Pokebattler raid simulace

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Pokebattler raid simulace

  • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel TNT a poslední změna proběhla před 6 roky.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #9942
      MartialApple
      Host

      Muze mi nekdo poradit, jak na pokebattleru rozjedu simulaci v raidu? Udelal jsem si party. Zadal jsem k simulaci user id, jmeno, proste snad vse, co to po mne chce, ale tlacitko battle zustava porad sede. Diky za veskere rady.

    • #9944
      MartialApple
      Host

      Uz to mam, omlouvam se za zbytecny post. Nevim jak jej smazat

    • #9948
      MartialApple
      Host

      Ahaa, neni to tezke. Do pokeboxu si muzes dat ve free verzi az 50 pokemonu. Nastavis si jejich cp, utoky, ktere maji a muzes i pokrocilejsi nastaveni, jak je na tom pokemon s attack, deff a staminou (to jsem nezadaval, protoze mi to vyhodnocuje appka pokegenie a nevim jak moc ji muzu verit. Kdyz mas svou idealni sestku zadanou do pokeboxu, tak si muzes vytvorit “battle party”. Pak si uz jen vyberes jakeho bosse by si chtel odsolovat, v nastaveni mas vyber pocasi i styl jakym hrajes, jestli dodgujes jen jeho charge utoky nebo nedodgujes a pokebattler ti souboj vyhodnoti. Je to krasne videt, jaky pokemon ma jake dps, za jak dlouho se ti podari bosse porazit nebo taky ne. Docela fajn vecicka, avsak take nevim, na kolik to pracuje spravne. Ja jakozto nepravidelny hrac poke go jsem zjistil, ze s mym syslenim dustu a nepowerupovani vseho, co nema aspon90% a vys dokazu zabit momentalne snad jen Scythera a Kabutopse z trojek, mozna kdybych se tomu vic povenoval, dal bych toho vic, ale zatim jsem jen level 33 a poke go rozjedu kazdy rok v USA na dovolene, kde me k tomu privedou novinky a ted take GEN 1, kteroumam nejradsi. Snad mi ten elan zustane i do me domoviny, kde mam v planu nazout koleckove brusle a hezky se rychleji a efektivne posunovat do danych lokalit, hehe. At se dari

    • #9962
      MartialApple
      Host

      Noo, tam musis myslim dodrzet rychlost do 10km/h? Nebo nejak tak

      • #9965
        TNT
        Host

        kilometry v POGO se počítají do rychlosti 12 kmh, pokeši jsou na radaru/mapě vidět (a chytat) nějak do 20 kmh a to nastavili před nedávnem

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook