Pokémon GO Adventure Sync a nastavení

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Pokémon GO Adventure Sync a nastavení

  • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Michal a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Autor
    Příspěvky
    • #15948
      Mord_KV
      Host

      Mám prosbu. Už od začátku listopadu řeším synchronizaci mezi Googl Fit a Pokemon GO. Pořád mi nefunguje.
      Nebo spíž funguje podivně. Kroky co jsem ušel se mi někdy započítávají někdy ně, ale vůbec nikdy se mi nepřipočítávají ušlí km do vajíček, buddy, a odměn.

      Tak bych se chtěl zeptat jak to máte nastavení a v telefonu a jakém režimu používáte jednotlivé aplikace.

      1) Nemůže být ovlivněná synchronizace, že jsem do Pokemon GO přihlášen přes Pokémon Trainer Club, ne přes Google účet?
      2) Musí být pro správné fungování počítání Km vypnutá Aplikace Pokemon Go nebo může být na pozadí?
      3) Je nutné mír zapnutou GPS při používání Google Fit?

      Děkuji za odpovědi.

    • #20970
      Michal
      Host

      Ahoj já mám zase problém že se mi pogo ani v Google fit nezobrazí zkoušel jsem už vše odinstalovat nainstalovat vymazat ram a dokonce i reinstalaci systému. Prostě když v pogo chci aktivovat adventure sync tak to najede a jen se to točí a točí a nic. Už vážně nevím co s tím. Když by měl někdo radu jak tohle vyřešit byl bych vděčný.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook