Purify

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  petr a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 1 týdnem.

• Autor

Jakoubek89

Ahoj..jsem vcelku nový hráč takže mam par otázek..první je jestli se vyplatí očistit chyceneho pokemona od raketaku. .další je co je vlastně shiny pokémon. .děkuji 🙂

• #21168 odpověď

petr

ahoj,
    purify se vyplati 2x, pokud chces pokese pouzivat – o trochu se zlepsi, takze bych cistil jen ty lepsi kousky – ale pozor – vcera vylezla zprava, ze kdyz budes cistit a nasledne evolvovat behem community day, tak dostanes specialni utoky, ktere normalne nedostanes – toto se vyplati hlavne u larvitara (ten je u raketaku nove) – takze zrovna toho bych si setril a cistil az pri community day.. a druhy, proc se vyplati – na medaily – abys mel vic balonku pri chytani raketackejch pokemonu.
    Shiny pokemon je jina barevna mutace normalniho pokemona. jenom jinak vypada – a je vzacnejsi – ale tim to hasne – takze jen kosmeticka zalezitost
    klidne se ptej – nejaky veci nejsou uplne jasny ani pokrocilejm, natoz zacatecnikum..

• #21169 odpověď

Jakoubek89

Aha..děkuji. .já dostal cubona se 111cp a někde tady se dočetl ze je lidi často necítí tak jsem se chtěl jak to s tím vlastně je

• #21170 odpověď

petr

no jako pokud je to neco, co moc lidi nema, tak je tam potencial na vymenu za neco uzitecnyho – dovedu si predstavit, ze nejakej lvl 40 bude chtit tvojeho cubona a da ti za nej tyrana, mewtwo, nebo neco jinyho silnyho – pisu sice, ze je to jen kosmeticka zalezitost, ale hodne lidi uz ma vse co potrebuje a tak nahani jen ruzny specialky, ktere se blbe shani a jsou ochotni za to dat neco „lepsiho“..
    treba shiny pokese z community day ma „kazdej“, takze tam ta poptavka neni, stejne tak mys nebo netopejr od raketaku.. ale pokud je to neco vzacnejsiho, tak se to rozhodne da vymenit za neco uzitecnyho.. lidi jsou ruzny a maji v pogo ruzny cile..

• #21171 odpověď

Jakoubek89

Tak ho možná čistit nebudu a nechám si ho tak..:-) třeba teď koukám a turtwiga mám chycenyho i vyvinutyho ale v tom spodním hledáčku mi to ukazuje jen jeho siluetu..takže z toho taky nechápu 😀

• #21172 odpověď

petr

spodni hledacek myslis co? nearby (radar)? jestli jo, tak to neni turtwig, ale neco, co vypada podobne..
      to, co mas v pokedexu se ukazuje normalne… bez ohledu na to, jestli jeste toho pokese mas, nebo jestli jsi ho evolvnul/prodal/vymenil

• #21179 odpověď

Jakoubek89

Jj to jsem myslel..ta silueta ale byla jeho..asi chvilkova chybka 🙂

• #21183 odpověď

petr

taky jsem nasel – v sobotu – uplne normalni zelva – tak to jsem nepochopil…

Odpověď na: Purify
Osobní informace:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook