Objevující se pokemoni na chycení

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Objevující se pokemoni na chycení

  • Toto téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla před 5 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #16575
      Zdenny7
      Host

      Ahoj, zajímalo by mě co má vliv na to jaké pokemoni se mi budou objevovat v okolí na chycení. Jestli je to lvl trenera nebo na to má vliv místo.

      Např. takový pokoemoni jako Charizadr, Venusar, Blastoise, Dragonite jsem vůbec nepotkal. Ostatně ono narazit i na jejich první evoluce je vyjimečné.

      Tak by mě zajímalo co na to má vliv, na to aby se mi objevovali 3. evoluce nebo konkretní pokemoni.

      Nebo např. potřebuji Magikarpa na candy, chodil jsem po náplavce kolem Vltavy a za půl hodiny se mi objevil 1 ks.

      Díky i za obsáhlejší odpověď.

    • #16577
      DougyGiro91
      Host

      Biom jako okolí řeky má vliv na spawn, že se ti objevil jen jeden kapr je smůla. Já dříve chodil také podél řeky na Dratiny a Kapry, ale čím je vydáno více genrací, je hra víc naředěná tak je to samozřejmě horší.
      Jinak všechny zmiňované 3. evoluce co píšeš jsem párkrát chytal. Nejvíce Dragonita, když byla venku jen 1. generace tak nebylo zas tak těžké ho občas potkat. Třetí evoluce jsou prostě vzácnost, tím pádem mají mnohem menší % šanci na spawn. Např. Venusaura jsem chytal nedávno.
      A jak píšeš že narazit na jejich 1. evoluce je problém, tak myslím že teď ne, jasně že nemají takový spawn jako klasický plevel,ale zrovna teď mají docela slušný spawn. Navíc když je počasí, které taky ovlivňuje spawn určitých druhů, se v dnešních dnech dá chytit Bulbasaur při cloudy weather celkem hojně.
      Lvl nemá vliv žádný, všem se ukazují stejné kousky.

    • #16586
      Akeno
      Host

      Hraju prakticky od doby co to začalo a Venusaura, Chrazizarda a Blastoise jsem ve wildu nepotkal ani jednou. Dragonita pouze jedenkrát a to navíc bylo na výletě, takže rozhodně ne v místech kde běžně chytám.

    • #16588
      DougyGiro91
      Host

      A jak často hraješ?

    • #16589
      Akeno
      Host

      Každý den dopoledne.

    • #16591
      mildavil19
      Host

      Jj je to tak , jsem na tom o něco lépe , chytal jsem jednoho draka , jednoho venosaura ,dva Blastoise , Charizard jsem viděl u stopky z vlaku , chytám denně mám asi kolem 70k. pochytáno , prostě to u nás nepadá

    • #16596
      DougyGiro91
      Host

      Je to taky o štěstí, jestli to máš zrovna zapnuté když tam ten drak zrovna jednou za měsíc v tu chvíli je. Já mám na malém městě 2x Charizarda, 4x Venusaura a Blastoisu bylo více, ty jsem chytával právě při procházce kolem řeky kde jsem sbíral Dratinky. Dragonitu bude tak kolem deseti ale to už je dlouhá doba. Od dob vydani 2. generace asi jen 2 kousky. Jednou jsem dokonce chytl 2 během deseti minut, běžel jsem pro jednoho a když ho chytl tak na radaru byl další, takže znova běh. A to vše na městě se 7k obyvateli. Dřív nebyl problém občas třeba Machamp, Gengar, Golem, Rhydon, Exeggutor atd. Co nemám z wildu je Gyarados.

    • #16599
      Akeno
      Host

      Často mívám dojem že v malých městech a odlehlejších oblastech se objevují zajímavější pokémoni než v centrech měst, kde se to většinou hemží jen tou nejobyčejněší havětí.
      DougyGiro91: Z toho co jsi teď vyjmenoval jsem ve wildu potkal jen Gengara a Exeggutora. Rhydona jsem viděl na radaru, ale byl jsem v práci tak jsem pro něj nemoh jít.
      Jinak z těch vzácných monů ve wildu, jsem asi nejvíc potkal Laprase (asi tak 3 nebo 4).

    • #16609
      Akeno
      Host

      Snorlaxe jsem viděl jedenkrát z vlaku a podruhé na výletě z auta. Ale ani v jednom případě jsem pro něj nemohl jít. U nás opět nic.

    • #16950
      Zdenny7
      Host

      Ahoj, díky všem za odpovědi. Ještě by mě zajímalo jak poznám, že je někde nějaké hnízdo/nest? Jediné čeho si všímám, že se více pokemonu objevuje u pokestopu, případně gymu. Jinak jinde skoro ne, např. jdu lesem a za hodinou cestu jeden ušmudlanej pokemon.

    • #17198
      TrainerTom
      Host

      U nás na vesnici je mlýn a tam kazdy den eeve tak cca tam je nonstop pak tam jsou Magicarpove treba 3 za 2h a jinak se tam cca spawne Gyarados nebo Snorlax tak 1 za 3 mesice

    • #17275
      Kibosaurus
      Host

      Diky!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook