Machamp – změna útoku na Dynamic Punch

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Pokémoni Machamp – změna útoku na Dynamic Punch

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel petr a poslední změna proběhla před 5 roky a 3 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #16688
      Kibosaurus
      Host

      Ahoj. Potreboval bych poradit, pripadne dat odkaz na navod. Chci zmenit move set u Machampa na Counter / Dynamic Punch, ale charge TM mi meni nabijeci utoky pouze mezi Heavy Slam a Close Combat. Rychly utok je Counter. Jde nejak docilit Counter / Dynamic Punch? Diky.

    • #16780
      DougyGiro91
      Host

      Buďto to riskneš a získáš hned po použití TM dynamic, nebo to můžeš zkoušet třeba 4x atd 😀 nebo si koupíš druhý útok, který když dostaneš dynamic tak není co řešit, když né, tak už budeš mít oba nabíjecí a stačí použít 1x TM abys docílil dynamicu.

    • #16781
      DougyGiro91
      Host

      I když u Machampa je to škoda, je to stálice všech stálic na raidech, takže to je mnohem snažší volba.

    • #16790
      Kibosaurus
      Host

      Diky za odpoved. Dospel jsem ke stejnemu nazoru. Z raidu jich mam 8, jen jedem ma move set co chci. Holt budeme muset s dcerou jeji vysnenou Absol umlatit Hariyamou, Breloomem, Blaziken a Machampy s Counter / Close Combat. 🙂 Tolik stardustu, abych si kupoval sekundarni utok snad nikdy mit nebudu. 😡

      • #17217
        petr
        Host

        no, to je blbost, nacpat miliony dusto (nvm, kolik ma zrovna mach)..
        normalne to zkousej.. uz se mi stalo, ze jsem dostal co jsem chtel napoprve, uz jsem vyplacal i vic nez 8 pokusu… nahoda no..

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Fórum ‚Pokémoni‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook