Praha 6

Zvolené téma obsahuje celkem 51 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  petr a poslední změna proběhla před 3 měsíců, 1 týden.

• Autor

Russulagrisea

Pozdrav pro Mysakausaka a CertaToma z Divoké Šárky a okraje Nebušic! Tyto čistící cyklovyjížďky vlahým letním podvečerem asi budu opakovat často … INSTINKTivně cítím, že Šárce nejvíc sluší žlutá 😀

• #3210 Odpověď

Mysakusak

Z altanku se mi vratila zmlacena moje oblibena T34-ka, natrena na ruzovo a zalovala za jsi ji zmidlil. A 2 dalsi pokesi z lesa … Kdybych nemnel dnes vecer na praci cistit Modrou stodolu (uff, prokopavat se pres 2 Blissey TIPaku), tak jsem to jeste zajel otocit. No kazdou nedeli vozim manzelku do Nebusic do kostela a pak na nim cekam – myslim ze tam bude zivo :-).

• #3212 Odpověď

Mysakusak

Russulagrisea – opravdu potrebujes vice nez 15 gymu (stav k dnesku dle GymHunteru) ? Ja se drzim na 10-ti at si ostatni take zahrajou ….

• #3214 Odpověď

Russulagrisea

V zásadě ne, ale já když někde vidím volno a mám čas, tak si tam prostě vlezu, pokud tam mám co dát. Nezapomínej, že v téhle oblasti když člověk zaspí příležitost, tak pak už vidí ve svém okolí jen samé žluté 10 a má smolíka. S tou Šárkou jsem chtěl v zásadě vyzkoušet, zda to TIPáky přiměje zvednout prdele z aut a dojít si k tomu pěšky nebo zda tyhle stadiony pustí k vodě.

• #3216 Odpověď

CertTom

Také moc zdravím!

V sobotu jsem smutně sledoval, jak se mi ze Šárky vrací jeden kousek za druhým. Inu. Bylo fakt krásně a na cyklovýlet ideální cíl. Už jsem tato místa doporučil několika spoluhráčům. Přece jen ta šňůra šesti gymů na jedné cyklostezce je fascinující (dva gymy pod mekáčem nepočítám – pokud tam nejsou TIP desítky, tak se to mění podle hostů restaurace).

Já osobně doufám, že tyto gymy si podělí skuteční turisté a nikoli automobilová komanda.

• #3228 Odpověď

Mysakusak

Svet uz je zase v poradku. Sarka je barevna, trochu modra, trochu zluta. Misty vykukuji ruzove kopule zakopanych tanku :-). Zenovi mistri hraji na pokeflute. No ale nechci aby z toho byl nejaky vlekly pohranicni konflikt …

• #3233 Odpověď

Mysakusak

Tak nam ta idilka vydrzela asi 2 hodiny 🙁 . Uz to zase cele vykydlily TIPAci. Ale nejak jim dochazi dech – nejsou schopni to dotahnout na desitky . Horomerice uz zvlada mistni domobrana (neveril jsem jak rychle lze sundat cokoliv ve 3 lidech), tak se Nebusicim ted v klidu muzu venovat …

• #3239 Odpověď

Russulagrisea

Šli pěšky! Já je viděl 🙂 Paradoxně mi to ale zkomplikovali. Jel jsem tam s dcerkou, aby si vlezla do pár stadionů a vybrala odměnu. Když jsem v práci koukal na mapu, tak to bylo vše max. 2 nebo 3. Takhle jsme museli zvyšovat o hodně a na to nebyl čas a hlavně potiony.

• #3242 Odpověď

Mysakusak

Divil jsem se, ze jsi jen asi ve 2 gymech. No ja to tam trochu nacechram. V Horomericich je dokoncena kruhova obrana ze 4 ruzovych tanku, tak se muzu venovat necemu jinemu …

• #3389 Odpověď

Russulagrisea

Odpoledne si to dojdu doexpit …tak ne že to vymeteš všechno 🙂

• #3391 Odpověď

Mysakusak

Russulagrisea: v utery jsem v nemocnici v Motole odchytil pokemona, ktery neni v pokedexu. 3.6 kg 49 cm, dozaduje se neustaleho pristupu k miltankum … Takze jsem zbabele obsadil par gymu vic na severu a do Sarky se pustim az se stabilizuje situace s krmenim vyse uvedeneho ;-).

• #3399 Odpověď

Russulagrisea

Ha ha .. vtipně napsáno 🙂 Gratulace !

• #3395 Odpověď

CertTom

Velká GRATULACE!!! O jednoho obránce Horoměřic navíc :-).

• #3486 Odpověď

Russulagrisea

To je ale zajímavé …v altánku modrý Miltank … kdepak se tam asi vzal? Že by oslava nového pokémona z Horoměřic? 😀

• #3488 Odpověď

CertTom

Měl bych tam opět zajet a přidat další cecík, ať to robě nestrádá :-).

• #3489 Odpověď

Mysakusak

Russulagrisea – přesně tak :-). Razím heslo čertvé mléko do každého gymu ! Ten zbytek v Šárce nechám na pokoji – zbytek stádá Miltanků strkám do vesnic víc na sever …

• #3490 Odpověď

Mysakusak

CertTom – kazdy napomocny cecik vitan !

• #3509 Odpověď

Mysakusak

CertTom – diky za Miltank ! Moje Stračena se vrátila zmydlená, tvoje jak vidím jí pomstila. Dám jí pár candy a stardustu a zítra jde na věc opět ve formě ..

• #3517 Odpověď

CertTom

Jojo. Bral jsem to ještě jako osobní gratulaci. Mimochodem –
    je to celkem hezké místo. Měli bychom to zkusit držet aspoň šest neděl :-). Snad to ostatní pochopí. Příště ještě zkusím ukecat někoho z rodiny nebo hráče z okolí práce.

• #3519 Odpověď

Mysakusak

Jdu do toho ! Jezdim pres Nebusice z prace, tak si tam muzeme skusit udelat kravin !

• #3523 Odpověď

CertTom

A když někdo nebude mít kravičku, může to malé potěšit třeba něčím kulaťoučkým, růžovoučkým a bezstarostným (moje Blissey hlídkuje u pana prezidenta, tak budu tankovat to mlíčko). A vůbec. Je to holka nebo kluk?

• #3527 Odpověď

Mysakusak

Je to druha holka, Miriam. Altanek jede od rana uz na 8 ceciku. Ruzove pecujici sestricky by se hodily – vsechny moje jsou zakopane v Hromericich …

• #3536 Odpověď

Russulagrisea

Já jen upozorňuji, že s tím nemám nic společného. Když jsme včera v podvečer šli procházkou okolo, tak to bylo šedé a umístili jsme tam 2 Vapíky …

• #3541 Odpověď

CertTom

Tak to jsem rád. Jinak bych to viděl na rozsáhlejší čistící akci :-). Teď zkusím ukecat ještě pár spoluhráčů, ať si udělají pečovatelskou cestu a třeba to chvíli vydrží.

• #3555 Odpověď

Mysakusak

Vypada to ze nam to 16.6. Niantic zboura a posle stado domu. Otazka je jestli nam tam pak povoli vic jak 1 kravicku :-(. Ta byrokracie, ani kravin uz se nada postavit …

• #3557 Odpověď

Russulagrisea

Tak aspoň bude u stadionů velmi živo 😀 Už několik dnů kumuluji počet potions a revive na úkor malin a ballů. Cílový stav mít dohromady aspoň 200 modrých a růžových na plné vyléčení. Boje při znovuobsazování hájených území budou tuhé!

• #3564 Odpověď

CertTom

Zatím se na to ještě moc nepřipravuji. Docela se těším na změnu strategie. Je jisté, že to dodá trochu šťávy. Jsme zvědav, kam se hra posune.

K návštěvě altánku jsem ukecal dceru s kámoškou. Doufám, že se tam o víkendu dostaneme.

• #3565 Odpověď

Mysakusak

Russula: Take jsem omezil veskere bojove akce a cekam co bude. Vypada to ze se tak chovaji i ostatni – ticho pred bouri. Nevim co mam evolvovat a expovat (dalsi Blissey ?) aby to pak k necemu bylo …

Cert: Tak jsem zvedavy, co se ke kravickam prida. Ja tam jedu v nedeli na kontrolu … Jestli se nam tam nekdo naveze bude razna odpoved :-).

• #3579 Odpověď

Mysakusak

Nekdo nam to sabotuje ! Gym byl zase sedy. Kdyby tam aspon nechal vizitku – tak vim jake gymi v okoli brzo padnout … Ze by Giovanni ? No kazdopadne: Cerstve mleko !

• #3587 Odpověď

Mysakusak

Zahada. Uz nam kravin nekdo 3x vykydli a nechal sedy. Dnes v noci zase. Kdopak to muze byt ? Lokalni odpor proti chovu kravicek ?

• #3606 Odpověď

CertTom

To je fakt záhada. Donutil jsem děcka k výletu do Šárky. Gym byl šedý, tak jsem jim vykládal, že to je domluvené, aby se mohl každý přidat. Dali jsme tam dvě kravičky a jednu obrannou Blissey. A ejhle – už je to vše zpátky. Že by šlo o předčasné vyklízení tělocvičen před 16.6.? Nebo prostě někdo nechce mít v této oblasti nic, co není žluté, a přitom se odmítá podepsat umístěním pokeše?

• #3607 Odpověď

Mysakusak

CertTom – takze to nekdo vysedil i tobe ? V nedeli rano jsem tam do sedeho daval kravicku … Dnes jsem tam vykydlil 3 cervene (lov level gumidky), ale to asi nebyli ti, co nam uz cca 7x znicily kravin a nechali to sede. Podle mne tam nekdo mistni nechce kravin a nema odvahu se nechat identifikovat. Se 16.6. to podle mne nema nic spolecneho. No pro mne neni problem to tam 2x denne kontrolovat. Uvidime co z toho vyleze. Musim nejakou kravicku vyexpovat nad Blissey, at to ma nejake zaklady.

• #3608 Odpověď

Mysakusak

CertTom – kazdopadne dik za podporu :-).

• #3646 Odpověď

PivoRammy4

Zdravím, rád se seznámím se žlutými trenéry/trenérkami, chytat chodím 1-2krát týdně (o prázdninách mám v plánu chytat častěji), ale nejsem fanatik (nedávno pauza asi 2 měsíce). Já kluk, 21 let, student VŠCHT, level 31. Kdyžtak dejte vědět :3

• #3647 Odpověď

PivoRammy4

Ještě dodám Praha 6, já jsem z Řep

• #3653 Odpověď

Mysakusak

PivoRammy4 : Tak to te musim odkazat na Russulagriseu. U nas v Horomericich honime zlute vidlema, kdyz se objevi za humny a pokousi se o najezd :-). Jinak jsem take z VSCHT, ale o hodne let starsi nez ty …

• #3660 Odpověď

chienblanc

Zdar, tak ja jsem taky Praha 6, Instinct a i v tech Repich byvam docela casto. Jinak taky starej pes, v rozporu s moji avatarkou, a ani nejsem z VSCHT 🙂

• #3661 Odpověď

PivoRammy

Ta VŠCHT tam byla daná ve smyslu, že se pohybuju i po Dejvicích 😀 to, že je někdo starší než já mi fakt nevadí a chienblanc znám z gymů na Řepích, jen jsem si představoval dvacetiletou trenérku jako chienblanc 😀 ale nějaké společné chytání klidně dát můžeme 🙂

• #3685 Odpověď

chienblanc

To proto, ze neumis francouzsky 😉
    Jinak se mi zda, ze tenhle web bohuzel nak moc nefunguje pro organizaci tymu nebo aspon seznamovani treneru. Spousta lidi se domlouva na fb, tam ja nejsem a nejakou funkcni alternativu jsem zatim neobjevil. Kazdopadne se hodlam stavit v nedeli na RF lurovacce na Kampe, tak treba se potkame tam.

• #4049 Odpověď

PivoRammy4

Zdravím chienblanc, na Řepích se nám formuje partička 6-10 lidí na raidy na Snorlaxe, Tyranitara a Laprase (ostatní ze zlatých vajec nerejdíme a z nižších taky nerejdíme), pokud bys chtěl dostávat typy a přidávat se k nám v raidu, tak jsem ochoten sem nepsat svůj e-mail a po něm bychom se případně domluvili, jak bych tě informoval, pokud máš zájem, odepiš sem 😉

• #4062 Odpověď

Mysakusak

Russulagrisea: U jakeho jsi operatora ? Ja v Sarce s Vodafonem nemuzu hrat … Tvoje Blissey to prezila jen diky permanentnim errorum :-). Chtel jsem ti ji poslat domu s prachama …

• #4087 Odpověď

Russulagrisea

T-MOBILE. Ta ti půjde sundat dobře. Má nejhorší IV 😀

• #4088 Odpověď

CertTom

Ahoj! Dnes se mi podařilo zformovat údernou skupinku k návštěvě Altánku a okolí. Společně jsme dali dohromady krásně růžovoučkou tělocvičnu. A nakonec ne jednu, ale dvě. Kazí to tam jen jeden Gyarados (už tam byl při našem příchodu) a ve druhém gymu Ursaring (toho tam dal netrpělivý synovec). Ale nakonec to vlastně ani jeden nekazí, ale podtrhávají vážnost situace a tvoří jakousi hlídku nad tělocvičnami.

• #4091 Odpověď

Russulagrisea

Na té Hadovce to byl dobrý pokus, ale Lavice je odjakživa žlutá. Jdu to dát do pořádku, co se dá dělat. Někdy mi to tam sice dojde i z postele, ale to stihnu max. rychle dokrmit 😀

• #4094 Odpověď

Mysakusak

CertTom – dekuji za palebnou podporu mych 2 Miltanku :-). Opravdu je to tam krasne ruzovoucke. Pro jistotu sjem vycistil i zbytek Nebusic, at maji zluti o cem premyslet …

• #4090 Odpověď

Bobeš

Kdyby tu byl nekdo kdo se pohybuje od Stodulek po Nove Butovice budu jedine rana mam pocit ze za zluty tu hraju sama 😂 A to se neda, hlavne jsem si naivne myslela jak se sejde vic lidi u L4 raidu a ja tam sama tak jsem to zkusila a odchazela jsem zpraskana jak pes , nick BObina96

• #4190 Odpověď

chienblanc

Nojo, ze vcerejska presne stejnej zazitek. Jenze ja to absolvoval na Ladronce. Volal jsem kolem „Raid!, Raid!“, ale zadna reakce :)) V jednom se to fakt neda. Ale je to taky tim, ze je ted tech raidu tolik. Jel jsem pres mesto tramvaji a v jednu chvili videl 12 raidu najednou – kde se pak jako maj ty lidi sejit?!

PivoRammy4: Jasne, napis, Bobina by to taky nemela tak daleko 😉

• #4242 Odpověď

Mysakusak

Nekdo nam vykydlil ruzovy altanek ;-(. Uz tam je sice zase cerstve mleko, ale clefable, blissey nebo i lickitung by se sikly …

• #9847 Odpověď

Rudy0000

Hraje ještě někdo v Praze ? Jsem se přistěhoval a hledám instinkt hrace

• #9853 Odpověď

Mysakusak

Zajdi nekdy vecer do centra , tam kde bude l5 raid. Par desitek lidi najdes …

• #9860 Odpověď

Rudy0000

Kdyby někdo byl z Hloubětína z instinktu když tak dojezdu i do centra kdo by byl ochotnej pomoct člověku co to moc nechápe zatím sice jsem se dostal na lvl 21 ale tak nějak nemám nic silnyho něco dělám blbe můj max je 1200 tangela a to je na … A ted jedna kuriozita mám nintealse se solar beamem co to je????? A útočí s tím kde by vzal travní utok

• #9896 Odpověď

petr

pocti si něco tady..
      na raidy funguje Discord

Odpovědět: Praha 6
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook