Nefunkční apka

  • Toto téma obsahuje celkem 22 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Ondra a poslední změna proběhla před 3 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #10554
      chienblanc
      Host

      Doufal jsem, ze to tady nekde najdu, ale nevidim nic – Jsem sam, komu hra po posledni aktualizaci prestala fungovat??
      Na SGS7, zobrazi se mi jen „prazdna mapa“, kamera je jakoby na zemi, vidim jen avatara a vlevo nahore se donekonecna toci to aktualizacni kolecko. Zadny resety a restarty niceho nepomohly, za temer dva roky hrani se mi nikdy nic podobnyho nestalo. :((

    • #10568
      Veru
      Host

      Ahoj, přidávám se. Mám přesně ten samy problém. Restart tel. také nezabral…Díky, V.

    • #10582
      petr
      Host

      zapnout hru na wifi pomaha?

    • #10585
      Veru
      Host

      Ne nepomáhá. Od te doby jsem se do hry zatím nedostala ani jednou. Díky V.

    • #10592
      petr
      Host

      odinstalovat a naistalovat znova? to zni, jakoby se neco nenatahlo po ty aktualizaci…

    • #10600
      Bauch
      Host

      Můžu potvrdit že mě na Samsungu S7 funguje PoGo bez problémů

    • #11349
      Lucka
      Host

      Ahoj, před chvílí se mi aktualizovala hra a od toho momentu nejde spustit. Nejdřív se na moment zobrazí nápis Niantic jako obvykle, když hra nabíhá, pak ale obrazovka celá zčerná a dál nic. Nepomohlo ani Pogo odinstalovat a znovu nainstalovat. Nevíte, prosím, někdo, co s tím? :o(

      • #11350
        Jana
        Host

        Ahoj, přesně to stejné se mi stalo teď.

    • #11351
      Lucka
      Host

      Mně to furt nejde. Je možné, že je nějaká chyba v aktualizaci? Takže čekat, až vydají opravu? Nevíte někdo, jak často vycházejí aktualizace?

    • #11355
      Jakub
      Host

      Taktez mi to nejde…

    • #11356
      Jana
      Host

      Dejte si jazyk do angličtiny a půjde vám to

    • #11359
      Lucka
      Host

      Jani, díky moc, pomohlo to! Ale stejně doufám, že to vývojáři brzo opraví. Celé se mi to po aktualizaci seká, padá, všechno se otvírá až na třetí pokus… :o( A přitom ta minulá verze jela tak pěkně a plynule….

    • #15460
      Slimmik1
      Host

      Dcera aktuakizovala na novou verzi na google play a od té doby nenastartuje PoGo, okamžitě po kliknutí na ikonu sd objeví hláška Pokemon Go se zastavila a konec, appka spadne. Má phone Samsung Galaxy S5. Neví někdo, co s tím?

    • #15463
      CuileHayes
      Host

      Ahoj, od včerejší aktualizace mam naprosto stejný problém jako Slimmik1. Po aktualizaci nejde apka spustit, vždycky akorát problikne a hned spadne s hlaskou Pokemon go se zastavila. Zkousela sem preinstalovat, telefon do tovarniho nastaveni, proste nic nepomaha. Nekdo radu? Dik,

    • #15506
      Slimmik1
      Host

      Nak jsem už psal, odinstaluj, z apk mirror webu si stáhni verzi PoGo 0.123.2. , tu nainstaluj a neprováděj aktualizaci a mělo by to jít.

      • #15544
        CuileHayes
        Host

        To uz sem udelala. Me jde spis o to, aby sla normalne i ta nova verze.. 🙂

        • #15558
          Slimmik1
          Host

          Tam jedině doufat, že to další aktualizave opraví.

        • #15579
          CuileHayes
          Host

          Dnes aktualizace na 0.125.2 a zatím jede.

    • #23864
      Ondra
      Host

      Jak?

    • #23866
      Ondra
      Host

      Nejde mi zapnout pogo, drive to slo😿 iphone 6s

    • #15505
      CuileHayes
      Host

      Psala jsem i na support nianticu, ale zatim bez odpovědi, a předpokládám, že se jí ani nedočkám. Holt musíme čekat na další aktualizaci, snad bude fungovat normálně.
      Celej den sedim u internetu a snažim se najít nějaký info, proč to nejde. Zkoušela jsem snad všechno, přeinstalovat Pogo, telefon do továrního nastavení a znova nainstalovat, vývojářský věci na telefonu, ale prostě nic, nic a znova nic.
      28mi hodinovej absťák.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Aktualizace, novinky a události‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook