Pokemoni 100%

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Pokémoni Pokemoni 100%

  • Toto téma obsahuje celkem 36 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Koffing a poslední změna proběhla před 6 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 22 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #3359
      Mr.Jelito
      Host

      Zajímalo by mě, co si myslíte o tomto?
      Poblíž kde bydlím je ve třech gymech hráč CenTop3 (level 39) a má tam dvě Blissey (každá 3219) a jeden Snorlax (3355) je vůbec možný, že tohle má jeden hráč, to by musel mít asi sakra velkou kliku.

      Jak jste na tom vy?

    • #3367
      Sadecky Peter
      Host

      no lvl 39 hodne rozširuje pravdpodobnosť že je to podľa mna možné, sám mám tiež niekoľko 100% kúskov, niektoré úpne ignorujem ( zlé útoky ) o iné sa starám, ale každopádne na lvl 39 to nieje ani rýchla ani jednoduchá cesta, takže po nej asi streneš všeličo 😀

    • #3373
      Mr.jelito
      Host

      Tak jsem zjistil, že ten borec má ještě jednu Blissey v gymu, takže má min 3* 100% Blissey (3219 CP) a jednou Snorlax 100% (3355 CP).

      No doufám, že budu míte teda taky takový štěstí. Já mám zatím na levelu 33 jen 100% Scyther, Togepi a měl jsem i geoguda, ale toho jsem omylem prodal.

    • #3374
      Mysakusak
      Host

      Mr. jelito. Ten borec zavani tim, ze si pronajmul software, ktery to odchodil za nej. V Nemecku je na to specializovana firma … Jsou v soudnim sporu s Blizzardy, protoze maji soft i na jejich hry … Proste AI ktera za prachy chodi a chyta misto tebe … Pokud jsi toho borce jeste nevidel, je to pravdepodobne.

    • #3375
      Mr.jelito
      Host

      Těžko říct no, ale přijde mi to podezřelí. Je škoda, že se člověk nemůže podívat na profil hráčů, aby viděl třeba jejich metály. To by mohlo být klidně veřejný, aby se člověk s nima mohl porovnat.

      Něco jako ve Word of Tanks, kde si můžeš prohlídnout profil jiných hráčů a vidíš s jakýma tankama hráli, jakou mají bilanci a tak. Prostě kompletní statistiky.

    • #3376
      Mr.jelito
      Host

      Tak jsem si jen tak zkusil zadat to jméno hráče do vyhledávače a co jsem našel, tak tomu se mi nechce ani věřit.

      Na stránkách „pogomap.cz“ se dají najít statistiky. Když najedete na pokestop a vyberete pokemona a sjedete trochu níže, tak je vidět top 50 nejlepších pokemonů.

      Nechce se mi věřit, že to mají tito hráči poctivě.

      CenTop3, CenTop2, TaoTop1

    • #3380
      Mysakusak
      Host

      pogomap.cz je zajimavy zdroj. Vidim ze nekteri diskutujici z tohoto fora maji vice jak 25 gymu … Par ulicniku co podezrivam ze spoofing (tady na forech nejsou) ma vic jak 40 … No ja si drzim zdravych 11, at si ostatni take zahraji …

    • #3381
      Mysakusak
      Host

      „pogomap.cz“ je zajimavy zdroj. Rada hracu, ktere podeziram ze spoofing drzi vice nez 30 gymu … Podezrivam = bud sedi v soukrome helikoptere a nadelaji nic jineho nez sleduji sve gymi (do cca 20 minut je dobyvaji spatky na odlehlych mistech) nebo … Pak se clovek divi ze neni misto pro normalani hrace …. Jednu udlema ten „honey pot“ nekde na prehlednem miste a uvidime, kolik ghostiku se nachyta na med … Akorat si na to budu muste vzit tak den dovolene abych tam opravdu hlidal …

      • #3415
        Russulagrisea
        Host

        Mně tohle strašně pomohlo. Takhle si člověk může naplánovat cestu z práce, výlet nebo cyklovyjížďku podle toho, kde je volno v gymu. A ne jezdit naslepo jako dřív.

    • #3418
      Mr.Jelito
      Host

      No, taky jsem na to čuměl, když jsem to našel 😀

    • #7432
      Mysakusak
      Host

      Michal: Gratuluji. Sance je cca 1:4000. ja mam vsechny 100% kusy (Execcute, Alakazan, Togetic a asi 10 dalsich) z vajicek, kde je sance cca 1:200.

    • #7445
      Kotasanek lev29, červení
      Host

      Ahoj, já jen tak pro zajímavost jsem lev. 30 a nemám ani Laprase, ani Snorlaxe 🙂
      Kupuji jak blbec inkubátory abych vysmažil co nejvíc vajec a stále nic …

    • #7780
      Hero
      Host

      Tak jsem to schválně prošel a zjistil jsem že mám 45 pokéšů 100% IV co mě ale překvapilo tak nejvíc vyhrávají kapři mám 3x Gyaradose 100% a ještě 5 kapříků 100% tak nevím jestli je to náhoda nebo mají větší % na 100.I tak bych klidně vyměnil aspoň za jednoho shiny toho pořád ne a ne ulovit.

    • #7847
      Mysakusak
      Host

      Hero: Kolik si celkem ulovil kapriku ? Jeden 100% pripada na 4096 ulovenych nebo 216 vylihnutych z vejce. Pokud jsi nekde u vody a mas desitky tisic kapriku tak je to normlani …

    • #7849
      Hero
      Host

      Tak chycených mám 1032 vylíhnutých nevím ale napadlo mě že jsem je chodil hodně jako raid tak možná od tud jsou ty 100%.

      • #8055
        Mysakusak
        Host

        Pokud ma 7 100% tak by musel ulovit cca 28 000 kapriku. Ulovil jich 1000. Dokazete to nekdo spocitat z kombinatoriky, jestli to je sance 1:28 ze je to mozne, nebo je to jeste mene ?

    • #7850
      Mysakusak
      Host

      Ja mam chycenych 678 (musim na ne specialne chodit k Vltave) a 100% zadny,nejlepsi 96%, 1 shiny. To presne sedi na statistiku. Pokud mas 7 kusu 100% tak by jsi musel dat 1400 raidu na magicarpa nebo 1400 magikarpu z vajicek dokud se jeste lihly. Nejak to matematicky tezce nesedi … Neni chyba v programu, ktery ti urcil ze jsou 100% ?

    • #7851
      Hero
      Host

      Tak mám asi štěstí program žádný nepoužívám vzal jsem to jen přes hlášky trenérů tj. Wonder všechny staty a exced

    • #7866
      Hero
      Host

      Njn jak jsem psal v jiném příspěvku zatím jediného shiny jsem chytil Shuppet

    • #8051
      Luboš
      Host

      Hero : Nezlob se na mě ale nemyslím že je to možné, aby si z takového počtu kapříku měl 7 nebo 8 100IV. Zkus je projet přes měřící programy. Já osobně po roce a půl hraní dostal 100IV tyrana a měl jsem radost jak malý děcko byl můj první. A kaprů jsem pochytal přes 4500 tisíce a mám 2 x shiny a 1x 98 IV a i tak jsem rád.

    • #8073
      Hero
      Host

      Nevím v čem by mě pomohli nějaké měřící programy krom těch nepovolených co by načetly data o pokémonovi přímo ze serveru. Pokud mě trenér řekne wonder všechny staty na exced tak to beru jako 100% IV a i když to zadám třeba do pokeasist tak se opět dozvím že je 100% takže nevím jaký měřící program máš na mysli. Proto jsem se i ptal jestli u kaprů není větší šance na chycení 100% protože mě samotného to překvapilo jak říká Myšák měl jsem asi na ně štěstí a zato smůlu na shiny.

    • #8075
      mildavil19
      Host

      Jo no , si klikař , já mám 100% 24 kusů , ale kapra ani jednoho , shine 2x

    • #9086
      Missgrinch@seznam.cz
      Host

      Ja mam 100% jen dusclopse a chikoritu uz dlouho a ted v tydnu 100% rayquaza (pri chytani jsem ani nevedela ze je 100%). S kaprikama bida, sami slabi, shiny 1.

    • #9088
      Koffing
      Host

      100% kousku mam nekolik. Co pouzivam hodne je machamp a espeon. Oba na maxu ziskani z vajec jinak mam electrode magcargo bayleef rhydon a jeste nejaky co si nevzpomenu. Jinak pres appraise kontroluji jen z vajec a raidu. Sem tam z wildu ale to musi byt neco pouzitelnyho. Urcite jsem musel vyhazet spoustu ani o tom nevim. Jo a kapr na 20 levlu. Gyaru mam dost tak setrim dust. Ted se mi povedl 98% groudon ale cpat do nej asi nebudu kdyz mam rhydony

    • #9180
      Koffing
      Host

      Tak jsem si delal misto v inventari a mazal vse nepotrebne a pritom jsem uplne nahodou jsem nasel 100% Jolteona. Neni ani na 20 levlu power up za 2200. A ted mi vrta hlavou jestli ho mam vytahnout nahoru. Z mam nahore zapdose. Raikou mam taky nejaky ale na 20 ale vazne uvazuji nad tim joltikem. Ma to cenu do nej investovat kvuli raidum? Zase neni problem s candy

    • #3388
      Russulagrisea
      Host

      Tak ono je to s těmi „stády“ taky tím, jak kdo řeší IV nebo ne. Já většinou beru skoro všechno, co může po powerupech vylézt přes 3000 a být použitelné do gymu. Ať to stojí dustu kolik chce. Vždyť třeba můj nejslabší drak s hodnotou útoku 0, obrana 5, stamina 9 …drží s CP 3072 v gymu už od Vánoc.

    • #8964
      Mysakusak
      Host

      To vubec nevadi. Dotahnou pokemona z 20 na 40 levl vyzaduje 4x vic stardustu a candy nez z 1 na 20. Takze levl 1 nebo 20 vyjde skoro na stejno …

Aktuálně je na stránce zobrazeno 22 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Pokémoni‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook