Nejlepší odměny za field úkoly

Domů Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Nejlepší odměny za field úkoly

Zvolené téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  TNT a poslední změna proběhla před 1 týden.

• Autor

_Fry_

Zdarec, na reddit jsou sice vypsané úkoly a možné odměny, ale dostali jste reálně nějaké dobré odměny? Např. rare candy, dratini nebo larvitar encounter? TM asi dostat nelze, že?

Většinou jsou odměny k zahození. Já mám teď za úkol vyhrát 5 raidů, což slibuje dobrou odměnu, ale má to být Typhlosion :-/

• #9845 Odpověď

Mildavil19

Jj , nějaké rare candy už jsem dostal , naposledy 3 za tři točené great za sebou, larvitara za tři excelenty za sebou , dratiny za chyceni dračího typu , který je teď v raidu

• #9850 Odpověď

Russulagrisea

Tři excellent throw za sebou je v lidských možnostech?

• #9852 Odpověď

Mysakusak

Na Ludgii, na Nosepasse, na 2/3-ti evoluce s velkym kruhem (Ursaring) … Na normalni pokemony to povazuji za hranicemi moznosti …

• #9911 Odpověď

TNT

Dopad na excelent opakovaně je buď vrozeným talentem, kdo nemá talent tak to musí vydřít zkoušením a najít si správnou techniku, aby excellent vždy padl. Na excellent se hází buď odhadem, že při dopadu bude excellent a nebo se excellent nastavuje (terč) před hodem a hází se před koncem útoku. Materiálu na toto téma je spousta na YT. Lidi dost na to pečou jak hází, kdo chce a zkouší bude po čase sypat excellenty a zvýší si catch rate legendárek.

• #9854 Odpověď

Tomáš

Já těch úkolů mám splněno asi 180 a vlastně nic moc dobrýho jsem neměl, spíš se pořád opakují jedny a ty samé …. Snažím se dělat jen ty kde je odměna nějaký pokeš, občas to jsou kousky co prakticky nepotkávám a mají dobré IV 🙂

• #9880 Odpověď

Mildavil19

Tři excelenty za sebou už jsem splnil dvakrát , poprvé na lugii , teď podruhé skyplom – spheal- mr.mime , chce to pevne nervy, můj syn to už dokazal také dvakrát : tyranitar na raidu, sentret a 2x sudovudo

• #9881 Odpověď

Petr

Mam dotaz k speciálnímu ukolu 5/8 kde chytit 10 ghost pokemonu….jak je chytit,kdyz nikde nejsou od te doby jak zmenili pokemony na 3D obrazce…ma to někdo podobne nebo jen ja….pouze 1 x jsem chytil z z field ukolu.dekuji….nikde nejsou ani v noci

• #9882 Odpověď

Hero

Taky je možné že máš shadowban.

• #9883 Odpověď

Petr

nevim,co to je ?

• #9884 Odpověď

Hero

To vidíš jen největší plevel většinou ho dostaneš když má Niantic pocit že podvádíš.

• #9885 Odpověď

Mysakusak

Trest za podvadeni. Za cca 3 tydny to prejde …

• #9886 Odpověď

Petr

diky kluci

• #9887 Odpověď

Petr

cetl jsem,kdo nepodvadi 🙂 🙂 :-)….mnoho mnoho ale o tom to je…..bohužel,kdyby to nebylo bylo by to cestci ale cinane zvladnou mnoho ci kdo to dela

• #9895 Odpověď

petr

hele to se mi nezda, i ghosti jsou plevel – mozna spis – tam je ghost type – všichni ghosti…

• #9905 Odpověď

Hero

Zdát se ti to nemusí byl jsem s kolegou šli jsme vedle sebe já chytil 4 ghousty a on neviděl ani jednoho z toho poznal že má asi shadowban.

• #9907 Odpověď

petr

huste.. to jakoze ghosti nejsou plevel? tak to me zacina zajímat definice plevelu 😀
      ja si pokazdy myslel, ze když něco vidim neustale, tak ze to při shadowbanu nezmizne..

• #9908 Odpověď

sevanan

Ghosty je nejlepší chytat přes noc, bývá hodně Gastly a Shuppet.

Odpovědět: Nejlepší odměny za field úkoly
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook