Nejlepší odměny za field úkoly

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Nejlepší odměny za field úkoly

Zvolené téma obsahuje celkem 34 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Mysakusak a poslední změna proběhla před 4 měsíců, 1 týden.

• Autor

_Fry_

Zdarec, na reddit jsou sice vypsané úkoly a možné odměny, ale dostali jste reálně nějaké dobré odměny? Např. rare candy, dratini nebo larvitar encounter? TM asi dostat nelze, že?

Většinou jsou odměny k zahození. Já mám teď za úkol vyhrát 5 raidů, což slibuje dobrou odměnu, ale má to být Typhlosion :-/

• #9845 Odpověď

Mildavil19

Jj , nějaké rare candy už jsem dostal , naposledy 3 za tři točené great za sebou, larvitara za tři excelenty za sebou , dratiny za chyceni dračího typu , který je teď v raidu

• #9850 Odpověď

Russulagrisea

Tři excellent throw za sebou je v lidských možnostech?

• #9852 Odpověď

Mysakusak

Na Ludgii, na Nosepasse, na 2/3-ti evoluce s velkym kruhem (Ursaring) … Na normalni pokemony to povazuji za hranicemi moznosti …

• #9911 Odpověď

TNT

Dopad na excelent opakovaně je buď vrozeným talentem, kdo nemá talent tak to musí vydřít zkoušením a najít si správnou techniku, aby excellent vždy padl. Na excellent se hází buď odhadem, že při dopadu bude excellent a nebo se excellent nastavuje (terč) před hodem a hází se před koncem útoku. Materiálu na toto téma je spousta na YT. Lidi dost na to pečou jak hází, kdo chce a zkouší bude po čase sypat excellenty a zvýší si catch rate legendárek.

• #9854 Odpověď

Tomáš

Já těch úkolů mám splněno asi 180 a vlastně nic moc dobrýho jsem neměl, spíš se pořád opakují jedny a ty samé …. Snažím se dělat jen ty kde je odměna nějaký pokeš, občas to jsou kousky co prakticky nepotkávám a mají dobré IV 🙂

• #9880 Odpověď

Mildavil19

Tři excelenty za sebou už jsem splnil dvakrát , poprvé na lugii , teď podruhé skyplom – spheal- mr.mime , chce to pevne nervy, můj syn to už dokazal také dvakrát : tyranitar na raidu, sentret a 2x sudovudo

• #9881 Odpověď

Petr

Mam dotaz k speciálnímu ukolu 5/8 kde chytit 10 ghost pokemonu….jak je chytit,kdyz nikde nejsou od te doby jak zmenili pokemony na 3D obrazce…ma to někdo podobne nebo jen ja….pouze 1 x jsem chytil z z field ukolu.dekuji….nikde nejsou ani v noci

• #9882 Odpověď

Hero

Taky je možné že máš shadowban.

• #9883 Odpověď

Petr

nevim,co to je ?

• #9884 Odpověď

Hero

To vidíš jen největší plevel většinou ho dostaneš když má Niantic pocit že podvádíš.

• #9885 Odpověď

Mysakusak

Trest za podvadeni. Za cca 3 tydny to prejde …

• #9886 Odpověď

Petr

diky kluci

• #9887 Odpověď

Petr

cetl jsem,kdo nepodvadi 🙂 🙂 :-)….mnoho mnoho ale o tom to je…..bohužel,kdyby to nebylo bylo by to cestci ale cinane zvladnou mnoho ci kdo to dela

• #9895 Odpověď

petr

hele to se mi nezda, i ghosti jsou plevel – mozna spis – tam je ghost type – všichni ghosti…

• #9905 Odpověď

Hero

Zdát se ti to nemusí byl jsem s kolegou šli jsme vedle sebe já chytil 4 ghousty a on neviděl ani jednoho z toho poznal že má asi shadowban.

• #9907 Odpověď

petr

huste.. to jakoze ghosti nejsou plevel? tak to me zacina zajímat definice plevelu 😀
      ja si pokazdy myslel, ze když něco vidim neustale, tak ze to při shadowbanu nezmizne..

• #9908 Odpověď

sevanan

Ghosty je nejlepší chytat přes noc, bývá hodně Gastly a Shuppet.

• #10119 Odpověď

Petr

potreboval bych poradit s ukolem 6/8…10 raidu vybojovat ale bohužel podle videa Destra me to nejde….vezmu Gym s plevelem a necham bezet ,dostanu splnen 1 úkol=raid a další uz nic,jen sami mrtvi pokemoni a dal nic…i když Raid nevyhraji a dam Reject stale jen jeden…kde delam chybu ? dekuji

• #10134 Odpověď

petr

a ještě bacha – az dobehne cas, tak musíš byt v boji – pokud budes zrovna vybirat druhou partu, protože první vychcipala, tak se ti to nezapocita.. když budes normalne na konci casu v boji, zapocita se to..
      pokud ti to nefunguje, je to divny a holt udelej 10 separátních raidu..

• #10361 Odpověď

lelenka

Ahoj asi patřím k méně chápavým, ale proč doopravdy raidy nevybojovat? Sice to trvá o trochu déle, ale zase mě to baví. A to nemám čas dát se k nějaké partě, pokémony hraji z po cestě z práce a do práce, nebo tak jednou za 14 dní se syny někde na výletě(manžel nad námi zlomil hůl:) 🙂 :)). Mladšímu se povedlo chytit Mew teprve teď – měl smůlu na Ditta, ale má ho na rozdíl ode mě 100% – že by byla pravda podpora těch hráčů s nižším levlem???

• #10375 Odpověď

petr

ahoj,
        to je všechno jen kvůli casu a pasum…
        mas úkol: „bojuj 3 raidy“
        když pujdes normalne, musíš na 3 raidy.. když udelas fintu, pujdes na jeden, skocis, prohrajes – ale bojovalas v raidu, takze mas splneno 1/3.. skocis do stejného raidu, opet bojuješ a opet prohrajes – 2/3… a ted do stejného raidu skocis potreti a tentokrát vyhrajes – 3/3.. a stalo te to jen 1 pas a jen 1 raid…
        jo a bacha, nekdy není úkol „bojuj“ ale „vyhraj“…

• #10131 Odpověď

Míra

Nesmíš z boje vyskočit. Počkej až doběhne čas. Ideálně zvol 6 chcíplotin a pak počkej v lobby na vypršení času (rejoin není třeba).

• #10136 Odpověď

petr

tohle nam nefungovalo.. když si prcek vybiral druhou partu, tak nedostal zapis.. musel zrovna bojovat…

• #10393 Odpověď

Mord_KV

Mám prosbu. Prosím Vás, nebyl by tu někdo tak hodný a nenapsal mi přesný postup, jak jde na raidu pomocí jednoho raid pasu udělat několik bojů, pro splnění úkolů.
      Mě to vždycky započítá jen první boj a další ne. Pořád nevím kde dělám chybu, že tomu tak je.
      Zkoušel jsem prohrát na čas, že jsem se jen bránil. Bojoval jsem a pokenom v raidu mi sundal dvě sady.
      Výsledek stejný.
      To se musí s toho gymu vylézt a za se vstoupit nebo být pořád.
      Děkuji za rady.

• #10395 Odpověď

petr

zalezi, jaky mas úkol – jsou 2 ruzny..
        „battle in raid“ a „win raid“.
        Win – musíš vyhrat – zadna finta..
        battle – musíš bojovat – a tady to jde..
        – skocis do raidu (idealne 1*, 2*…)
        – nebojujes, jenom uhýbáš, dokud neutece cas a nerekne ti to, ze jsi prohral..
        – pro jistotu vylez ven z gymu
        – skocis znova do gymu a zahajis novej raid – gympass se pocita ten puvodni
        – nebojujes, jenom uhýbáš, dokud neutece cas…
        – opakuješ..
        jde proste o to, ze ti dojde cas…
        a ted par postrehu:
        -když dobiha cas, musíš byt v boji – nesmis byt zrovna ve vyberu druhy party – jinak se to nemusi zapocitat..
        -párkrát to ten druhy boj nezapočítalo, ale další uz jo..
        Takhle muzes udelat klidne 5x „battle in raid“ na 1 raid pass..

• #10403 Odpověď

Mord_KV

Jo, rozumím.
        Při plnění specilál úkolů na Mew, jsem tento postup zkoušel, ale v mém případě nefungoval. Co si pamatuji nebyl jsem sám.
        Přiznávám se, že teď už nevím, pokud jsem z toho gymu vylezl, ale mám pocit, že to z něho samo vyhazuje.
        Zkoušel jsem to 3 za sebou a další boje v raidu se nezapočítali. Vždycky jen ten první.

• #10404 Odpověď

petr

no, me osobne to fungovalo perfektne, ale jak rikam – prckovi to 2x nezamaklo – 1x kdyz zrovna daval druhej team kdyz dobeh cas a jednou to proste nezapocitalo „kdoviproc“..
        pak je tu jeste to „battle“ vs „win“ – spousta lidi v tom nevidi rozdil, ale tohle funguje jen kdyz mas „bojovat“

• #10133 Odpověď

Petr

dekuji.počkat v lobby ? co to je ? zkusim 6 mrch,necham doběhnout cas a uvidim,kdyz dam druhé kolo raidu zda-li me naskoci bod další…raid jakykoliv ze ? 180 vterinovy staci a nemusi to byti 300vterinovy 5 hvezdickovy ze ?

• #10146 Odpověď

Míra

Mám vyzkoušeno na 5*. Prostě nechat porazit první šestici a čekat.

• #10359 Odpověď

Tereza

Ahoj, uz cca týden nemam žádný speciální úkol. Pouze je tam napsáno: more research request will be coming soon! Nevíte proč a co s tím? Předem děkuji za odpověď.

• #10360 Odpověď

Mysakusak

Bud v klidu. Ja namam spec ukol uz asi mesic, od te doby co jsem chytil Mew. Spec. ukoly budou zrejme jen na to dostat myticke pokemony. A tech je tak malo,ze to vidim na jeden spec. ukol/missi tak za ctvrt roku.

• #10362 Odpověď

Akeno

Než tam dají nového mýtického pokémona, tak by tam mohli dát třeba Mewtwo.

• #11742 Odpověď

sevanan

Ahoj, neví někdo jaký pokemon bude za odmenu z field research „evolve a meowth“ ?

• #11755 Odpověď

Mysakusak

Ktery pokemon honi micinky ? Hafik Houndour. Na reddit/thesilphroad je tabulka vsech odmen typu odchyt …

Odpovědět: Nejlepší odměny za field úkoly
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook