Potřebuji radu

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #21160
      Jakoubek89
      Host

      Ahoj..mam takové malé problém..kamarád mi poslal dárek já ho proklikl ale ne připsala se mi odměna..jde s tím něco dělat?

    • #21162
      welby
      Host

      Občas se to stává a to třeba i u vejce, že se neukáže, že jsi něco dostal nebo vylíhl. Stačí se podívat do „Journal“ a tam bys měl vidět, žes něco dostal.

    • #21163
      Jakoubek89
      Host

      Děkuji vám. .právě jsem koukal do Journal a tam to vůbec není ze mi ten člověk něco poslal..přitom poslal..na při je to ze jsem v místě kde je minimum pokestopu takže potřebuji každé pokecali jelikož proste věčně nemam

    • #21228
      Welby
      Host

      Napsal jsem to blbě. Dárky se neukazuji v Journal, ale v News a záložce Notifications.

    • #22870
      marjeke2303
      Host

      Potrebujem poradiť. Nedá sa mi urobiť foto pokemona napr potrebujem kvôli úlohe snapshot evveho. Fotku spravím ale úloha nieje splnená. Nemôže byť že už mám nejaké fotky a treba ich mazať? Už som z toho zúfalý. Ďakujem za rady lebo potrebujem aj loudreda odfotiť

    • #23635
      Luki
      Host

      Ahoj, poraďte mi prosím jak to funguje s vyděláváním coinů? Předem díky za odpověď.

    • #23676
      Maťo
      Host

      Čaute, vrátil som sa k Pokémon GO po asi roku nečinnosti pred pár dňami. Na veľa noviniek som už prišiel a načítal si o nich, ale jedno mi nedá a neviem prísť na to, či sa niečo zmenilo alebo nie..

      Dajú sa volne chytiť ešte Pokémoni typu Pidgey, Ratata, Weedle a podobne? Lebo stále mi hra ukazuje len „novšie rady“ Pokémonov a to behám v Bratislave na rôznych miestach..
      Díky za odpovede 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook