Načítání hry

  • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla před 5 roky a 8 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #11722
      Hirrumi
      Host

      Zdravím,
      po půl roce jsem si opět nainstaloval hru a objevil se takový problém. Pokud chci hru zapnout „přes data“, tak se loading čára zastaví v půlce a i když to nechám zapnuté 2 hodiny, tak se hra prostě nenačte. Ovšem pokud jsem na WiFi, tak se hra načítá naprosto bez problémů. Takže abych mohl hrát, tak potřebuji nejdřív vyjít s domova se zapnutou hrou a poté, když jsem ve hře mimo domov, tak přepnout na data. Máte nebo měl jste někdo stejný problém? Jde to nějak řešit?

    • #11760
      Mord_KV
      Host

      Petře dík za radu. Až se problém vyskytne zkusím aplikaci ukončit ve správci aplikací na tvrdo.
      Vypnutí a zapnutí aplikace nepomáhá.

    • #11782
      Mord_KV
      Host

      Tak se včera za dařilo a popisovaná situace nastala. Nejprve jsem zkusil natvrdo ve správci aplikacích ukončit apku, ale to nepomohlo. Až vymazaní uložených dat u aplikace pomohlo. Sice se musím znovu přihlásit a nastavit si aplikaci, ale to jsem taky musel dělat při přeinstalaci.

      Jen dotaz, o trochu jiném, ale s tímto související. Když vymažu ty data, vymažu si i uloženou mapa? Protože mám pocit, že apka si ukládá mapy, kde často chodíte. Na měření dat do mám to je vidět. Nové lokace, vždycky víc sežerou data než místa, která každý den navštěvuji.
      Jaký je váš názor na mojí teorii?
      Dík za odpověď.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Fórum ‚Hardware a vše co k Pokémon GO potřebujete‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook