Nahlášení porušování pravidel

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Nahlášení porušování pravidel

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #1642
      _Fry_
      Host

      Zdravím,

      hodně z vás má zkušenost, že hráč porušující pravidla nalezl podvodem do Gymu. Zkoušeli jste tohoto konkrétního hráče nahlásit Nianticu? Zaznamenali jste nějaký výsledek? Díky

    • #1646
      xxsvita
      Host

      Zdravim parmeny.

      Bohuzel mam stejne zkusenosti jako Bauch. Nahlasil jsem dva hrace, kteri na 100% podvadi, obsazuji vsechny gymy v Pisku, takove to, ze neco dobijete a nez z mista cinu odejdete, uz tam priserku nemate a v okoli nikdo, nebo v prubehu boje v gymu pribude pokemon a u gymu neni nikdo… Reakce ze strany nianticu nulova. Dost mi to znechutilo hrani :/

    • #17732
      JezaSperou
      Host

      Dobrý den můj kamarád používá fake GPS a říká že s tím nepřestane dokud mu nedají ban. Potrebuji aby mu někdo dal ban

    • #18145
      arley venini
      Host

      Nám se to tu teď taky děje. Letec Kentaforik vytřískal gymy v takovém časovém sledu,že to nedáte ani s autem. Ta hra přestává bavit, když se projdete cca 5km abyste navštívili 5 gymů a 30 minut už na nich je opět Kentaforik. Navíc jsem byla přítomna když gym vybil a nikde nikdo (škola prázdná)obydlí není v dosahu

    • #24112
      warty20
      Host

      Taky máme ve čtvrti jednoho hráče, který to ostatním mega kazí… Siriuscz. Fakt dáreček, všecko v okolí je žlutý, vybíjí konkrétní lidi co nemá rád, někdy nechá celé okolí bílý ani se nepřidá a myslí si, že lidem v okolí nedojde, kdo to dělá. Zásadně se nepřiživuje, celý gym s jeho monem je mrtvý, ale když ho nedejbože vybijete, okamžitě vás vybije zpět a najednou se krmí o sto šest. Přitom má v okolí obsazených gymů mrtě. Všem to jen kazí a dost mě to mrzí. Rád bych ho nahlásil, ale když píšete, že to nejde nebo že to nikdo neřeší… škoda no. V okolí je i docela dost škol, takže to kazí i těm malým děckám, co třeba začínají. Potkávám tu v okolí party malých kluků, aspoň s tím chodí a nesedí celej den u kompu… ale se Siriusem v zádech se hraje těžko a přestává vás to bavit.

    • #24106
      1kubaiiz1
      Host

      Ahoj chtěl bych se zeptat jak se bránit proti spooferům/ghostum/letcům. Obsazuji mi gym do 5 minut a v okoli nikdo.

    • #23799
      Hedenec83
      Host

      Letec

    • #23800
      Hedenec83
      Host

      Pouziva fake gps

    • #18336
      matez56
      Host

      Ahoj, chtěl bych se zeptat co plyne za výhody z toho, když mám gym na zlaté úrovni? Bonusy při obsazování gymu, nebo více odměn při protočení?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook