Nove pokestopy?

  • Toto téma obsahuje celkem 39 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla před 4 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 17 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #11567
      Kedzi89
      Host

      Zdar lidi, nevim jestli si uz toho nekdo vsiml ale cestou do prace v Nemecku jezdim kolem jednoho gymu a 2 pokestopu, vse na jednom miste. A dneska rano koukam ze uz tam jsou 2 nove pokestopy. Tak se chci zeptat jestli je mozny ze udelaly nove pokestopy a nebo se mi otevrely nove pac jsem dosahl 30lvl?

    • #11581
      Kedzi89
      Host

      Nejak nerozumim jak chces udelat pokestopy z ingressu, co to je?

    • #11590
      Mysakusak
      Host

      Pokud jsi dohral alespon 10 level ve hre Ingress (neco jako PoGo ale spise pro dospele), muzes navrhovat umisteni portalu. Vetsina portalu se objevi i jako gymy nebo pokestopy v PoGo. Ja hraji PoGo a Ingress pararelne, takze si pridavam pokestopy kam potrebuji …
      Dohrat 10 levl v Ingress je tak pul roku hrani (cca 35 levl v PoGo). Pokud chces byt i v komisi na schvalovani portalu, tak to chce lev 12, cca 40 levl v PoGo.

      • #14728
        Kiril
        Host

        Ahoj!
        Nejsi nahodou z Prahy? Ze bych Te pozval na vecu a Ty bys mi tu vytvoril par PoStopu?:))

      • #14729
        Kiril
        Host

        Ahoj!
        Nejsi nahodou z Prahy? Ze bych Te pozval na vecu a Ty bys mi tu vytvoril par PoStopu?:))

    • #11617
      martin
      Host

      co je lepší pogo nebo ingress

    • #11618
      martin
      Host

      odkud jste

    • #15027
      Darkous
      Host

      Zdarec.. a nevyskytuje se nekdo v Jihlave..v Hornim Kosove co bydlim tak je to prazdne uplne..

    • #15307
      xREDBULLx88
      Host

      ahoj, je moznost aby jsi u nas nastavil dva pokestopy? jeden u skolky a jeden u firmy. u skolky by byl fajn i gym. diky za odpoved

      • #15353
        Mysakusak
        Host

        Kde bybto mnelo byt ? Co je na tech mistech zajimaveho ?

        • #15375
          petr
          Host

          no vsak pise ze u nich 😀

    • #15823
      Devi
      Host

      Dnes se mi aktualizoval Ingress na Ingress Prime… To, že se mi nové UI zdá hrozné ponechme bokem ale to, že dle všeho nejde posílat žádosti na nové portály je vcelku dost problém. Že by Niatic zase zrušil submission? S tím jak to posledních pár měsíců funguje/ nefunguje bych se ani nedivil.

    • #15824
      Devi
      Host

      Dnes se mi aktualizoval Ingress na Ingress Prime… To, že se mi nové UI zdá hrozné ponechme bokem ale to, že dle všeho nejde posílat žádosti na nové portály je vcelku dost problém. Že by Niatic zase zrušil submission? S tím jak to posledních pár měsíců funguje/ nefunguje bych se ani nedivil.

      • #15825
        Mysakusak
        Host

        Jsem na tom stejne … Nove GUI je hrozne …

      • #17789
        SharonRaf
        Host

        Does anyone know the training contract application answers for Trethowans LLP? I found a link to your site on latestlawjobs.com.

    • #17270
      Zebricka19
      Host

      Dobrý den. Co mám udělat pro nový pokestopy v okolí? Musím hrát ingress? Děkuji Katka

      • #17483
        Ertepl
        Host

        Máš několik možností. Buď začít hrát ingress (více o tom najdeš v příspěvkách nade mnou od jakýho lvl atd)
        Pak je tu možnost zkusit někoho poprosit, prostě nainstalovat ingress a zajít tam na veřejný chat (ale z osobní zkušenosti, hráči z mýho okolí neměli vůbec zájem)
        Pak je tu možnost toho, že počkáš, protože už začínají portály navrhovat i hráči pokemon(zatím Brazílie a jih Koreje myslím), ale známe niantic, jejich tempem se toho možná dočkáme za rok a to nemluvím o tom, že to bude možná divoký stylem, že to třeba budou hráči z ingress sabotovat a nebo toho bude těch návrhů strašně moc.

    • #17407
      PanLysohlavka
      Host

      Z jakého důvodu ruší gymy? Měl jsem jeden kousek od baráku u základní školy a oni ho zruší

      • #17485
        Ertepl
        Host

        Jestli umíš anglicky, tak si klikni na Candidate Portal criterie.
        ingress.com/support
        Někde jsem měl i český překlad ale nemohu ho najít.
        Vím, že jedno z pravidel bylo, že nesmíš navrhovat věci na školních pozemcích, školky, školy.
        Asi důvod je, aby se kolem škol nepohybovali nějací divní lidé, což si myslím, že je přehnaná reakce. Ale bohužel to tak je. Zajímavostí je, že třeba pamětní desky se třeba nechávají a dost hráčů to akceptuje, pokud je na to dosah z veřejnýho prostranství.
        Takže odpověď, je že to nejspíš porušovalo pravidla.

    • #17530
      PanLysohlavka
      Host

      Anglicky neumím takže díky moc za odpověď.. To je divné že ale u některých škol ještě gymy jsou

      • #17538
        Ertepl
        Host

        V mém okolí je třeba historická budova jako škola. Asi tak ti to napíšu, když podáš návrh hlasují o tom hráči ingress ne jen jeden člověk, takže když už se to schválí, tak lidé v tom prostě neviděli problém. Ale vždycky se najde někdo moc poctiví, který jede pravidla přesně podle každýho napsanýho slova, který nehledí na to, že třeba před školou jsou lavičky, veřejný prostranství a můžou tam chodit lidi a tím pádem zkazí třeba možnost i lurování. Je to i o tom, že ten hráč vlastně ani pokemony hrát nemusí, proto když smaže ten portál, tak pro něj je to jen jeden portál, který je bezvýznamný, ale pro hráče pokemon, to může být stadion, pokestop, kde je mimořádně velký spawn pokemonů, takže si tam lidi zajdou, když loví. Naštěstí hráčů ingress ubývá, takže nedochází tak k velkýmu mazání portálů. Prostě už se stalo s tím nic nenaděláš.

    • #19099
      Jiřina
      Host

      Ahoj, nemohli byste mi prosím navrhnou přidání pokestopu na koupaliště v Cítově, okr. Mělník? Moc by mi to pomohlo. Předem moc děkuji

    • #19461
      Lyda
      Host

      Ahoj, mě by zajimalo jak ti vypadá v praxi. Máme“žádost“ o pokestop od cca září… předpokládám, že nám stále klesá níž a níž v pořadí. Takže by ho hráči Ingressu museli vysloveně vyhledat.

    • #19763
      Jan
      Host

      Skusim Teda taky nikoho poprosit jestli by mi neskusil udělat pokestop na plickovy u školy na jižním městě háje když se někdo pokusí budu vdecen..

    • #19764
      Jan
      Host

      Skusim Teda taky nikoho poprosit jestli by mi neskusil udělat pokestop na plickovy u školy na jižním městě háje když se někdo pokusí budu vdecen..

    • #19865
      Radim
      Host

      Ahoj je tu nekdo kdo může zalozit nový pokestop v Rosicich u Brna? Okolo nas nic neni a u baráku mame malou kasnu dik

    • #19866
      Radim
      Host

      Ahoj je tu nekdo kdo může zalozit nový pokestop v Rosicich u Brna? Okolo nas nic neni a u baráku mame malou kasnu dik

Aktuálně je na stránce zobrazeno 17 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook