Pouze 3 Gen. pokémoni

Domů Fóra Pokémon GO Pokémoni Pouze 3 Gen. pokémoni

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Mildavil19 a poslední změna proběhla před 2 měsíců, 4 týdnů.

• Autor

Luboš

Ahoj,

Je někde zmíňka o tom že se od 10.2.2018 objevují pouze pokemoni 3 generace + regionální pokemoni ? .. Nenašel jsem o tom info na této stránce díky za bližší informace.

• #8901 Odpověď

Mysakusak

Zminku mas v News primo v aplikaci Pokemon Go.

• #8909 Odpověď

Luboš

Většinou si news nikdo ve hře nečte a čeká právě na příspěvek na této stránce proto jsem doufal že tady o tom něco přistane. Třeba i s informací o tom jak moc se který pokemon spawnuje.

• #8910 Odpověď

Luboš

Většinou si news nikdo ve hře nečte a čeká právě na příspěvek na této stránce proto jsem doufal že tady o tom něco přistane. Třeba i s informací o tom jak moc se který pokemon spawnuje.

• #8915 Odpověď

_Fry_

Takže by to mělo trvat jen do 13. února, pokud jsem to správně pochopil.

• #9019 Odpověď

Russulagrisea

Naprostá klasika … po skoro 250 nachozených kilometrech s Trapinchem a páteční slavné evoluci jsem pak o víkendu líhnul 2 desítky … a 2x Trapinch.

Já tu náhodu asi zabiju 😀 🙁

• #9020 Odpověď

Mysakusak

Bud v klidu. Hned po Dratiny eventu mi zacel z 10 km vajicek padat jeden Drtatiny za druhym … Ja uz ty zizaly nenavidim – kdyby aspon byly fialovy …

• #9055 Odpověď

Koffing

Ja trapinche vylihnul 6x pridal jsem 5 rarek a udelal flygona. Ted se mi lihne pro zmenu porygon. Jinak chodim bagona ale to bude na dlouho zatim z vejce nepadl.

• #9346 Odpověď

Russulagrisea

Podělím se o radost ! Dnes jsem chytil posledního Bagona co jsem potřeboval na evoluci a kromě té divné potvůrky Chimecho mám Generaci 3 z volně přístupných pokémonů v ČR komplet. A jsem hrdý na to, že bez mapy a všech možných dalších vychytávek. Vše poctivě vyběhané.

• #9348 Odpověď

Mysakusak

Hade, predbehl jsi mne o dva dny. Ja jeste musim dochodit zombie rybicku na Milouse …
      Ale ty zase nemas Chimecho, ja vylihnul dve …

• #9445 Odpověď

Koffing

Chimecho se mi 2x vylih a jednou wild za 1000 dustu. Jinak vubec nemam lileep ani cacnea a numel 1. Tak ja mam problem spis zde a sunny pocasi sem nemel ani nepamatuji

• #9446 Odpověď

Mildavil19

U mě je problém metagros , mám 320 candy a žádný vhodný kus na evolv

Odpovědět: Pouze 3 Gen. pokémoni
Informace o Vás:

Zrušit
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook