MEW

  • Toto téma obsahuje celkem 22 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Peter a poslední změna proběhla před 5 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #9762
      Koffing
      Host

      Tak jsem se stal hrdym majitelem Mew. Chytil jsem ji s CP 1265 a vsechny staty ma stejny podle hlasky typuji 10. Myslel jsem ze mam dokonce shiny protoze pri chytani menila barvu ale je ruzova. Je to psychic typ a ma strasnou spoustu moznosti co vse muze umet. Ta moje umi waterfall + blizzard. Pocitam ze nejlepsi utoky budou psychic. Nikde jsem se nedocet jestli jde dat do gymu jako obrance. Byla by to machrovinka.

    • #9763
      Michal
      Host

      A co máš teď dál v tom special úkolu?

      • #9764
        Mysakusak
        Host

        Nema tam nic. Dalsi spec ukol bude casem asi Celebi …

    • #9766
      Koffing
      Host

      Do gymu vlozit nejde to je skoda no. Udajne nejde ani transfernout ale pokouset to nebudu.

    • #9771
      samotm
      Host

      Ditta chytám snad každej den, i když moc nechytám. Já zůstanu viset na Gyaradosovi, kde vezmu přes 300 candy, to bude na dlouho.

    • #9773
      Mildavil19
      Host

      Já nechvatam , jsem u raidů , ale stát přes hodinu u gymu a nechat se porážet na to nemám čas , je třeba sbírat dusty , za event jsem vymaxoval 7 pokešů

    • #10231
      Cervis
      Host

      Čus…..já zůstal taky na DITTOVI…už asi 14 dní….a ne a ne ho chytit….pořád tě prosím….

    • #10232
      Koffing
      Host

      Chytej kazdyho dittoable mona. Me nejvic padal z rattata/sentret. Chytil jsem mozna 4 od toho co jsem potreboval a to plevel chytam jen kdyz neni kolem nic lepsiho…

    • #10330
      sevanan
      Host

      AHoj, můj MEW má dle IV ratingu 93% a stats 15/13/14. Vytáhl jsem ho rovnou všema dostupnýma candy na lvl 18, CP má teď 1622 a může ho vytáhnout až na 3069. Útoky dostal Poison Jab a Focus Blast. Blast je celkem fajn, ale přemýšlím o změně poison útoku za jiný. Je něco co byste doporučovali? Případně jaký moveset je nejlepší?

    • #10397
      Lord_Ice_Cube
      Host

      Můj Mew má 84% a útoky dostal Waterfall a Rock Slide, což jsou oba super efektivní útoky proti Fire. Ty ale bohužel v současný metě (raidech) téměř vůbec nejsou. Ale měnit je nebudu a Mew do salámu rozhodně nepošlu. 🙂

    • #10453
      Tiky910
      Host

      Mew rozhodně nepatří do salámu!!! Je to naprosto ideální pokemon pro každého kdo má dostatek rare candy a TM, můžeš si díky jeho variabilitě vhodně doplnit útočné komando přesně tak jak budeš potřebovat. Aktuálně jej mám s 2 ledovými útoky a nevím o tom, že by byl ve hře silnější pokemon s dvěma ledovými útoky a takhle může postupovat každý, potřebuješ ohnivého? Proč ne, rozhodně bude namaxovaný mew vhodný kandidát, stejně tak travní, atd… Nechávat mu psychic v konkurenci mewtwo nemá vůbec cenu, ale využití má rozhodně!!!

    • #10458
      Mysakusak
      Host

      Pri pouziti 20 TM je 70% sance nastavit zadany quick movset a 55% sance nastavit zadany hlavni utok. Odvozeni viz diskuzni prispevek uzivatele prasatko v diskuzi o sanci chytit 100% IV.

    • #10469
      Peter
      Host

      tak konecne ho mam aj ja…a dokonca 100%,,,:Dsuper…

    • #10376
      sevanan
      Host

      @samotm: jako opravdu do salámu? vím že existuje mnoho lepších útočníků, ale přece nemůže být TAK špatný. Třeba s některými útoky by byl použitelný.

    • #10440
      lelenka
      Host

      Jen tak pro zajímavost, kolikrád jsi dostal ex raid pass? Myslela jsem jaká je to vzácnost:) 🙂

    • #10441
      lelenka
      Host

      Jen tak pro zajímavost, kolikrád jsi dostal ex raid pass? Myslela jsem jaká je to vzácnost:) 🙂

    • #10443
      samotm
      Host

      Ex raid pass jsem dostal jeden. Ale tady se bavíme o Mew, ne o Mewtwo. A Mew je opravdu k ničemu.

    • #10452
      Mysakusak
      Host

      Pokud to je dotaz na mne tak 3x. A pustit na MewTwo Mew jsem si nikdy neodpustil. Vim o gymech na ktere kdybych chodil pravidelne na riady tak mam ExRaid pass kazdych 14 dnu …
      2x jsem dostal Ex za R3 1x za legendary raid.

    • #10444
      samotm
      Host

      Opravdu do salámu. Když vezmu kolik bys potřeboval charge TM, aby měl charge útok Psychic. Kolik by potřeboval rare candy, aby si ho vytáhnul nahoru. Ne, to prostě nemá cenu. To je lepší použít Alakazama, Abra candy máš určitě spoustu.

    • #10450
      petr
      Host

      kolik TM bys spotreboval nevis..
      mozna ani jedno..
      mew neni do salamu..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Pokémoni‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook