Megaevoluce a potencialni solovani r4 raidu …

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Megaevoluce a potencialni solovani r4 raidu …

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Mysakusak a poslední změna proběhla před 9 měsíců, 2 týdnů.

 • Autor
  Příspěvky
 • #8955 Odpověď

  Mysakusak

  Zkousim odhadnout, zda by Megaevoluce dokazala umoznit solovani r4 raidu. Megevoluce by mnela zdvihnout tzv. Base stats o 100 bodu. Takze treba Gardevoir (jako dosupny pokemon s Megaevoluci vhodny na Absola) by sla z 518 na 618 = jen o 20%. To je naprosto nedostacujici :-(. Nevite nekdo jak se to spravne pocita, doufam ze to pocitam spatne …

 • #9094 Odpověď

  Markéta

  Co je megaevoluce?

 • #9095 Odpověď

  Markéta

  Co je megaevoluce?

 • #9097 Odpověď

  Mysakusak

  Je to schopnost vybranych druhu pokemonu docasne do konce boje podstatne zvysit sve bojove schopnosti. Poprve se objevila v 6-te generaci. Schopnost megaevoluce ziska treba Blastoiste, Gardevoir, MewTwo nebo dokonce i Pidgeot.

  Bohuzel to vypada, ze vlastnost nebude dost Mega, aby to neco podstatneho zmenilo , ani za cca 3 roky kdy se mozna dockame 6-te generace dockame.

  • #9101 Odpověď

   TNT

   Dopředu se ví, že kvalitativní hodnotu pokešů tahle mega evoluce zvýší o stovku bodů tj. lze to navýšení bodů přirovnat k boostu počasím. Mega se má aktivovat jen v boji,když má trenér Mega a Key kameny, po první aktivaci bych čekal novou položku u stávajícího pokeše v pokedexu. A jinak, že když ty kameny budou padat z fototoče gymu tak často jako Sun kámen (ve skutečnosti myšleno vzácně), tak vypuštění mega pokeše v boji bude takovým soukromým malým herním eventem. 😀

   • #9102 Odpověď

    Mysakusak

    Ze sledovani Anime jsem mnel dojem, ze se trenerovy Keystony + korespondujici pokesovy Megastony nespotrebovavaji. Lissandre treba vyhrozuje svemu trenerovy, ze mu sebere Megaston k jeho Charizadovy, pokud neporazi 10 megaevolvovanych pokesu v rade. Pak by slo akci bez spotreby surovin vyvolavat opakovane.

    Bohuzel ani boost pocasi s megevoluci nestaci na solo ani nejsnadnejsiho r4.

 • #9104 Odpověď

  Koffing

  Ja jsem novy dily nevidel ale videl jsem origins. Tam mel megaevolv charizard aby dokazal porazit mewtwo

 • #9106 Odpověď

  Mysakusak

  Megaevoluce se resi v pokemon XY. Hlavni zaporak Lissandre chce ovladnout energii zpusobujici megaevoluci a pak pretvorit svet dle svych preddstav. Samozrejme vsichni vime jak to dopadne, jinak by nemohli byt dalsi dily :-).

Odpovědět: Megaevoluce a potencialni solovani r4 raidu …
Informace o Vás:
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook