obsazení gymu Mělník

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Lokální Komunita Středočeský kraj obsazení gymu Mělník

• Toto téma obsahuje celkem 20 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Siki77 a poslední změna proběhla před 2 týdny a 3 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 vláken odpovědí
  • Autor
      jogurt1990
      Host

tak to je fanj dis.forum
      Včera jsem si udělal takoví malí test na Mělníku jsem za červeny a obří převaha je žlutých a poté modří obsadit něco na dýl jak 24 HOD je pomalu nemožné ! tak jsem si řekl že vyzkošim jak dlouho to trvá než mě nikdo obsadí na mělníku je spousa gymu některé odlehlí a docela dost na hl. naměstí a v okolí naměstí tam se autem nedá moc zajet,ale jsou to jen 10Lev.žlutých tak jsem vyrazíl obsazovat 6.1.2017/v23:00 jsem obsabil jsem 6 gymů vzal jsem si i telefon partnerky abych jí dal pokemona do každého gymu a napsal jsem ještě jednomu za náš team(Capitan L) ať si přihodí pokemoný do gymu, 4.gymy byly odlehlý a dva poměrně rušny autobusaku 10 lev. a Vehlovice 8 lev. tak po obsazení jsem čekal kupodivu se nikomu nechtělo nejspíš mě hned dobívat venku bylo cca – 14 C° tak když jsem rano v 5:00 vstaval do práce tak stale držely,ale moc dlouho to netrvalo a cca v 9:00 nic nezbylo obsazený :-/
      co ztoho plyne ??
      Když jste v menšině tak musíte chodit mnohem víc točit pokestopy dobyvaní gymu stojí dost potions a riveru
      A když je do toho event bulbasaur,sqirtl a charmander tak to stojí i dost pokebalu (furt vyskakují ) takže zas točit o sto pero
      i když jem v menšině o bčas mě to štve že nemám na inkubatory jako žlutý co určitě inkasují 50 poke peněz každy den a maj to pomalu bez prace tak mě hra furt velice baví
      a abych tady trochu popíchl zatvrzelí hrače co tvrdí že neposílat peníze!!! že to jde i bez toho tak to jsou většinou převahoví hrači ve městech muj nazor ja jsem level 28 jezdim většinou autem pač máme malou ceru 10 měs a další na ceste a i když kolikrat obsadim 5 gymu tak musim vybrat pač mě už někdo obsazuje a občas tam pošlu abych měl na rozšíření baťohu a hlavně inkubatory těch neni nikdy dost můr rekort udržení gymu na mělníku za team valor je 3dny pouze jeden gym za celou dobu hraní

NESTĚŽUJI SI JEN V TOM NĚKDO MŮŽE NALÉST NĚJAKOU RADU OMLOUVÁM SE ZA CHYBY VE PSANÍ
      POZDRAVEM KRÁSNÉHO DNE jogurt1990

• #455 Odpovědět
      M. Husak
      Host

No hrat za svoji partnerku, to neni fixlovani ?

• #456 Odpovědět
      jogurt1990
      Host

pokud má svuj účet a nepouživa cheaty gps ani jiny softrwarcheat tak bych řekl ze nejspiš ne a vzhledem k jejimu těhotenskymu stavu a převaze všech ostatnich hraču by nemela moc velkou sanci si dat pokemona do gymu a vybrat penize kdyz nas zachvíku nekdo obsadi ?

• #460 Odpovědět
      M. Husak
      Host

Omlouvam se za asi prilis tvrdy nazor. Kromne honeni pokemonu hraju golf a delam i rozhodciho. Tam je jasne dane ze kdyz se za urcite situace micek pohne o 1 mm, tak pokud to clovek ignoruje tak to je podvod. Golf je ale sofistikovana hra s nekolika sty pravidel a knihou rozhodnuti o tisicich bodech, ktera pravidla upresnuji. Treba se k necemu takovemu casem pokemoni GO dopracuji :-). V tech animakach take mneli certifikovane rozhodci :-).

• #464 Odpovědět
      jogurt1990
      Host

jinak jeste pro mensi info dobivam ja jen svim telefonem a pritelkyni jen prihodim kvuli penezum

• #465 Odpovědět
      jogurt1990
      Host

jinak tedka jsem byl obsadit dva gymy na Mělniku autobusak a vlakac tak by me zajimalo jestli to vydrzi 😀

• #473 Odpovědět
      kub
      Host

Ano, je to i můj názor (opakovaný), že hráči, kteří nemají možnost čerpat zlaťáky každý den z několika gymů a zakoupí si za pár korun inkubátor nebo šťastlivé vejce, by neměli být zatracováni, nemohou tímto razantně znevýhodnit ostatní hráče, spíše srovnávají podmínky (jak jsem se snažil již osvětlit). Ostatně se domnívám, že autor(ři) hry ani nepočítal(i) s nějakým markantním výdělkem z nákupů propriet, spíše by pro něj (je) mohlo být zajímavé uvádět loga sponzorů u pokéstopů. No a těch je mnoho tam, kde není zapotřebí kupovat cokoli za reálné peníze. No tak asi tak. Na druhou stranu chápu Samotáře. Je to dilemno 😀 P.S: Do Starbucks skutečně nepůjdu. Kávu totiž nepiji 😀

• #483 Odpovědět
      jogurt1990
      Host

Momentálně je 13:59 a pokemona nemám ani v jednom gymu do vybrání zbyvá 5:03 hodin tak kolečko dobívaní se bude muset opakovat dobít,rychle vybrat,otačet otačet a otačet 😀 no nic ať zkoušim odlehlé místa nebo rušné´a doufam že pujde dost lidí z valoru okolo aby se přidali a nějakou dobu gym vydržel nefunfuje ale co jsem si všimnul tak hodně lidí tam hazí odpadové pokemony což je škoda každy kdo to vídí z ostatních teamu tak je to pro ne XP pomalu za nic nemusí se ani snažit :-/ hezký den a spoustu dobitych gymu 🙂

• #1383 Odpovědět
      JOGURT1990
      Host

PIŠTA H. se dvěma telefony jsem byl všeho všudy 10-15 x za celou dobu a to pokaždé když přítelkyně nemohla z osobních důvodu které tady opravdu nebudu řešit a ano autam jezdim většinou večer nebo spíše v noci pač se to ani jinak nedá když je celej Mělník jen pod žlutejma !!!!! Zajímavé Píšto že se ti asi nelíbí konkurence ono za nic každej den si vybirat 1000 pokepeněz to by se asi líbilo každemu A JINAK PIŠTO JAKY TY MÁŠ NICK V POKÉMON GO ?

• #1633 Odpovědět
      JOGURT1990
      Host

Neni tu někdo za červený Z Mělníka ??

• #3522 Odpovědět
      amalinkayuci
      Host

Ahoj vsem zlutakum na Melniku.Jogurta trochu lituju i kdyz v posledni dobe to zacalo na telocvicnach na Melniku docela zit!!Jinak schanime aktivni zlute hrace!Jestli ma nekdo treba zajem treba jen pokecat ozvete se tady!!Treba MFi74 a knedlik 3142.Diky

• #3530 Odpovědět
      samotm
      Host

Jogurt by se radši místo hraní Pokemon Go měl naučit česky. To je fakt hrůza! i, y žádnej rozdíl. Čárky, tečky taky nezájem.

• #3566 Odpovědět
      Knedlik3142
      Host

Já bych měl zájem si pokecat.

• #3568 Odpovědět
      Knedlik3142
      Host

Myslím, že není nic špatného na tom, že Mělník ovládají žlutý. Zbytek světa ovládájí modrý a červený

• #3585 Odpovědět
      amalinkayuci
      Host

Ahoj jsme parta okolo Achillease a hladame hrace na pokec obcasne akce a obcasne vyjezdy!!Knedlik3142 je super ze jsi se ozval a urcite Te radi pozname..treba take znas nake hrace okolo Mk..:)

• #3628 Odpovědět
      knedlik3142
      Host

Rád bych se přidal do nějaké party. Nevadí,že je mi 15?

• #3656 Odpovědět
      amalinkayuci
      Host

Knedlik urcite nevadi bylo by super mit takoveho hrace jako Ty :)…az bude naka akce dam vedet nebo muzeme vymenit tel….:):)..radi Te pozname…Potkavas jeste nekoho nebo treba je nakej cas kdy obchazis veze atd..jinak event seper dnes jsem chytil u zahr.skoly Laprase 🙂

• #3666 Odpovědět
      Knedlik3142
      Host

Znám ještě mfi74 ( je to můj táta ). Ten event je opravdu super. Dnes jsem získal asi 100000xp za hodinu.

• #3668 Odpovědět
      amalinkayuci
      Host

Tak to je super tatka je dobrej koukal jsem dnes level 37!Me schazi cca 100tis na 36 a Tobe???Takze jestli chces najdi si nas na FB..Achilleas je pod jmenem
      Vaclav Diego Jagri.O vsem vi a budeme se tesit na dalsiho aktivniho clena.Mej se.Pozdravuj tatku 🙂

• #3672 Odpovědět
      Knedlik3142
      Host

Mě schází necelích 800 tis. Na fb se jmenuji Dan Řiťoknedlík.

• #23865 Odpovědět
      Siki77
      Host

Ahoj hraju za žluté a rád bych pokecal a získal více informací o této hře a nějaky kámoše(ký)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 vláken odpovědí
Odpověď na: obsazení gymu Mělník
Osobní informace:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook