid, a naopak třeba za sólo trojku jsem dostal jen maliny a potiony.

• #9790 Odpověď

Mysakusak

Typ raidu na 100% ale ovlivnuje mnozstvi. Je to princip tzv balicku. Za r3 treba nemuzete dostat 1x rare candy, muzete dostat 0,2,4 6 ….

• #9791 Odpověď

Tomáš

Nějak jsem to nesledoval, ale padají mi i z jedničkových raidů (někdy) , spíš je to o náhodě jestli padnou nebo ne. Stejně tak jsem nepochopil ten počet míčů na chytání pokeše, pokaždé jsem dostal bonus za gym a to i když byl gym jiné barvy a prakticky pokaždé mám těch míčků 14.

• #9793 Odpověď

Mysakusak

Myslim ze je opravdu nemozne dostatat 14 micu, pokud nejsi na gymu sve barvy … Mam odehranych nekolik set solo raidu a 14 jsem na cizim gymu nikdy nedostal ..

• #9794 Odpověď

Tomáš

Jak píšu, je jedno kde raid dělám, i na gymu cizí barvy mi to vždy počítá +3. Zkusím si udělat nějaké screeny na raidech tenhle týden. Dneska jsem na jednom byl a taky to bylo 14, ale to byl normálně náš gym. Ani nevím podle čeho se to počítá a kolik je maximum, ale fakt těch 14 je skoro vždy…

• #9797 Odpověď

Mysakusak

Mozna existuje vyjimka – barva gymu se pry registruje v okamziku kdy se objevi vejce. Pokud se pak prebarvi tak se to snad uz nebere v uvahu. Zkusim to otestovat.

• #9798 Odpověď

welby

Pokud se nepletu tak můžeš dostat max:
        – Defeat Boss +6
        – Damage +3
        – Gym Control +2
        – Contribution by Team +3
        Celkem tedy max 14

Pokud jsi na cizím gymu, tak bys měl mít za Gym Control +0 a celkem tedy max 12

• #9861 Odpověď

Tomáš

Moje chyba, zase tolik ty raidy neděláme (cca 3-5 týdně)… Máš pravdu, na cizích gymech to je 12 a na vlastních 14 , ověřeno ted v týdnu 🙂

• #9863 Odpověď

Thomasmolitas

Dnes mi jich na legendarce vypadlo 9

• #9864 Odpověď

Thomasmolitas

Dnes mi jich na legendarce vypadlo 9

• #9902 Odpověď

Honza

V posledních týdnech mi rare candy skoro nepadají. Včera z r5 jsem dostal 2 candy, z r4 vůbec nic a takhle to běží už pěkných pár dní. Nejvíce jsem v poslední době dostal asi 6 candy.
    Mám z toho pocit, že čím nižší je level hráče, tím dostává více candy.

• #9910 Odpověď

Akeno

Dnes jsem sóloval Aerodactyla posíleného počasím. Candy sice nedal, ale za to mi dal 1 Fast TM a 2 Charge TM. Takovou várku TM jsem ještě nikdy nedostal takže radost byla veliká.

Odpovědět: Rare candy
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook