Mewtwo

  • Toto téma obsahuje celkem 26 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla před 5 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #5580
      Čumajdan
      Host

      To zas vymysleli ale blbost s tím podmíněným raidem. Co na to říkáte?

    • #5581
      Zaneta
      Host

      To jsem nějak nepobrala. Popis o co go?

    • #5584
      Čumajdan
      Host

      Hm, asi sem nejdou vkládat odkazy. Věc se má tak, že pokud budete chtít na Mewtwo, tak v tom gymu, kde se objevil, tak musíte mít už udělanej raid. JInak ho ani na gymu neuvidíte a nepřijde vám pozvánka.

    • #5586
      Mysakusak
      Host

      No vzhledem k tomu ze na sejmuti Mewtwo je treba cca 30 nabusenejch Tyranitaru, tak chci videt, kde se to sejde … Kdyz je problem se sejit na obycejne legendarni slepice …

    • #5587
      Čumajdan
      Host

      A podle serebii se to bude počítat až od teď. Takže je úplně šumák, v kolika gymech ste dělali do teď dělali raid.

    • #5588
      Mysakusak
      Host

      V podminkach prideleni exklusivniho raid pasu je slovo „recently“, takze se opravdu zrejme budu pocitat jen raidy z nedavne doby …

    • #5590
      Akeno
      Host

      Tak podmíněný raid je ten nejmenší problém. Nejblbější je to že ty legendárky není možné dát solo. Takže kvůli tomuhle pravidlu nemám ještě ani jednu.

    • #5619
      Akeno
      Host

      Planet: FB nemám jen kvůli pokémonům si ho zakládat nechci. Hrající skupinu jsou u gymu potkal pouze jedinkrát a dopadlo to následovně: Začali jsme bojovat, jedné půlce hra spadla, druhá půlka to vzdala s tím že to nemá cenu, když měl Lugia zdraví už v červených barvách tak jsem s ním bojoval už jen sám. Cca 10 lidí to nebylo schopných dát. A místo aby šli do druhého kola tak se začali trousit pryč. Tolik k mým zkušenostem s týmovou hrou.
      Já byl odjakživa sólový hráč, proto mi tyhle týmové spolupráce zrovna dvakrát nevyhovují.
      Asi mi nezbývá nic jiného neč počkat až se třeba legendárky budou líhnout z vajec (třeba to v nějakém eventu bude)

    • #5621
      _Fry_
      Host

      Už máte někdo pozvánku?? Zajímalo by mě, jak dlouho dopředu to budeme vědět…

      • #5622
        Mysakusak
        Host

        Ne, o tom ze by nekdo uz dostal pozvnaku se nikde nepise …

    • #9209
      Koffing
      Host

      Prvni m2 chycen s cp 2207 coz je iv 75% coz je hodne slaby. Nevim presne kolik je minimum co muzu ziskat ale tenhle se tomu urcite bude hodne blizit

    • #9228
      Koffing
      Host

      Tak to ja rad jsem o tom zadna jen mam pripraveno pres 200 rarek ale to mi prijde skoda. Ale potrebuji je udat hodne mi omezuji prostor v bagu

      • #9230
        Mysakusak
        Host

        Co je nacpat do neceho smysluplnejsihoho nez fialove opice (Kyogre, Rajku) ?

    • #9232
      Koffing
      Host

      Ja prave ze nevym toho m2 snad ani nepotrebuju na machampy jsem vybavenej vic nez dobre mozna to rozkouskuji a neco dostane groudon a kyogre at maji alespon 3000 cp coz moc drahy nebude. Toho raikou jsem neuvazoval. Par jich mam ale netusim jak jsou na tom se statama. Mam zapdose 3.100 tezky rozhodovani kam investovat. Salamance/metagross nepripadaji v uvahu. Na obou mam cca 50 candy a vic me to bavi nez udelat rovnou.

    • #15139
      Maikie1998
      Host

      Zdravím lidi, našla jsem docela pozdě tuhle konverzaci, ale díky ní jsem přišla na to že se moc nevyznám a to jsem 26L.
      Chci se zeptat někdo Praha? kdo by mi poradil neco o raidech? Očividně toho hodně nevím například to o těch pozvánkách. A možná další.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Pokémoni‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook