Neobdržení pokecoins

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Neobdržení pokecoins

  • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel petr a poslední změna proběhla před 5 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #10287
      Veronika
      Host

      Ahojte, mám takový dotaz. V sobotu jsem měla 6 pokemonu v gymu. Do neděle jsem tam tam měla jednoho 24 hodin a ostatní vydrželi kolem 16 hodin a po dobytí gymu jsem neobdržela ani 1 pokecoin. Nevíte proč ? Stalo se vám to taky ? A druhá věc vyskytují se mi po celém Olomouci pouze tři druhy pokemonu makuhita meditite a machop je to vliv eventu ?

      Díky

    • #10305
      petr
      Host

      mrkni se fakt do journalu.. Vetsinou to je tim, ze clovek prehlidne toho, co donesl 50..

    • #10329
      Koffing
      Host

      Ja coiny dostal zatim vzdycky. O prohlasenich typu nedostal jsem coiny si myslim ze jsou blbost. Stalo se mi ze jsem rano zapnul hru a ukazalo se mi ze se vratily dva a kazdy s 50 coinama a v journalu bylo jeden porazen tesne pred pulnoci a druhy po. Gymy v blizkosti.

    • #10339
      Kara
      Host

      Také jsem už několikrát neobdržel pokecoins, dnes z 6 vrácenych pokemonů z gymu jen 2 donesli coins.

    • #10346
      MartialApple
      Host

      Sakra bando, za jeden den muzete obdrzet max 50 pokecoins. Tudiz kdyz prvni pokemon donese napriklad v case 0:24 po pulnoci 50 pokecoins jako muj dnes. Tak cely den az do pulnoci nedonese zadny jiny vice pokecoins. Ale to by chtelo trosku cist, protoze se to tu resi porad dokola….

    • #10501
      Veronika
      Host

      V jurnalu pouze pokemon back od hard Battle a pokecoiny jsem nedostala 3 cele dny. Nic jsem nepřehledla a 50 denně taky nedostala.

      Jinak díky za feedback

      • #10514
        petr
        Host

        tak se ti musel vratit do 10ti minut, takze bez odmeny.. jinak bych uz psal nianticum, co se jako deje

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook