Pouze 3 Gen. pokémoni

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Pokémoni Pouze 3 Gen. pokémoni

  • Toto téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Mildavil19 a poslední změna proběhla před 6 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #8900
      Luboš
      Host

      Ahoj,

      Je někde zmíňka o tom že se od 10.2.2018 objevují pouze pokemoni 3 generace + regionální pokemoni ? .. Nenašel jsem o tom info na této stránce díky za bližší informace.

    • #8901
      Mysakusak
      Host

      Zminku mas v News primo v aplikaci Pokemon Go.

    • #8909
      Luboš
      Host

      Většinou si news nikdo ve hře nečte a čeká právě na příspěvek na této stránce proto jsem doufal že tady o tom něco přistane. Třeba i s informací o tom jak moc se který pokemon spawnuje.

    • #8910
      Luboš
      Host

      Většinou si news nikdo ve hře nečte a čeká právě na příspěvek na této stránce proto jsem doufal že tady o tom něco přistane. Třeba i s informací o tom jak moc se který pokemon spawnuje.

    • #8915
      _Fry_
      Host

      Takže by to mělo trvat jen do 13. února, pokud jsem to správně pochopil.

    • #9055
      Koffing
      Host

      Ja trapinche vylihnul 6x pridal jsem 5 rarek a udelal flygona. Ted se mi lihne pro zmenu porygon. Jinak chodim bagona ale to bude na dlouho zatim z vejce nepadl.

    • #9346
      Russulagrisea
      Host

      Podělím se o radost ! Dnes jsem chytil posledního Bagona co jsem potřeboval na evoluci a kromě té divné potvůrky Chimecho mám Generaci 3 z volně přístupných pokémonů v ČR komplet. A jsem hrdý na to, že bez mapy a všech možných dalších vychytávek. Vše poctivě vyběhané.

      • #9348
        Mysakusak
        Host

        Hade, predbehl jsi mne o dva dny. Ja jeste musim dochodit zombie rybicku na Milouse …
        Ale ty zase nemas Chimecho, ja vylihnul dve …

    • #9445
      Koffing
      Host

      Chimecho se mi 2x vylih a jednou wild za 1000 dustu. Jinak vubec nemam lileep ani cacnea a numel 1. Tak ja mam problem spis zde a sunny pocasi sem nemel ani nepamatuji

    • #9446
      Mildavil19
      Host

      U mě je problém metagros , mám 320 candy a žádný vhodný kus na evolv

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Pokémoni‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook