MYSTIC – Jižní Město

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Lokální Komunita Hlavní město Praha MYSTIC – Jižní Město

  • Toto téma obsahuje celkem 25 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Petr a poslední změna proběhla před 6 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 16 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #1359
      Andi1ek
      Host

      Jižnímu Městu vládne MYSTIC.

    • #3293
      Andi1ek
      Host

      Ahoj .. no a aby Jižní Město zůstalo modré, tak by nebylo špatné efektivněji synchronizovat naše úsilí. Navrhuji komunikaci přes aplikaci LINE. Založíme si skupinu a budeme se moci lépe domlouvat a vyměňovat zkušenosti :). Takže nainstalujte si LINE do svých mobilů a pak mě kontaktujte přes id: andilekcz

    • #3497
      Holyster
      Host

      To by me zajimalo na cem se chcete domlouvat? Jiznak je opravdu hodne dlouho jen jen modry. Cervena snad zadna, a jedna jedina nase zluta je u chodovskeho hrbitova a zlutych je na P11 uz tak malo, ze trva par dni nez je z ni 10tka. Takze jediny na cem se muzete domlouvat je jak zabrat posledni nemodrou vez na Jizaku. A oak to bude uz uplna titalni nuda. Ja bych Vam je rad obcas znicil ale to nema vubec zadnej smysl. Tu na vez ba Formansky sem ted oo dlouhy dobe zkusil, nechal sem tam jen toho tyranitara, a samozrejne Andilek tam byl driv nez sem dosel domu. A ti to mam opravdu kousicek. Mit alespon jedniho ci 2 hrace jako je Andilek za zluty pobliz a domluvit, tak to pak byla zabava… 😀

    • #3498
      Holyster
      Host

      To by me zajimalo na cem se chcete domlouvat? Jiznak je opravdu hodne dlouho jen jen modry. Cervena snad zadna, a jedna jedina nase zluta je u chodovskeho hrbitova a zlutych je na P11 uz tak malo, ze trva par dni nez je z ni 10tka. Takze jediny na cem se muzete domlouvat je jak zabrat posledni nemodrou vez na Jizaku. A oak to bude uz uplna titalni nuda. Ja bych Vam je rad obcas znicil ale to nema vubec zadnej smysl. Tu na vez ba Formansky sem ted oo dlouhy dobe zkusil, nechal sem tam jen toho tyranitara, a samozrejne Andilek tam byl driv nez sem dosel domu. A ti to mam opravdu kousicek. Mit alespon jedniho ci 2 hrace jako je Andilek za zluty pobliz a domluvit, tak to pak byla zabava… 😀

    • #3499
      Holyster
      Host

      Omlouvam se za chyby, pisu z mobilu…

    • #3667
      Andi1ek
      Host

      Nemusí to být přímo domlouvání, ale třeba pro udržení komunity a výměně informací. Navíc po reworku bojů o gymy to může být užitečné. Ten gym mám také hodně blízko. První jsem tam ale nebyl. Potkal jsem u něj hned dva modré hráče s vysokým levelem. I když teď mě napadá, že to bylo spíš po tom nájezdu červených.

    • #3990
      Andi1ek
      Host

      No zrovna teď by se to hodilo :). Dohodnout s někým s kým si budeme krmit vzájemně pokemóny ve vzdálenějších gymech.

    • #3991
      Petr
      Host

      no ja jen doufam, ze vam vypadnou ty cheateri, co zaberou haje a za 30 vterin uz zabiraji starou postu (u milicaku) a za dalších 5 vterin trafacku u terrerky. To se pak nediv, ze vam na to nikdo neutoci.. uvidíme, co to udela ted..

    • #3992
      Zajdaobecny
      Host

      Hoj,klidně se připojím na krmeni, někdy kolem 6 dnes jsem doplnil gym ,supr že jsou háje modré ,tak to má být, ty dva vylekane červené gymy u Milíčova dobiju hned po práci večer pokud už to neudělá někdo za mě 😉 a pro lvl.35 a víš jsou zpřístupnění beta verze bossů po celém světě ,tak pokud se objeví na hájích ,končím v práci a mažu tam 😉😂😂

    • #4221
      Agnes
      Host

      Když už, tak se budu domlouvat třeba přes Discord

    • #4228
      Agnes
      Host

      discord.gg/xpbH7N8

    • #4950
      petr
      Host

      chystate se dneska na legendy? nejak k veceru po praci?

    • #4989
      petr
      Host

      a dneska? 🙂

    • #4991
      Sykoreczka
      Host

      Pokud se najde vic lidi, tak bych se pridala. 🙂 Ted byl na Hajich Lugia a zrovna nikde nikdo.

    • #5310
      Holyster
      Host

      Chtěl bych se přidat k nějaké skupině na jižním městě na raidy. Jsme 2. Ideálně na vecer. Nenajde se někdo další?

    • #5528
      Andi1ek
      Host

      Nejlépe asi najdeš přes komunikaci na Discordu „POGO RAID Praha“ https://discord.gg/r5JbC8s , kde se organizuje dost lidí. Jinak když bude něco večer poblíž, tak se také přidám. Blízko mě bydlí další dva hráči.

    • #8974
      Petr
      Host

      myslim, ze ted není kolem zadny dobry hnizdo? a je kosa 🙁 a jsem cervenej 😀 ale uz jsem hodne dlouho nikam nesel organizovane 😀

    • #1375
      holyster
      Host

      Myslel sem tím nadvládu týmu MYSTIC na Jižáku.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 16 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Hlavní město Praha‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook