Mapa Gymu aneb jak zjistit které gymy mi chybi ve městě

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Mapa Gymu aneb jak zjistit které gymy mi chybi ve městě

  • Toto téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Mysak a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #10651
      Kedzi89
      Host

      Zdarec lidi,
      chtěl bych se zeptat jsetli existuje nejaká mapa gymu a nebo jak zjistit které gymy mi chybí v mém městě. Začal jsem teď sbirat odznáčky a potřeboval bych nějakou radu. Díky

    • #10653
      Mysakusak
      Host

      Mapy gymu fungovali v rozporu s pravidly a jsou sestrelene. A diky kryptovane komunikaci se uz asi neobjevi. Mozna existuje na thesilphroad rucne delana mapa. Pokud chces orientacne vedet kde asi gymy jsou, sezen si nekoho kdo hraje Ingress a na Intel mape ti ukaze kde jsou portaly (stejna lokace jako gymy a pokestopy).

    • #10655
      Mysakusak
      Host

      Tak jsem zjistil ze existuje manualni mapa a je zrejme aktualni:
      www pokemongomap info

      • #10666
        TNT
        Host

        Tahle mapa je vytvořena botama v době, kdy ještě boti fungovali. Používání této mapy je v rozporu z pravidly POGO, Silphroad odkazy na mapu nechce mít ve svých diskuzí, říkají tam to samé a žádají přispěvatele, aby se chodili radit jinam. Asi týden tam v pamách přidali funkci doplňování nových stopů, gymů a hlavně tam lidi dávají questy. Mapy jsou dnes závislé na doplňování informací od lidí.

    • #10656
      Mysakusak
      Host

      Je urcite delana rucne,protoze novy tyden stary pokestop co mam u prace na ni neni ..

      • #10660
        petr
        Host

        no, tohle bude „problem“..
        posledni dobou se ruzne hejba se stopama i gymama..
        pokud ma nekdo ambice mit vsechny medaile z mesta, tak doporucuju projit si to mesto…

    • #10669
      Koffing
      Host

      Ja diky podobne mape driv objevil spoustu gymu po vesnicich a ty vydrzeli strasne dlouho. Stacilo je jednou do mesice objet. Ale to melo cenu kdyz byli stare gymy.

    • #10705
      Kedzi89
      Host

      Super díky, ale teď jezdím makat do Německa a mám tady jen jeden pokéstop a žádnej gym, budu muset vyrazit do vedlejších vesnic kde mají 2 pokéstopy 😂😂😂 se poseru. Aspoň poznám jinej kraj 😁

    • #10721
      CertTom
      Host

      Těch 1 000 odznáčků za dosažené gymy mám už dávno. Když jsem zjistil, že se mi ty poslední odmazávají, mám mnohem menší motivaci k získávání dalších jen za protočení. Spíš teď sleduji obsazování. I to je zajímavé. Například v Praze kdekoli na metru jsou vybojované gymy obsazeny do 20 minut. Jsou ale místa (pořád v Praze!), kde je výdrž v řádu desítek dnů (dnes třeba na Vaníčkově pomníku překročil jeden z dobyvatelů 40. den). Každé místo to má jinak. V Mikulově žárlivě střeží všechny gymy jeden uživatel za červený tým (asi trošku letec na krátké vzdálenosti). Hned za hranicí města a vlasti (asi 50 metrů v Rakousku) je gym, kde jeden uživatel v těchto dnech překročil 300 dní držení.

    • #10727
      samotm
      Host

      Já když to zjistil, tak jsem nové gymy přestal vyhledávat úplně. Teď se soustředím na získávání zlatých odznaků. Nechápu to omezení na 1000 odznaků. Blbý je, že se odmazává nejstarší navštívený. Takže se odmaže i když by byl zlatý. Když už, tak by se měl odmazávat nejstarší navštívený s nejmenším počtem bodů, aby se nemazaly ty nejlepší a hráč se mohl zaměřit na zlatý odznaky. Takhle aby to člověk hlídal a gymy pořád navštěvoval a protáčel. Což jde dost blbě i po ČR.

    • #10736
      Kedzi89
      Host

      Aha, tak to je hodně blbý. Říkal jsem si že je budu sbirat a mít to jako vzpomínky, na to kde jsem všude byl a co jsem proto musel udělat. Třeba včera kolega musel zůstat v práci dýl a já měl 4 hodky čas ( jezdíme jeho autem) furt mi cpal klíče ať jedu na barák a já nechtěl. Poprvé jsem vyzkoušel pokegomap a vyrazil na cestu. Ušel jsem asi takové 4km tam a 4km zpět a kousek od firmy máme kostel kde je gym tak jsem si tam sedl a udělal asi 50min pauzu a získal jsem z něho bronzový odznáček. Dnes ráno jsem opět zapl pokegomap a naplánoval jsem si další trasu někam do prdelkovic ale ještě než jsem vyšel tak sem se podíval sem co nového a už se mi nechce. Abych já šel někam 10km kvůly odznáčku o kterej stejně časem příjdu, sorry Niantic ale s tímhle něco udělejte, tohle je hodne na pitchu. Takže moje motivace sbírání odznáčků je v tahu a já budu muset vymyslet jinou zábavu v této hře. Ach jo

      • #10748
        petr
        Host

        uz se blizis k 1000 odznacku? pokud ne, asi by me to netrapilo..

    • #10757
      MartialApple
      Host

      Asi tak, ja hru hraji od zacatku. Nejaka pauza byla a mam 414 odznaku a to jsem si myslel, ze toho mam hodne.

    • #10792
      Kedzi89
      Host

      Nemam, vzhledem k tomu ze jsem na gymy uplne prdel a chytal jenom pokese a chodil km kvuli vajickum tak mam jen cca 30, ale mam zatim jen par z naseho mesta a nejaky z Nemecka. Nemam tolik casu ale jednou si ho udelam a projdu si cely mesto a nasednu do auta a projedu si okoli.1000 jich asi nedam ale jestli se nebudou mazat pokud jich nebudu mit tak super

    • #19539
      Mysak
      Host

      Tak jaká je teď aktivní mapa stopů? Výše uvedené pokemongomap.info je deaktivováno… nová pogomap.info je tristní…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook