Magikarp

Domů Fóra Pokémon GO Pokémoni Magikarp

Zvolené téma neobsahuje zatím 1žádnou odpověď. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Sadecky Peter a poslední změna proběhla před 2 týdnů, 2 dny.

• Autor

RajauCz

Mám tady takové dilema
    151 cp – 64 iv
    123 cp – 96 iv
    Kterého evolvnout?

• #8671 Odpověď

Mysakusak

Samozrejme 123 CP 96 iv. Neni nic horsiho nez vyhazet candy a stardust do lov iv chciplotiny. Mozna bych leda zvazil pockat na 100 iv s libovolnym CP. Nejdrazzsi je stejne tahani z 35 levl dal, takze CP je vlastne nepodstatne …

• #8675 Odpověď

Russulagrisea

Nebo by mohl frajersky dát evolve u obou a pak hned transfer 🙂

• #8679 Odpověď

Mysakusak

Jo jo. To dava smysl. Dostane expy a usetri stardust na na maxovani Kyogre ;-).

• #8676 Odpověď

Koffing

Ja mam gyary pouzitelny asi 4 z toho 98% na max. Jednoho cervenyho na 3000. Iv kolem 50. Candy na kapra mam hodne pres 2000 a nedavno se mi povedl 100% z raidu ale zatim neevolvuji rikam si jestli to ma cenu. Mam ho schovanyho ale nejak ho nepotrebuji

• #8694 Odpověď

TNT

Ne-evolvování dnes je očekávání možné velké výhody v budoucnosti. Pro evoluci a následném nastavení nejlepších útoků už dnes hraje fakt, že Niantic nerfuje pokeše – co dnes lze nastavit za útok, už nepůjde nastavit zítra.

• #8697 Odpověď

Sadecky Peter

jednoznačne by som išiel do 96%, ak chceš čakať na 100% pridaj sa ku mne, mám videných 1474 a chytených 1368, číslo 1407 bol prvý a zatial posledný shiny, a 100% nemám ani jedného, je pravda že možno to bolo práve jeden z tých čo som nechytil 😀

• #8699 Odpověď

Mysakusak

Jeste chyt tak 700 a budes mit 50% sanci na 100% iv.

• #8718 Odpověď

Sadecky Peter

šaca je 50% pri každom magicarpovi bud bude 100% alebo nebude 😀 😀 😀 50/50

• #8720 Odpověď

Mysakusak

No tak to mas taky sanic 50% ze bude 0% IV :-).

• #8735 Odpověď

Sadecky Peter

ano plne súhlasím 😀

Odpovědět: Magikarp
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook