Odznaky (badges)

  • Toto téma obsahuje celkem 34 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Koffing a poslední změna proběhla před 6 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #6404
      CertTom
      Host

      Otevírám nové téma týkající se odznáčků (gym badges). Určitě jste si všimli, že u každého nově navštíveného gymu proběhne animace kosočtverce a v seznamu získaných odznaků přibude nový záznam. Je po prázdninách a je tak příležitost k rekapitulaci:

      Kolik máte celkem navštívených gymů?

      Neřeším teď kvalitu (kolik je zlatých apod.), ale jen množství. Kdybyste nevěděli, kde se dá počet odznáčků zjistit bez zdlouhavého počítání, pak stačí kliknout v listu navštívených gymů na mapku (vlevo dole), kde se ukáže celkový počet. Dá se při pravidelném hraní vystačit s méně než 10 odznaky? A najde se nějaký cestovatel, který už fyzicky navštívil (letci se samozřejmě nepočítají) více než třeba 400 gymů?

    • #6406
      Tomiho420
      Host

      Lvl 32 mám 171 odznaků. Jsou vůbec k něčemu dobrý?

      • #6408
        Bauch
        Host

        Samozřejmě 🙂 proto píši že by mi stačily dva zlaté u nás na vesnici… za bronzový máš jeden item za protočení navíc, za stříbrný dva a za zlatý máš tři itemy navíc

        • #6411
          Tomiho420
          Host

          Tim se dost vysvetluje.. dik za novinky 😀

    • #6467
      welby
      Host

      Já jich mám momentálně 184 a z toho 12 zlatých. Kupodivu jen jeden zlatý je z okolních gymů. Jinak jsou většinou z menších měst, kterými projíždím cestou k našim. Jeden zlatý odznak se mi podařilo získat na jeden zátah, kdy jsem jen vložil pokémona do gymu mého týmu a on tam vydržel nepřetržitě 22 dnů.

    • #6543
      CertTom
      Host

      Cestováním se dá získat odznaků fakt hodně. Sám jich mám po Evropě už krásných 317. A když přidám i ty z USA, pak je to dalších 157.

    • #9012
      XlXiaoM
      Host

      410

      • #9013
        samotm
        Host

        798 (39 zlatých)

    • #9049
      Honza
      Host

      No, tak nějak to bylo 🙂
      Je to v lesích na Šumavě a je tam fakt mizerný signál. A v létě navíc ještě foukl vítr a zaházel všechny přístupové cesty, takže pokud tam někdo nezaletí, tak to mám doživotně :)))

    • #9054
      Koffing
      Host

      Toho bych se nebal. Jsou lepsi destinace kam letet nez doprostred lesu kamsi na sumavu. Ale v lete nejaky turista co bude chodit km te snad vykopne kdyz nebude ve stejnym tymu. Snad tam nemas 100% Blissey na maxu 😀

    • #9064
      Koffing
      Host

      Kazdopadne az ti ji vykopnou silene ti vyroste defending time na medaili 😀

    • #9079
      Koffing
      Host

      Zlaty gym badge a jak ho ziskat jinak nez obranou gymu. Na zlato je treba 30.000 gym bodu. Obranou trva ziskat zlatou neco malo pres 22 dni. Vyhrany raid je 1000 bodu. Vitezstvi v boji je 10% z CP obrance. Krmeni je 10 bodu za candy. Protoceni gymu 5. Z toho vyplyva jak ziskat zlato jinak nez obranou. Jsou gymy ktere se dlouhodobe branit nedaji. Neco malo bodu za vyhrane souboje a 100 bodu za vlozeni mona do gymu.
      30 vyhranych raidu
      3000 krmeni
      6000 protoceni
      Chapu ze nikdo se nevenuje pouze jedne discipline ale kombinace vsech. Jen pro priklad 6 obrancu kazdy 3000 cp to je v prvnim kole 180 bodu. Po boji pocitejme cp vsech na 2000 to je 120 bodu a treti kolo 1000 to je 60 bodu. Vlozeni vlastniho obrance je 100. 10x nakrmit je taky 100 a mezitim 2x protocit za 10. V souctu to vychazi na 570 bodu coz znamena tento postup opakovat temer 60x kdyz bude dostupny raid je to 1570 bodu a bude stacit necelych 20x
      Plne obsazeny gym vlastni barvy muzem pouze krmit a protacet coz v idealnim pripade je 6x10x10 je 600 za krmeni ale nelze to praktikovat neustale z duvodu nedostatku berry. Je skoda ze v gym badgy nejsou cisla ale pouze cara kolik chybi do dalsi urovne. Zlata gym badge je beh na dlouhou trat a hlavne v mistech kde je velka koncentrace hracu a na gymech ktere splnuji podminky pro ex raid

      • #9080
        Mysakusak
        Host

        Videl jsem statistiku hracu z „Verified levl 40“ klubu. Gymi prakticky nebrani a neobsazuji. Pokud maji zlate odznaky u gymu tak za raidy a krmeni …

    • #9085
      Koffing
      Host

      Tak ono tech 30 raidu na jednom gymu nezni nejak silene ale z vlastni zkusenosti to je trochu na delsi dobu ale na druhou stranu nejsem hardcore L40 hrac. Dejme tomu ze jsou za jeden den na gymu 4 raidy. Dva z toho nestihnu (prace, skola) jeden je nedostupny L4,5 to vychazi na jeden hratelny raid. Coz je prace na mesic. Da se pouzit tracker mozna ma i upozorneni a trochu to zefektivnit. Vikendy, volne dny, stesti na spawn raidu. A obcas utocit a branit. I tak to typuji na 14 dni intenzivniho hrani. U nas mensi mesto a spadove obce vsechno zlaty prevazne obranou uz dlouhou dobu. Ale jde mi o centrum krajskeho mesta kam nechodim kazdy den a tam jsem na stribrnych max do poloviny. Branit se tam dlouhodobe neda tak mi nejlepe vychazeji jen raidy. Ale chodit L1 skoda passu. Ono to chce jen cas.

    • #6421
      CertTom
      Host

      Pro samotnou hru nemá počet odznaků vůbec žádný význam. Ty dva vesnické gymy (pokud možno zlaté) by měly stačit. Odznáčky jsou fakt jen do sbírky. Kdysi jsme sbírali známky a (skutečné) odznaky. Dnes někdo sbírá turistické vizitky, pamětní mince nebo hledá kešky. Toto je něco podobného. Není to jen o počtu, ale taky o místech. A mít odznáček třeba z vrcholu Sněžky je super. A mít uctyhodné dvě nebo tři stovky odznaků svědčí o vysoce nadprůměrné aktivitě hráče.

    • #6422
      CertTom
      Host

      Pro samotnou hru nemá počet odznaků vůbec žádný význam. Ty dva vesnické gymy (pokud možno zlaté) by měly stačit. Odznáčky jsou fakt jen do sbírky. Kdysi jsme sbírali známky a (skutečné) odznaky. Dnes někdo sbírá turistické vizitky, pamětní mince nebo hledá kešky. Toto je něco podobného. Není to jen o počtu, ale taky o místech. A mít odznáček třeba z vrcholu Sněžky je super. A mít uctyhodné dvě nebo tři stovky odznaků svědčí o vysoce nadprůměrné aktivitě hráče.

    • #6568
      Leira18
      Host

      děkuji 🙂 od napsání mého komentáře jsem trochu poskočila a zlatých je už 26 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook