Problém s přihlášením

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Problém s přihlášením

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 40 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #673
      Kodl
      Host

      Dobrý večer,
      mám problém, přítelkyni blbnul telefon, tak jsem se v něm vrtal až do té doby, než jsem ho uvedl do továrního nastavení. Bohužel mi nedošlo, že tím smažu i pokemon go a účet google. Teď se bohužel nemůže přihlásit ke svému účtu, nevíme jaký google účet byl použit. V návodech jsem našel radu, vyhledání google účtu pomocí sekundární adresy ale to bohužel nefunguje, chtělo to po nás vytvořit nový účet pokemon go. Nevíte někdo jak se dostat ke starému účtu?

    • #1330
      Gripen
      Host

      Pokud nevíš Google účet a jeho heslo, tak to je problém….
      Jinak se stačí v jakémkoli přístroji (i více přístrojích najednou) přihlásit na svůj Google účet, nainstalovat hru a automaticky Tě to do ni přihlásí. Takže nemusíš znát přihlašovací adresy a hesla do Pokemon Go.

    • #1339
      welby
      Host

      Předpokládám, že tohle jsi už zkoušel, ale o jiném způsobu nevím:
      1) Na stránce https://accounts.google.com/signin/recovery kliknout na možnost „Vyhledat můj účet“
      2) Zadat sekundární adresu nebo telefonní číslo přiřazené k účtu
      3) Zadat jméno a příjmení, které máš nastavené na google účtu
      4) Na email nebo tel. číslo si nechat poslat ověřovací kód
      5) Po zadání ověřovacího kódu se zobrazí název gmailového účtu
      6) Pokud znáš heslo, tak se přihlásíš. Pokud ne, tak si po zadání gmailového účtu v přihlášení klikneš na „Zapomněli jste heslo?“ a pokračuješ dle průvodce….

    • #5717
      Marek
      Host

      Tahle hra je určena pro všechny lidi.

    • #5736
      Jindra
      Host

      Dobrý den, mám problém podobný v tom, že jsem změnil telefon, Google účet znám, ale po spuštění hry po mě chce datum narození a pak přihlášení. Problém je, že kromě google účtu si nic dalšího nepamatuji a i datum narození mi nesedí jelikož jsem před více jak rokem a půl tam asi cvakl cokoliv. Obnovit heslo ani uživatelské jméno mi tak na oficiálních stránkách nejde. Existuje prosím nějaké řešení? Původní mobil mám smazaný.
      Děkuji.

      • #5738
        micska71
        Host

        To datum narození najdeš na tom google účtu, ne? Nebo ani tam se neumíš přihlásit?

    • #6593
      radim
      Host

      taky mi to háže chybu s přihlašením a nechce to naskočit

      • #6595
        JC
        Host

        Celosvětový pád hry

    • #6594
      D944
      Host

      Taky se mi nejde přihlásit…

    • #6596
      CertTom
      Host

      Aktuálně jde o celosvětový výpadek aplikace. Takže nyní (přibližně kolem poledne 26.9.2017) se nejspíš nikdo přihlásit nemůže. Odpoledne bychom rádi šli na raid, tak doufejme, že to zatím opraví.

      • #6597
        Lukas
        Host

        Škoda, že jsem si to nepřečetl dříve, zkoušel jsem všechno možné, až jsem hru odinstaloval a znovu nainstaloval, tak doufám, že až hra zase poběží, povede se mi přihlásit ke starému účtu 😀

    • #6598
      Klaudius
      Host

      Už jsem se přihlásil….

      • #6600
        Lukas
        Host

        Já taky, ale už to zase vypadlo 😀

    • #6602
      mildavil19
      Host

      Nejde to , sežralo mi to 50MB dat a vytočil jsem max pokestop

    • #6603
      CertTom
      Host

      Tak už to frčí. A hra se tváří, jakoby se nic nestalo.

    • #6783
      Alex
      Host

      Dobrej, chtěl bych se zeptat, když mě blbnul Google účet tak sem si ho smazal, potom sem si vytvořil novej a teď mě nejde se přihlasit na starej. Prosím poraďte ať je to odkaz na video nebo stránku.

    • #6802
      Alex
      Host

      Dobrej, musím se opravit…. Já sem si vytvořil novej Google účet, ale teď mě nejde se přihlásit na starej Pokemon Go účet

    • #7081
      Sofia
      Host

      Co delat když že Vám nekdo nabourá do Pokemon GO účtu .
      Ak tak dekuji za odpověd
      😎😎

      • #7084
        Petr
        Host

        okamzite zmenit heslo.. mozna zkusit napsat nianticu, jestli ti udelaji osobní rollback (jestli jsi o něco prisel)..

    • #7191
      SoujiShima
      Host

      Dobrý den, dnes jsem se po dlouhé době 2 měsíců chtěla přihlásit do hry přes google účet, který nebyl měněný, nic a stále mi to píše unable to authenticate, please try again. Co s tím?

    • #7550
      Ali
      Host

      Dobrý den! Moc prosím o radu. Mám vytvořený Pokemon go účet přihlášený přes gmail. Může stejný Pokemon účet používat i syn na svém mobilu? Rádi bychom hráli hru společně. Syn je ale trvale přihlášený u sebe na mobilu na svůj gmail. Co máme dělat? Děkuji za rady!

      • #7601
        CertTom
        Host

        Syn se určitě může přihlásit ze svého mobilu a to i na tvůj účet. Občas to zlobí, když jste oba přihlášeni ze dvou různých míst. To se nesmí! Už se mi to párkrát stalo s dcerou, když chytala z mého mobilu na svůj účet a zapomněla se odhlásit. Stačí se domluvit, kdy si hru kdo spustí. Mnohem větší smysl a radost ze hry vidím v tom, když syn bude mít vlastní účet než aby se přihlašoval na společný účet.

    • #7555
      Koffing
      Host

      Ne to se nesmi a hrozi za to ban

    • #7574
      daw
      Host

      Nesmíte současně spustit hru na dvou zařízeních když jste vzdáleni od sebe udělat si druhej učet je jednodušší ne!

    • #8227
      Dominik
      Host

      Dobry den nemuzu se prihlasit na pokemon go trainer ucet ale na ucet google mi to jde

    • #10316
      Lukinnn9
      Host

      Dobrý den. Přicházím s prosikem o pomoc. Koupil sem nového honora, připojil google účet, nainstaloval Pokémon go. Hra po mě chtěla datum narození, vybrat pohlaví, ale můj starý účet už sem tam nenašel. Je možnost nějakým způsobem obnovit? Předem děkuji za odpovědi.

    • #10349
      Ess
      Host

      Já se taky nemůžu přihlásit a mládě taky ne..

    • #10392
      KlaudiusJ
      Host

      Ahoj, cca. 4 dny mám problém se přihlásit skrze PTC. Jednou se mi to podaří, po ukončení hry a další snaze se přihlásit to napíše „Unable to authenticate“. A takhle to pokračuje celé dny. Jednou ano, potom bohužel, potom zase ano, potom zase bohužel…. Nemá někdo podobné zkušenosti?

    • #10463
      Pavla
      Host

      Zdravím, už od neděle odpoledne se nemohu přihlásit. Vždy skočím u nabídky přihlásit přes Google a pak už se mi pouze na obrazovce točí pokeball. Zkoušela vypnout a zapnout mobik, restartovat, vynutit ukončení aplikace, odinstalování aplikace a nic nezabírá. Může se jednat o nějaký ban? Ten den mi zlobila GPS a skákala mi z místa na místo. Díky

    • #10468
      Hero
      Host

      To vypadá na problém právě s gps od poslední aktualizace přidal niantic tzv vylepšené sledování telemetrie a pokud při přihlašování nezjıstí polohu nelze se přihlásit ale to je pouze má doměnka protože se mě to stalo když sem neviděl satelity nešlo se mě přihlásit jakmile jsem vylezl ven tak to šlo možná jen náhoda ale stálo se mě to víckrát

    • #10551
      Ixmenczgold
      Host

      Prosím mne něj se dát heslo skoušim všechno písmenka čísla a nejde mi to

    • #11610
      Tomáš Pecha
      Host

      Dobrý večer,
      Potřebuji pomoc s restartovaním hesla,zkoušel jsem všechno a nechce mi potvrdit a žádá to abych měl v hesle čislice Velký písmeno a znaky to všecko jsem splnil ale, žádá to furt

    • #11867
      Lolonlylol
      Host

      Dobrý den mám dotaz je možné abych si nějakým způsobem vrátil účet od kterého jsem ztratil email?

    • #11958
      Tomáš
      Host

      Dobrý den, dnes 21.8. od cca 12:00 hod. se hra po načtení zastaví ve fázi, ze postava preslapuje nás jakémsi modrém podkladu. Vlevo nahoře rotuje disk jako při načítání GPS signálu. Takto je to třeba 30 minut, nic nelze ovládat. Výpadek serveru?

    • #12012
      Stefan
      Host

      Hezký den,
      měl jsem včera úplně stejný problém. Nevím čím to bylo způsobeno, ale pomohlo mi až odinstalování a znovunaistalování hry. Teď už vše zase šlape tak, jak má.

    • #18090
      Patrik
      Host

      Dobrý den už týden my hlásí telefon že nelze přihlásit ke hře a abych zkusil znovu a nic.Dnes jsem to vyzkoušel u kamaráda a tam funguju jak nato aby to šlo i u mne.

    • #19621
      Lenka Chalupova
      Host

      dobrý den,

      už týžden sa neviem prihlásit do pokemon go cez svoj gmail účet. Skúšala som všetko, odinštalovat a nainštalovat novú verziu, natvrdo vypnút aplikáciu, vymazat data….zadám dátum narodenia, a pokus prihlásit sa cez gmail a objaví sa hláška…unable to authenticate. please try again….proste nekonečný príbeh. prosím o pomoc, lebo už som v koncoh a ako nový player sa odmietam registrovať. som už v 38 leveli.
      díky, Lenka

    • #19623
      Filip Husák (Fextrcz)
      Host

      Dobrý den mám problém s přihlášením do pokemon go přes facebook.pořád mi to píše:Unable to authenticate.Please try again v češtině:Nelze ověřit. Prosím zkuste to znovu.skusil jsem to i vymazat a nainstalovat asi 5x a nic.stalo se mi to teď na pokemon festivalu.prosím pomožte mi nevím si rady.😭

    • #19624
      Filip Husák (Fextrcz)
      Host

      Dobrý den mám problém s přihlášením do pokemon go přes facebook.pořád mi to píše:Unable to authenticate.Please try again v češtině:Nelze ověřit. Prosím zkuste to znovu.skusil jsem to i vymazat a nainstalovat asi 5x a nic.stalo se mi to teď na pokemon festivalu.prosím pomožte mi nevím si rady.😭

    • #19767
      Mootuu
      Host

      Potřeboval bych pomoc protože jsem restartoval mobil pak mi naskočilo že se něco nepovedlo a tak se mi všechny aplikace vymazali a já jsem některé nainstaloval znovu a když jsem chtěl zapnout Pokémon GO tak jsem se chtěl přihlásit na můj starý účet přes Facebook ale neukázal se mi tam co mám dělat prosím😥

    • #19768
      Mootuu
      Host

      Potřeboval bych pomoc protože jsem restartoval mobil pak mi naskočilo že se něco nepovedlo a tak se mi všechny aplikace vymazali a já jsem některé nainstaloval znovu a když jsem chtěl zapnout Pokémon GO tak jsem se chtěl přihlásit na můj starý účet přes Facebook ale neukázal se mi tam co mám dělat prosím😥

    • #19822
      pája
      Host

      Dobrý den,
      syn hrál na Pokémon go na Samsung J5 a přihlašoval se přes Facebook , nyní má nový telefon J7( 2017) a tam mu to vůbec nenabídne přihlásit přes Facebook nebo Google …. Prosím o radu ,kde je chyba. Díky

    • #20789
      Michal Kříž
      Host

      Dobrý den,už asi 4 den se mi nejde přihlásit na můj účet zkoušeli jsem to na 3 zařízení, ale pořád nic (přihlašujeme se přes Google), když jsem se podíval do hodnocení tak tam lidé také psali že mají potíže s přihlášením
      Prosím o pomoc/radu

    • #20908
      Ondřej
      Host

      Ondra1246
      Děkuji za to
      Moc my to pomohlo

    • #23901
      Filip Dobiáš
      Host

      Dobrý den potřebuju poraďit já jsem se přihlásil přes Facebook a pak jsem jsi to omylem odinstalovat protože jsem myslel že je to jiná hhra tak chtěl jsem jsi to nainstalovat zase ale n nebyl tam na Facebook tak nevím co dělat 😟 v k nick: Dobi323

    • #24101
      Eva
      Host

      Dobrý den mám nový mobil sice mám pokémon go ve starém mobilu ale bez dat atd je to na nic vím vše kromě hesla. 😕👌🏻

    • #24029
      Lukas
      Host

      Ahoj mám problém s přihlášením do Pokemon GO, přes FB, google účet ani přes trainer club to nejde. Mám telefon Huawei Y6P. Nemá někdo radu? Díky za každý nápad.

    • #10319
      Lukinnn9
      Host

      Čau, nefunguje mi to tak, pořád mi tam naskakuje ten avatár co se udělal teď.skusil sem to odinstalovat a zas zapojit a nic, pořád novej avatár na prvním levlu

    • #10320
      Lukinnn9
      Host

      Měl sem účet na google

    • #10496
      Pavla
      Host

      Me se apka pořád ještě nenacetla. Pořád instaluju, dneska aktualizace, restart mobilu…prostě nic. Myslíte, že by mohlo pomoct tovární nastavení?

    • #11792
      William
      Host

      Tento problém jsem měl také ale pořád i přes vaši radu tak nevím co mám dělat…

    • #11976
      janci
      Host

      Tak po aktualizacii sa mi tiež nedá prihlásit prišiel niekto už na riešenie? Vymazanie dát nepomáha ani reštarty len vrátenie sa na predošlú verziu. Prihlasujem sa cez PTC. Mobil Coolpad Torino.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 40 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook